Держмистецтв вирішило підтримати цю прегарну традицію та подарувало трохи книг бібліотекам в регіонах.
Частина з надісланого – це книги, які у попередні роки автори подавали на державні літературні премії, якими ми опікуємось:
Серед них і книги лавреатів: романи «Амадока» Софії Андрухович та «Чужі гріхи» П’янкової Тані й збірка «Скляна зоря» Дмитра Чистяка.
Частину ж наші співробітники подарували зі своїх домашніх бібліотек.
Тепер у Леньківській сільській бібліотеці-філії КЗ «Новгород-Сіверська міська бібліотека», Хорольській центральній публічній бібліотеці, Бібліотеці Валявського ЦКМ ім. Д.В. Лисенка, Шатівській сільській бібліотеці-філії, Дубровицькій центральній міській бібліотеці стало трохи більше україномовних книг.
Ми отримали чудові різножанрові видання, які задовольнять запити різних груп користувачів бібліотеки. Це дуже чудовий і щирий жест! Книги – це завжди цінний подарунок, який дарує нові знання, емоції та пригоди, – наголосили у Дубровицькій центральній міській бібліотеці. Дякуємо за Вашу небайдужість до бібліотек України.
(Дубровицька центральна міська бібліотека)
Неймовірний подарунок отримала наша бібліотека напередодні Дня книгодарування. Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти надіслало нам 47 книг для різних категорій наших читачів. Щиро дякуємо Агентству за небайдужість та щедрість, адже наш книжковий фонд дуже потребує оновлення. Ми впевнені, що для кожної з цих книг знайдеться місце в серці наших читачів.
(Леньківська сільська бібліотека-філія)
Сподіваємось, кожна з книг знайде свого читача.
*Міжнародний день книгодарування (День закоханих у книжки, День книгодарування) — міжнародна волонтерська ініціатива, спрямована на розширення доступу дітей до книжок, святкують 14 лютого. Його було створено у 2012 році за ініціативи американської книжкової блогерки Еммі Бродмур — мамою трьох дітей і засновницею порталу дитячої книжки «Delightful Children’s Books».
Якщо ж ви бажаєте подарувати книги біліотекам, то радимо скористатись цим ресурсом
13.02.2025
62
19.02.2025
185