Головна> Основне
strelka Головна

Запобігання проявам корупції

Шановний відвідувачу!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти (Держмистецтв), за наявності переконання, що інформація є достовірною, Ви можете надати відповідне повідомлення про це:

– засобами поштового зв’язку на адресу: вул. Бориса Грінченка, 1, м. Київ, 01001 (на конверті слід зазначити «Про корупцію»);

– на електронну поштову скриньку: [email protected]

Або звернутися до спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції:

Національне агентство з питань запобігання корупції
Національне антикорупційне бюро України
Генеральна прокуратура

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» може бути здійснене працівником Держмистецтв без зазначення авторства (анонімно).
Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції – головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними органами Держмистецтв –

поштова адреса: вул. Бориса Грінченка, 1, м. Київ, 01001

електронна поштова скринька: [email protected]