Головна> Стажування

Про нас

Відповідно до частини восьмої статті 48 Закону України «Про державну службу»

«З метою підвищення рівня професійної компетентності державного службовця може проводитися його стажування з відривом від служби строком від одного до шести місяців на іншій посаді державної служби в іншому державному органі або за кордоном відповідно до законодавства. На строк стажування за державним службовцем зберігаються його посада та заробітна плата».

Наказ НАДС «Про затвердження Порядку стажування державних службовців» від 03 березня 2016 року № 48

Відповідно до частини дев’ятої статті 48 Закону України «Про державну службу»

«У державних органах з метою ознайомлення з функціонуванням державної служби може здійснюватися стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, строком до шести місяців у порядку, визначеному керівником державної служби».

Наказ Міністерства культури та інформаційної політики України від 25 жовтня 2021 року № 827 «Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в апараті Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти»

Індивідуальні консультації за тел. (044) 202 13 94

Актуальна інформація!

23 травня 2023 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 524, відповідно до якої передбачено створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України.

Резерв формується з осіб, які виявили бажання працювати в державних органах на деокупованих територіях на посадах державної служби. Резерв формується в електронній формі. Для автоматизації та цифровізації резерву функціонує інформаційно-комунікаційна система, що містить відомості про осіб, зарахованих до резерву згідно з Порядком. Технічним адміністратором системи є НАДС.

Зарахування особи до резерву здійснюється на підставі анкети, яка заповнюється в електронній формі за формою згідно з додатком 1 до Порядку. Особа зараховується до резерву, якщо її професійна підготовка та/або професійна компетентність відповідає одному або кільком напрямам роботи, що містяться у додатку 2 до Порядку.

Повідомляємо, що 03 липня 2023 року система розпочала свою роботу.

Здійснити реєстрацію в системі та заповнити анкету можливо за посиланням

Додаткова інформація про реєстрацію в системі, подання анкети для зарахування до резерву, процедуру працевлаштування, роботу з державними органами на деокупованих територіях є на сайті НАДС за посиланням.

Наказ від 28 січня 2021 року № 17-21strelkastrelka