Головна> Всі новини> Вимога культурних санкцій щодо Російської Федерації / Petition: Impose cultural sanctions on the Russian Federation
strelka Всі новини
 

Вимога культурних санкцій щодо Російської Федерації / Petition: Impose cultural sanctions on the Russian Federation

27.02.2022

prosm

25899

війна росія агресор санкції

27.02.2022

prosm

25899

війна росія агресор санкції

Поділитися
сторінкою:

The Russian Federation has willfully and maliciously violated existing international standards and agreements. Together with current political and economic sanctions, as well as a ban to compete in sporting and other international events, we call for sanctions that would limit Russia’s presence within the international cultural arena.

Russia is effectively a totalitarian state, and too often it uses culture tool picked from its state propaganda toolbox. 

For the sake of Ukraine, and to uphold and preserve the principles of peace and order, we are calling for the international cultural community to:

1. Cancel all projects which involve the Russian Federation, including projects implemented with Russian money.

2.  Suspend the operations of all Russian cultural centers located in partner countries.

3.  Remove Russian nationals from the supervisory boards and cultural partnerships, cancel sponsorships, and withdraw organisational support.

4.  Ban representatives of the Russian Federation from competing in international competitions (as it was already imposed by Eurovision), and from participation in international cultural events unless they make an immediate public statement, in clear and unequivocal terms, condemning the actions of the Russian government and severing all ties with any organization or institution even partially sponsored by the Russian government, in particular:

a) contemporary art exhibitions and fairs, such as the Venice Biennale, Art Basel, Documenta, etc.

b) the Cannes Film Festival, Berlin International Film Festival, Venice International Film Festival, and other high profile film festivals.

c) the Salzburg Festival, Avignon Festival, Arena di Verona Festival, and other musical and theater festivals.

d) international book fairs, including the Frankfurt Book Fair, London Book Fair, etc.

5.  Stop covering Russian culture in the media.

6. Pull out of partnerships with all artists and entertainers who openly support the Russian President Vladimir Putin and his actions, as has already been exemplified by the Munich Philarmonie, Teatro alla Scala in Milan, the Royal Opera House in London and a string of other theatre companies. 

We, Ukrainian artists and cultural activists, highly value the stance taken by some Russian cultural influencers who have openly condemned the Russian aggression and military action against Ukraine. They cannot be blamed for criminal actions of their government. Art has always remained at the forefront of humanitarian values. We strongly believe that culture cannot be subservient to political propaganda, instead it should be utilised for developing critical thinking and promoting dialogue.

The cultural sanctions were already imposed by the Metropolitan Opera, the Frankfurt Book Fair, the Festival de Cannes, Latvian National Opera and Ballet Theatre, European Film Academy and many other organisations.

The Russian Federation is a rogue state. Russian culture, when used as  propaganda, is toxic! Don’t be an accomplice!

 

The signees:

Oleksandr Tkachenko, Minister of Culture and Informational Policy of Ukraine

Galyna Grygorenko, Head of the State Agency of Ukraine for Arts and Artistic Education

Volodymyr Sheiko, director of Ukrainian Institute

Oksana Lyniv, conductor

Pavlo Gudimov, curator, founder of Art center Ya Gallery

Marta Trotsiuk, founder of Gallery 101, Head of Gallerists Association

Artem Braichenko, Head of Kyiv Secretariat, Project Director, The British Ukrainian Society 

Kostyantyn Shumsky, gallerist

Olesya Domаradzka, gallerist

Sergiy Savchenko, gallerist

Vlad Troitsky, director, founder of «GogolFest»

Yana Barinova, Director of the Department of Culture Kyiv City State Administration

Svyatoslav Vakarchuk, musician, «Okean Elzy»

Maks Yakover, founder of Big City Lab

Oleksiy Botvvinov, musician

Valentyn Vasyanovych, film director

Olga Plyska-Pasichnyk, opera singer

Andriy Bondarenko, opera singer

Andriy Kurkov, writer

Andriy Yurkevych, conductor

Irma Vitovska, actress

Natalia Vorozhbyt, film director

Natalya Pasichnyk, musician

Serhiy Zhadan, writer

Valentyn Sylvestrov, composer

Oleg Sentsov, film director

Nariman Aliyev, film director

Kateryna Gornostai, film director

Pavlo Makov, artist, represents Ukraine on Venice Biennale 2022

Tamara Trunova, theater director

 

The list is being constantly updated below…

You can also sign it here

__________________________________________________________________________

Зважаючи на те, що Російська Федерація свавільно порушує  міжнародні договори та суспільні норми, вимагаємо вслід за політичними, економічними, спортивними й іншими санкціями накласти на неї також культурні санкції, і тим самим обмежити її культурну присутність на міжнародній арені.

У цій фактично тоталітарній країні культура виконує сервісну функцію і слугує політичній пропаганді.

Від імені України та країн-партнерок, які підтримують гуманізм, мир та порядок у світі, вимагаємо наступне:

1. Скасувати всі проєкти, до яких причетна Російська Федерація, та проєкти, які мають фінансування російського походження.

2. Заборонити роботу російських культурних центрів на території держав-партнерок. 

3. Вилучити з наглядових рад та культурних альянсів громадян Російської Федерації, відмовитися від спонсорства та організаційної підтримки.

4. Скасувати участь представників Російської Федерації (так, як вже скасовано її участь в Євробаченні) у міжнародних мистецьких подіях, якщо тільки вони не зроблять негайну публічну заяву в чітких та недвозначих формулюваннях, засуджуючи дії російського уряду та розриваючи будь-які звʼязки з організаціями чи установами, навіть частково спонсорованими російським урядом, зокрема:

а) виставки та ярмарки сучасного мистецтва, зокрема Венеційська бієнале, Art Basel, Documenta та інші;

б) Каннський, Берлінський, Венеційський та інші міжнародні кінофестивалі;

в) Зальцбурзький фестиваль, Авіньйонський фестиваль, Фестиваль Арена ді Верона та інші театральні й музичні події;

г) Літературні події, серед яких Франкфуртський книжковий ярмарок, Лондонський книжковий форум тощо.

5. Унеможливити висвітлення російської культури в мас-медіа

6. Припинити співпрацю з артистами та митцями, які відкрито підтримують режим Володимира Путіна, як це вже зробили Мюнхенська філармонія, Роттердамський філармонійний оркестр, Театр Ла Скала, Королівська опера в Лондоні та багато інших культурних організацій, що виявили солідарність з Україною.

Ми, люди, які працюють з культурою і мистецтвом, високо цінуємо позицію деяких російських митців, що відкрито засудили агресію та військові дії Російської Федерації проти України. Вони не можуть бути звинуваченими в крімінальних вчинках їх  уряду. Мистецтво завжди стоїть на передовій гуманістичних цінностей. Ми розуміємо, що культура не може слугувати пропагандистським цілям, а має бути спрямованою на розвиток критичного мислення та пошук діалогу.

Російська Федерація – агресор. Її пропагандистська культура – токсична! Не будьте співучасниками!

Підписанти:

Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики

Галина Григоренко, Голова Державного агентства з питань мистецтв та мистецької освіти

Володимир Шейко, директор ДУ Український інститут

Оксана Линів, диригентка

Павло Гудімов, куратор, засновник артцентру Я Галерея

Марта Троцюк, засновниця Gallery 101, голова Асоціації Галеристів

Артем Брайченко, Голова ГО “Британсько-українське товариство”

Костянтин Шумський, галерист

Олеся Домарадзька, галеристка

Сергій Савченко, галерист

Влад Троїцький, режисер, продюсер, засновник «GogolFest»  

Яна Барінова, директорка Департаменту культури КМДА

Святослав Вакарчук, музикант, лідер гурту “Океан Ельзи”

Макс Яковер, засновник Big City Lab

Олексій Ботвінов, піаніст

Валентин Васянович, кінорежисер

Ольга Плиска-Пасічник, оперна співачка

Андрій Бондаренко, оперний співак

Андрій Курков, письменник

Андрій Юркевич, диригент

Ірма Вітовська, акторка

Наталка Ворожбіт, режисерка

Наталія Пасічник, піаністка

Сергій Жадан, письменник

Валентин Сильвестров, композитор

Олег Сенцов, кінорежисер

Наріман Алієв, кінорежисер

Катерина Горностай, кінорежисерка

Павло Маков, художник, учасник Венеційської бієнале 2022

Тамара Трунова, режисерка театру

Список постійно оновлюється нижче….

 

Перейдіть за посиланням та підпишіть звернення

 

English version

Italiano

Français

Deutsch

Polska

Korean

Türkçesi

Japanese

Chinese

Swedish

Hrvatska

Српски

Spanish

Finnish

עברית

Bulgarian

Romanian

ქართული ენა

Portuguesa

Finnish

Čeština

Nederlands

Станом на 16:00, 24 березня 2022 року: 3885 підписантів

Bohdan Shumylovych | Богдан Шумилович, Центр міської історії
Бєлінський Євген/Bielinskyi Yevgen, Виконавчий секретар ІСОМ України/Secretary of NC ICOM Ukraine
Maryna Shcherbenko , curator
Діана Заратуйко, Стиліст 1+1 медіа
Lyana Mytsko (Ляна Мицько), Директорка Львівського муніципального мистецького центру
Nazarenko Artem , Musician
Соломія Боршош / Solomiya Borshosh, Виконавча директорка, Український інститут / CEO, the Ukrainian Institute
Дар’я Добріян (Daria Dobriian), Кандидат історичних наук. Генеральна директорка музею “Духовні скарби України” (PhD in History, General Director of the Museum “Spiritual Treasures of Ukraine”)
Мельник Валентина Valentyna Melnyk , актриса, actress
Ольга Лозинська/ Olha Lozynska, Культурна менеджерка (Львівська національна опера). Cultural manager (Lviv national opera)
Володимир Руденко Volodymyr Rudenko , Актор, музикант, викладач Театру “Дах”, an actor, musician, teacher in theatre “Dakh”
Діана Байдун, Diana Baidun, Викладач, Театр “Дах”
Ангел Ангелов/Angel Angelov, Режисер. Продюсер/ Cinematographer. Producer
Дар‘я Кастусік Daria Kastusik, Студентка Student
Мельник Ольга Melnik Olha, Бухгалтер
Andriy Zholob, Ведучий Люкс ФМ Львів, лікар-травматолог/ radio announcer Lux Fm Lviv, doctor orthopedist
Тетяна Пилипчук (Tetyana Pylypchuk), Директорка / Харківський літературний музей / Director / Kharkiv Literary museum
Iryna Gorban, Dakhabrakha, Dakh Daughters
Катерина Підгайна, Співзасновник ГО Скульптурний цех (cofounder NGO Sculpture guild), куратор творчого об’єднання «ЧервонеЧорне» (curator of Art group “ChervoneChorne”)
Марія Ревіна / Mariia Revina, Студентка / Student
Арт Салон Велес/ Art Salon Veles , Директор/ Director
Марія Крижанівська ( Mariya Kryzhanivska), Журналістка 24 каналу ( journalist – 24 TV channel)
Olesia Ostrovska-Liuta/Олеся Островська-Люта, Mystetskyi Arsenal, Мистецький арсенал/Director-General, генеральний директор
Тетяна / Tetiana, Артменеджерка, Артцентр Дзиґа / Art manager, Art Center Dzyga
Олександр Янович/Oleksandr Yanovych, Художник/artist
Сергій / Serhii, Культурний менеджер / Cultural manager
Ольга Сошнікова Olga Shosnikova, Директор Харківського історичного музею імені М.Ф.Сумцова Director of the Kharkiv Historical Museum named after Mykola Sumtsov
Сегеда Анастасія Seheda Anastasiia, Акторка Actress
Марта Добрянська Marta Dobrianska, Арт + Декори салон Art+Decors shop
Микола Скиба / Mykola Skyba, експерт з освіти Українського інституту майбутнього / Education expert in the Ukrainian Institute for the Future
Петро Бевза Petro Bevza, Художник Artist
Владислав Піоро Vladyslav Pioro, голова правління ГО “Український центр розвитку музейної справи”
Костянтин Дорошенко Kostiantyn Doroshenko, Критик, куратор сучасного мистецтва, публіцист. Critic, contemporary art curator, publicist
Юлія Пісчанська, Директрка Дніпропетровського Національного історичного музея імені Яворницького
Сай Олексій / Sai Oleksiy, художник / artist
Катерина Ганейчук (Kateryna Haneychuk), Художниця (Artist)
Борис Філоненко / Borys Filonenko , Curator, editor for ist publishing
Ольга Антонова (Olga Antonova), Художниця (artist)
Альона Задорожна Alona Zadorozhna , Директор Лисичанського міського краєзнавчого музею Director of Lisichansk local history museum
Мартинюк Вікторія Ігорівна, ілюстратор
Галаневич Наталія Halanevych Nataliya, Акторка театр ДАХ actress theatre DAX
Людмила Губіанурі Liudmila Gubianuri, Завідувачка Музею Булгакова Head of Bulgakov Museum
Марко Галаневич Marko Halanevych, Музикант ДахаБраха DakhaBrakha musician
Новачинський Юрій /Yurii Novachynskyi , Керівник галереї Львівської національної академії мистецтв/ Head of Gallery of Lviv National Academy of Arts
Андрій Боборикін Andrii Boborykin, Виконавчий директор інтернет-видання Українська Правда, Executive Director of Ukrayinska Pravda
Олександр Рудник / Oleksandr Rudnyk, Виконуючий обов’язки генерального директора Національного заповідника “Києво-Печерська лавра” – входить до списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО / Acting Director General the National Preserve “Kyiv-Pechersk Lavra” – in List World Heritage
Ложкіна Аліса Lozhkina Alisa, Independent curator, art critic
Інга Леві / Inga Levi, Художниця
Бучацька Катерина Buchatska Kateryna, artist
Music Export Ukraine: Альона Дмуховська / Alona Dmukhovska, Співзасновниця / Co-founder
Олексій Хорошко Oleksiy Khoroshko, Головний художник Львівський академічний драматичний театр ім. Лесі Українки chief artist Lviv Academic Lesia UkrainkaTheatre
Alexei Kuzmich, Artist
Юлія Ваганова/ Yuliya Vaganova, В.о.директора Національного музею мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків / Acting Director of Bohdan and Varvara National arts Museum
Міра, Mirra, Акторка, actress
Марія Максакова Maria Maksakova, Оперна співачка Opera singer
Наталія Тишаєва NATALIIA TYSHAIEVA , Музей історії міста Києва, завідуюча філією
Roman Nasonov Роман Насонов, Директор Direktor
Юрій Макаров, журналіст, продюсер/Національна Суспільна телерадіокомпанія, голова/комітет з Національної премії імені Тараса Шевченка
Стефанія Олійник / Stefaniia Oliinyk, Керівниця літературно-драматургічної частини Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької / Head of the dramatic & information department of the Solomiya Krushelnytska Lviv National Academic Opera and Ballet Theater
Віта Базан / Vita Bazan, незалежна експертка, резидентка ГО “Науково-мистецької платформи “Острів” / Independent Expert, Resident at Ostriv Platfrom for Science and Art NGO
Поліна Щербина Polina Shcherbyna, Художниця Artist
Люба Морозова / Liuba Morozova , Київський симфонічний оркестр, художня керівниця / Kyiv Symphony Orchestra, artistic director
Любомир (Любко) Дереш / Lyubomyr “Lyubko” Deresh, Письменник / Writer
Оксана Важатко/Vazhatko Oksana , Директорка Волинського краєзнавчого музею/ director of the Volyn Regional Museum
Аліна Кучма / Alina Kuchma, Перекладачка / Translator
Володимир Volodymyr, писатель Writer
Kateryna Semenyuk, Past / Future / Art
Олена Шикіна/Olena Shykina, Designer in MacPaw, Дизайнер у МакПау
Лаєвський Сергій/Laievskyi Segii, Директор Чернігівського історичного музею ім. В.В. Тарновського/ director of Chernihiv Historical Museum by name V.V. Tarnovsky
Катерина, Kateryna, Дизайнер
Olga Jackman , Business & brand strategist
Світлана Єрко Svitlana Yerko, Художник Artists
Oliinyk Mykhailo, Олійник Михайло Михайлович, CEO OLI Music Приватний підприємець, Директор OLI Music
Олена Цибульська Olena Tsybulska, Музикант ДахаБраха musician DakhaBrakha
Катерина Іголкіна, Kateryna Igolkina, Комунікаційна менеджерка платформи культури пам’яті Минуле / Майбутнє / Мистецтво, Communications Manager of the Cultural memory platform Past / Future / Art
Дар’я Кольцова / Daria Koltsova , Художниця, куратора / artist, curator
Наталя Корнієнко / Natalia Korniienko, Міжнародний книжковий фестиваль Book Space, PR-директорка / Book Space Festival, PR Director
Анастасія Леонова / Leonova Anastasiia, Видавчиня, ist publishing / Publisher, ist publishing
Олена Рибка Olena Rybka, провідна редакторка Видавництва “Віват” / editor Vivat Publishing
Роман Roman, Моушен дизайнер Motion designer
Михайло Кришталь Mykhailo Kryshtal, Актор
Олександр Бланк (Oleksandr Blank), President of Ukrainian Climbing Development Foundation (UCDF)
Мирослава Muroslava, Ковельський історичний музей Kovel historical museum
Савадов / Savadov, Да
Olena Shevchenko. Олена Шевченко , British Crown Cattery
Оксана Федчишин/Oksana Fedchyshyn , Художник/artist
Євген Карась / Evgen Karas, засновник і керівник Карась Галереї, голова Експертної ради з питань сучасного мистецтва Мінкульту України / CEO & Founder Karas Gallery, head of the Expert for the sake of contemporary art Ministry of Culture of Ukraine
Олексiй Нiкiтiн / Oleksii Nikitin, writer
Betty Roytburd / Бетшева Ройтбурд , Artist/художник
Yulia Oskolska Юлія Оскольська, editor редактор
Тетяна Ткаченко Tetyana Tkachenko, Директор Музею мистецтв Director Art Museum
Родіон Прохоренко Rodion Prokhorenko, Харківська фотолабораторія Вінол, Kharkiv photolaboratory Vinol
Yana Opariy , Опарій Яна, Marketer, Letyshops. Маркетолог, Летішопс
Оксана Довгополова Oksana Dovgopolova, професорка ОНУ імені І.І. Мечникова, кураторка Минуле / Майбутнє / Мистецтво (Odesa National University Professor, Past / Future / Art curator
Андрій Любка / Andriy Lyubka, письменник, PEN Ukraine / writer, PEN UKRAINE
Олександр Михед Oleksandr Mykhed, письменник, член ПЕН Україна; writer, member of PEN Ukraine
Армен Калоян, Armen Kaloian, Головний режисер ХНАТОБ, chief director of KhNATOB
Галаневич Тарас Halanevych Taras, Soundproducer
Конєва Марина Konieva Maryna, Викладач Харківської академії культури, культурна менеджерка, кураторка Lecturer at the Kharkiv Academy of Culture, cultural manager, curator
Богдана Романцова (Bogdana Romantsova), Редакторка (editor)
Федір Андрощук /Fedir Androshchuk , Генеральний директор НМІУ
Катерина Лесів Kateryna Lesiv, Художниця, дизайнерка
Zarina Zabrisky, writer
Надія Nadiya, Директор Сумського обласного художнього музею ім. Н. Онацького
Акулевич Анна Akulevich Anna, Кінорежисер, film director
Ніка Чулаєвська/Nika Chulaievska, Редакторка/editor
Ірина Плехова (Iryna Plekhova), Директорка кінотеатру “Ліра” / director of the Lira Cinema ‘Lirs’
Ковач Данило Kovach Danylo, Художник/artist
Макс Побережський, Max Poberezhskyi, Митець, artist
Світлана Остапова Svitlana Ostapova, Директор в Одеський Муніципальний музей особистих колекцій ім.О.В.Блещунова Director of Odesa Municipal museum of personal collection by O.V.Bleschunov
Вікторія Рибак / Viktoriia Rybak, директорка / “Арт галерея мадам Пальмгрен / director / Art gallery of madam Palmgren
Світлана Олешко Svitlana Oleshko, Директорка театру Арабески
Bohdana Neborak / Богдана Неборак, Журналістка, менеджерка культурних проектів / Journalist, manager of culture projects
Ганна Нікітіна Ganna Nikitina, Музично театральна група “Dakh Daughters” freak cabare band Dakh Daughters
Катерина Тихоненко \ Kateryna Tykhonenko, мистецтвознавиця, арт-менеджерка / art critic, art manager
Наталія Ткаченко, Nataliia Tkachenko, Spilne Art
Дарина Тягнибок / Daryna Tiahnybok, Арт менеджер, продавець мистецтва / Art manager, art dealer
Поліна Ліміна, Polina Limina, Кураторка, авторка книжок, curator, writer
Кричковська Єлізавета. Krychkovska Elizaveta, Текстильний художник. Textile artist
Yelyzaveta Korneichuk\ Єлизавета Корнейчук, Art editor and writer/ Редакторка та журналістка про мистецтво
Олег Чорний, Oleg Chorny, Кінорежисер/медіа художник, film director and media artist
Святослав Вакарчук | Sviatoslav Vakarchuk , Лідер гурту “Океан Ельзи” | frontman Okean Elzy
Ковалевська Ольга / Kovalevska Olga, Urban Lys music agency (CEO)
Kuchabska Natalia Кучабська Наталія, Митець
Олександр Бендер Alex Bender, фотограф/photograph
Мер’ям Йол / Meriam Yol, Продюсер Arriba! креативна агенція / Producer Arriba! Creative Agency
Корніх Маргарита, Kornikh Margaret, Митець-фрилансер, freelance artist
Гриньов Борис Grynyov Borys, Grynyov Art collection засновник
Ірина Полікарчук / Iryna Polikarchuk, Директорка благодійного фонду підтримки мистецтва “Галерея Артсвіт”, співзасновниця Центру сучасної культури у Дніпрі / Director of the Charitable Foundation for Art Support “Artsvit Gallery”, co-founder of the Dnipro Center for contemporary culture
Анна Єфімова Anna Yefimova, кандидат мистецтвознавства, викладачка кафедри менеджменту мистецтва Львівської національної академії мистецтв, куратор виставкових проектів галереї ЛНАМ/ PhD, lecturer, art gallery manager, Lviv National Academy of Arts
Mariia, Марія, акторка, actress, acting coach in Dakh acting school
Артем (Artem), Citizen of Ukraine
Ганна Ganna, Артистка хору, artist people
Ігор Чекачков Igor Chekachkov, Фотограф
Скіпочка Катерина Skipochka Kateryna , Дизайнерка, дослідниця. Культура Медіальна.
Pavlo Павло, Куратор, художник curator, artist
Анна Павлова Anna Pavlova, Маркетинг директор “Magic Village”, Fozzy Group
Катерина Ковальчук / Kateryna Kovalchuk , Експертка Дому Європи / Expert House of Europe
Ольга Носко Olga Nosko, Комунікаційниця Музею Ханенків, авторка програми “Ідемо в музей” на телеканалі “UA: Культура”
Віра Чопко. Vira Chopko, Керівник музею В’ячеслава Липинського. Head of the museum Vyacheslav Lypynsky
Давидова Дар’я Davydova Daria, Singer/співачка
Соколець Олександр, Sokolets Oleksandr, Розробник ПЗ, Software engineer
Анна Терлецька / Anna Terletska , Менеджерка культурних проєктів / Cultural project manager
Volodymyr Nedogoda, Artmisto/lead of organization
Ігор Пошивайлом / Ihor Poshyvailo, Генеральний директор / Genafal director
Маргарита Акопьян Marharyta Akopian, Data Scientists/Jooble
Anna Nesvit, Head of PR, Public Kitchen Agency
Kateryna Катерина, Мисткиня, вітражистка
Лариса Larisa, Викладач/школа teacher/school
Сергій Майдуков, Художник / artist
Іван Чередніченко/Ivan Cherednichenko , Музичний керівник, Львівський національний академічний театр опери і балету ім. С. Крушельницької/Music director/LvivOpera
Pavlo Dorohoi, Фотограф/photographer
Яна Гудзан Yana Hudzan, Художник Artist
Христина Khrystyna, Дитяче видавництво “Чорні Вівці”, Publishing house for children “The Blach Sheep”
Дар’я Шевцова / Daria Shevtsova, Молодша кураторка PinchukArtCentre / Junior Curator at PinchukArtCentre
Богдан / Bogdan, Менеджер Дніпровського культурного центру / manager Dnipro culture centre
Наталя Старченко Natalia Starchenko, менеджерка видавництва Іст Паблішинг, IST Publishing Sales Manager
Дмитро Чепурний / Dmytro Chepurnyi, Куратор / Curator
Victoria, Poet
Ульянова Ксенія/Ulyanova Kseniya , Музей сучасного мистецтва Одеси, піарниця/ Museum of contemporary art of Odesa, PR-manager
Катерина/ Kateryna , Я Дизайн / Ya Design
Антон Малиновський / Anton Malynovskyi, artist/artist
Софія Сулій / Sofiia Suliiy, художниця, менеджерка в галереї “Зелена канапа” / artist, meneger at “Green sofa gallery”
Оля Федорова / Olia Fedorova, Мисткиня / artist
Ганна Орищенко / Hanna Oryshchenko, Дослідниця, координаторка проектів, грантова та проектна менеджерка видавництва Nebo Booklab Publishing /Researcher, project coordinator, grant and project manager of Nebo Booklab Publishing
Станіслав Туріна, Stanislav Turina, художник, куратор “ательєнормально”, учасник 56, 57, 58-ої Венеційської бієнале. Artist, poet, curator aelienormalno, participant 56, 57, 58 Venice Bienale ( 58 – curator of national pavilion of Ukraine)
Alina Stamenova / Аліна Стаменова, Kultura Medialna / DCCC (communication manager, комунікаційна менеджерка)
Олена Андріанова, Olena Andrianova , Директорка “Бюро науково-технічної експертизи “АРТ-ЛАБ “, director of “Bureau of scientific and technical expertise “ART-LAB”
Валерія Удовиченко, Manager, development company
Богдан Гуляй Bogdan Gulyay, фотограф photographer
Аліна Єрмолова Alina Yermolova, Культурний Ппоект Cultural Project
Надія Бернар-Ковальчук / Nadiia Bernard-Kovalchuk, Дослідниця Музею Харківської школи фотографії / Researcher at Museum of Kharkiv School of Photography
Кірік Кристина Анатоліївна Krystyna Kirik, Музикант/фрілансер musician/freelance
Глеба Галина Halyna Hleba, PinchukArtCentre, мистецтвознавиця (art historian)
Чінь Дмитро / Chin Dmytro, Маркетинг директор Concert.ua / Concert.ua CMO
Ольга Петроє/ Olha Petroye, hed of department
Тетяна Власова / Tetiana Vlasova, Письменниця / Writer
Віталій Кохан Vitalii Kokhan, Художник Artist
Гаренецька Ніна Garenetska Nina , DakhaBrakha
Лєра Гуєвська / Lera Huievska, Керівниця відділу дизайну та експозиційної роботи / Мистецький арсенал / Head of Design Department / Mystetskyi Arsenal
Ситник Ольга/Sytnyk Olha, Керівник культурного центру / Head of the cultural center
Darina, Дарина, студентка кінооператорського факультету Карпенка-Карого, student, studying cinematograpgu in Karpenko-Kary university
Тетяна Tetiana, Завідувачка Музею волинської ікони Head of the Museum of volyh icon
Олександр Ковальчук, Фотограф
Марія Бегмат/Mariia Behmat , Менеджерка галереї Артсвіт/Artsvit gallery manager
Ігор Осипенко, Ihor Osypenko, ОЛОС/OLOS, patronage manager/керівник меценатської діяльності
Мар’ян Пирожок Maryan Pyrozhok, Художник музикант
Марія Волчонок, Mariia Volchonok, Програмна менеджерка, ДУ Український інститут. Programme Manager, Ukrainian Institute
Олександра Oleksandra, комунікаційниця/Харківський літературний музей
Boйтик Уляна Voityk Uliana, Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Р. Іваничука
Надія Червінська / Nadiia Chervinska, Головна редакторка Видавництва Основи та SALIUT Magazine / Editor-in-Chief at Osnovy Publishing and SALIUT Magazine
Роксолана Макар / Roksolana Makar, Мистецтвознавиця / Art Historian
Іван Шелехов, Ivan Shelekhov, Незалежний журналіст і куратор/Independent journalist and curator
Карагодін Олексій/Karahodin Olexii, креативний директор /creative director
Маша Вишедська/Masha Vyshedska , Художник/artist
Олесь Томах/ Oles Tomakh, Харківська муніципальна галерея, заступник директора/
Дмитро Данилюк, Засновник видавництва Мальопус
Настя Хлестова Nastia Khlestova, Кураторка в Гаражі 127 Curator in 127 garage
Гліб Муха, Glib Mukha , Художник, artist
Романа Рубан / Romana Ruban, Артдиректорка Yakaboo Publishing, ілюстраторка/ art director, illustrator
Ярина Цимбал / Yaryna Tsymbal, літературознавиця / literary critic
Victor Sydorenko artist , Director Modern art research institute
Iryna Klymenko , Culture manager Dom Master Klass , Bouquet Kyiv Stage festival
софія баскакова, Актриса
Денис Струк Denys Struk, Художник Artist
Андрій Онищенко / Andrew Onyshchenko, Засновник Bloop books/ Bloop books owner
Клековкін Олександр Юрійович Klekovkin Oleksandr Yurijovy`ch, Зав відділом ІПСМ Head of the Department of Aesthetics, Modern Art Research Institute of the National Academy of Arts of Ukraine
Софія Короткевич / Sofiia Korotkevych , Арт Центр Фабрика Повидла / Jam Factory Art Center
Ірина Курганська / Iryna Kurhanska, Культурна менеджерка / Cultural manager
Саша Биченко / Sasha Bychenko, Дизайнер / Designer
Анна Кахіані / Anna Kakhiani, Художниця / Artist
Романович Маріна, Поетеса
Назар Кульчицький / Nazar Kulchytskyi, Художник / artist
Костецька Софія/Kostetska Sofiia, Студент
ВІолета Violeta , арт-менеджерка Port.agency / art manager Port.agency
Максим Веселов Maksym Veselov , Мистецвознавець, куратор бренду ARTEMKLIMCHUK , Art scholar, curator of brand ARTEMKLIMCHUK
Долинська Юлія Dolynska Yulia, художниця artist
Андрій Палаш / Andrey Palash, Голова ГО Культура Медіальна, співзасновник і директор Центру сучасної культури у Дніпрі / Head of the NGO Kultura Medialna, director and co-founder of the Dnipro Center for Contemporary Culture
Тарас Бичко Taras Bychko, Фотограф
Олена Оногда Olena Onohda, House of Europe, Kyiv
Абашина Анастасія / Abashina Anastasiya , Клуб Живот https://www.instagram.com/zhivotclub// да / Дім Культури https://www.instagram.com/dim.kulturi/
Ірина Федів Iryna Fediv, Заступник генерального директора Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського. Deputy general director The Yosafat Kobrynskyi National Museum of Hutsulshchyna and Pokuttia Folk Art
Вікторія Склярова Victoria , Викладач медіаграмотності в музейній і пам’яткоохоронній справі Харківська Державна академія культури Media illiteracity teacher in Kharkiv State Culture academy
Михайло Барабаш (Mykhaylo Barabash), Художник (artist)
Денисенко Тетяна/Denysenko Tetiana, ілюстраторка, художниця/illustrator, artist
Тамара Tamara, Музейний наукових працівник Museum
Ярослава Ткачук/ Jaroslava Тkachuk, Генеральний директор національго музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й.Кобринського Ceneral Direktor the Yasaphat Kobrynskyy nacional museum of Hutsulshcyna and Pokuttya
Зоряна Опанащук Zoryana Opanashchouk, Художниця Artist
Мар’яна/Mariana, Художник/Artist
Олена Бірюліна, музейниця
Павло Юров / Pavlo Yurov, Театральний режисер / Theatre director
Орест Зьомко / Orest Zyomko, заступник генерального директора Національний музей у Львові ім. Андрея Шептицького / Deputy General Director Andrey Sheptytsky National Museum in Lviv
Ігор Тимець / Ihor Tymets, голова ГС “Західноукраїнська спілка музеїв”
Єлизавета Красняник/Yelyzaveta Krasnianyk , Координаторка освітніх програм у Харківській Школі Архітектури/Educational Program Coordinator at Kharkiv School of Architecture
Ірина Тесленко / Iryna Teslenko, Старший викладач кафедри аудіовізуального мистецтва Харківської державної академії дизайну і имстецтв /Senior Lecturer, Department of Audiovisual Arts, Kharkiv State Academy of Design and Arts
Драчук Олександр / Drachuk Oleksandr, музикант, культурний діяч, засновник Шпиталь Рекордс / musician, owner of Shpytal Records
Богдан Тихолоз, Директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка / Director of Lviv national literary memorial museum of Ivan Franko
Роман Зілінко / Roman Zilinko, Керівник експозиційного відділу Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького, художник / Head of the exposition department of the Andrey Sheptytskyy National museum in Lviv, ArtisNational museum
Олександр Заклецький / Alex Zakletsky, Заступник директора Карась Галереї, куратор, арт-менеджер, фотограф / Vice Director of Karas Gallery, curator, artmanager, phtographer
Наталія Маценко / Natalia Matsenko, мистецтвознавиця, кураторка / art critic, curator
Угринюк Роксолана Сергіївна / Roksolana Uhryniuk, Мисткиня / Artist
Філіпп Добров / Filipp Dobrov, Robustfellow Prods.
Ольга Оноприюк ОlgaOnopryjuk, Акторка Actress
Ольга Шишлова/ Olha Shyshlova , Керівниця програм PinchukArtCentre/ Head of Programs PinchukArtCentre
Ольга Бекенштейн / Olga Bekenshtein, Am I Jazz? Festival
Настя Калита/Nastya Kalyta, Your Art, editor in chief/Your Art, головна редакторка
Вікторія Нікітіна/ Viktoriia Nikitina, Менеджер проектів у галереі Артсвіт/ Project manager Artsvit gallery
Юхимова Софія / Sofiia Yukhymova, Менеджерка у видавництві «Основи» та проєкті «Лише кіно» / Editor at Osnovy Publishing, manager at Seul le Cinéma
Iгор Сухоруков / Ihor Sukhorukov, blogger at https://t.me/zeigarnikeffect
Уляна Uliana, Співачка, режисер. Singer, director
Євген Коршунов Yevhen Korshunov, Artist
Ольга Чекотовська/ Olga Chekotovska , Мисткиня, кураторка, автор Instagram блогу @art.himmi/artist, curator, blogger at Instagram @art.himmi
Павла Нікітіна / Pavla Nikitina, художниця, скульпторка
Іван Данилюк / Ivan Danyliuk, Молодший науковий співробітник. Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького
Жанна Петренко/ Zhanna Petrenko, Художниця / Textile artist
Olena Ushakova/Олена Ушакова, CEO Aztec Animation
В’ячєслав/Vyacheslav, sound engineer Nova Opera
Тетяна Терен / Tetyana Teren, Виконавча директорка Українського ПЕН / Executive Director of PEN Ukraine
Андрій Достлєв / Andrii Dostliev, художник / artist
Руденко Олександра (Rudenko Oleksandra), Графічна дизайнерка, брендингова агенція GR8.BURO (Graphic designer, branding agency GR8.BURO)
Мар’яна/ Marianna, Культуролог/ Culturologist
Палочкіна Лілія/Palochkina Lilia, арт менеджерка ЄрміловЦентру/art-manager in YermilovCentre
Анастасія Денисенко / Anastasiia Denysenko, програмна менеджерка напряму “література”, ДУ Український інститут / Literature Programme Manager, Ukrainian Institute
Марія Какуріна Mariia Kakurina , Креативна продюсерка, відео режисерка. Creative Producer, video-maker
Євген Черников/Yevhen Chernykov , Актор/Actor
Ірина Костишина / Iryna Kostyshyna, Художниця, графічна дизайнерка / Artist, graphic designer
Павло Ар’є Pavlo Arie, Драматург
Степан Захаркін / Stepan Zakharkin, літературознавець, музеєзнавець
Світлана Пріщенко/ Svitlana Prishchenko, проектна менеджерка ГО “Форум громадянської служби миру”/ project manager NGO “Forum Civil Peace Service””
ANDRII PALATNYI, curator, producer, actor CCA DAKH and GOGOLFEST FCA
Олена Мартинчук Olena Martynchuk, антропологиня
Володимир Одрехівський Volodymyr Odrekhivskyi, Скульптор, професор Львівської національної академії мтстецтв, sculptor, professor LNAM
Вікторія Victoriia , цифровий митець, коллажист digital and collage artist
Ольга / Olha, старша наукова співробітниця відділу мистецтва Сходу Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків / senior researcher at the Department of Oriental Art at the Bohdan and Varvara Khanenko National Museum of Art
Євгенія Нестерович / Yevheniia Nesterovych, Програмна директорка Мистецької ради “Діалог” / Program director Artistic counsel Dialogue NGO
Ольга/Olga, Архіваріус/Archivist
Максим Паленко/Maksym Palenko, художник/artist
Олександр ( Olexandr ), артист балету ( ballet dancer)
Ірина Вакуліна/Iryna Vakulina , Диригентка/Conductor
Лариса Денисенко/Larysa Denysenko, Письменниця/Writer
Saltykova Olena / Салтикова Олена, Principal dancer of Kyiv Modern Ballet / Провідна солістка театру Київ Модерн Балет
Валерія/Valeriya , Артист балету /Ballet artist
Олександра / Olexandra, Артист балету / Artist of ballet
Ірина Березнева Iryina Berezneva, Financial manager Art-platforma TU, FREEFILMERS
Світлана Тараторіна Svitlana Taratorina , Письменниця Writer
Тамара Гундорова/Tamara Hundorova, Професор, доктор наук, член PEN Ukraine/ Prof., Doctor of Science, PEN Ukraine member
Ольга Муха / Olha Mukha, Менеджерка конгресів, комітетів та нових центрів Міжнародного ПЕН / Congresses, Committees and New Centres Manager PEN International
Варвара Терехова / Varvara Terekhova , відділ експозиції НХМУ / exhibition department NAMU
Dzhulai Mariana, Curator
Андрій Сотніков /Andrii Sotnikov , Музикант, актор, продюсер RasSvet/ Musician, actor ,producer RasSvet
Максим/Maksym, Артист балету/Ballet artist
Мирослава Бачкур/ Myroslava Bachkur, Художник/artist
Біленко Дар’я Bilenko Daria , Арт блогер, арт куратор Art blogger, art curator
Денисенков Володимир /Denisenkov Volodymyr, Free photographer
Марина Гандиш/ Maryna Handysh, Керамістка
Людмила Буланова-Дувалко / Liudmyla Bulanova-Duvalko, Культуролог
Богдана Брилиська Bogdana Brylynska, офіс “Львів – місто літератури ЮНЕСКО” office Lviv UNESCO city of literature
Ольга Кваша Olga Kvasha, Художник an artist
Чупіна Катерина Chupina Kateryna, Антистка балету Ballet dancer
Новікова Тетяна /Novikova Tatiayna, Дизайнер/StudyRoom
Віктор Морозов / Victor Morozov, музикант, перекладач / musician, translator
Максим Maxim, Київ Модерн-балет/Kyiv Modern-balet
Лада Кокояйко , режисерка
Альона Шибунова/Alona Shybunova , Художниця/Artist
Velcheva Kateryna Вельчева Екатерина , Graphic designer графічний дизайнер
Анастасія Євсєєва/Anastasiia Yevsieieva, Керівниця сектору візуального мистецтва Українського інституту/ Head of Visual Arts, Ukrainian Institute
Зірка Савка/Zirka Savka , Художниця, менеджерка Галереї сценографії/ Artist, project manager and designer Gallery of Scenography
Ілля Павлов/Illya Pavlov, Design director at Grafprom Studio / artist
Алім Алієв / Alim Aliev, заступник генерального директора Українського інституту, член українського ПЕН / Deputy Director of the Ukrainian Institute, PEN Ukraine member
Владислав Детюченко/Vladyslav Detiuchenko, Художній керівник “n’Era Dance Company”, Соліст Академічного театру “Київ Модерн Балет”/ art director “n’Era Dance Company”, Soloist Academic Theatre “Kyiv Modern Ballet”
Марина Штанько / Maryna Shtanko, Фотографка / Photographer
Катя Тейлор, Засновниця Port.agency
Nestor Pilawski, writer, publicist, anthropologist
Христина Зубко (Kristina Zubko) , Архітекторка/ФОРМА, Architect/ФОРМА
Марія Вторушина, Kyiv Art Week, Set Art Foundation. Кураторка, арт-директорка
Світлана Левченко/ Svitlana Levchenko , арт-директор, куратор Avangarden gallery / art director and curator for Avangarden gallery
Карина Лазарук, медіа-активістка, Mediiology
Віталій Грех (Dilkone) / Vitalii Hrekh (Dilkone), Незалежний художник, artist
Євген Климчак/ Eugene Kymchak, Художник
Irene , Creative team lead
Дар’я Тітаренко / Daria Titarenko, Графічна дизайнерка, членкиня Ассоціації дизайнерів-графіків «4-й Блок» / Graphic designer, member of Association of graphic designers “the 4th Block”
Кузнецова Полина Олеговна Kuznietsova Polina, художниця artist
Тарас Возняк Taras Voznyak, генеральний директор Львівської національної галереї мистецтв, director general of Lviv national art gallery
Василь Одрехівський / Vasyl Odrekhivskyi , Скульптор, доцент Львівської національної академії мистецтв
Оксана Бугайченко/ Oksana Bugaichenko, завідувач відділу дослідження нематеріальної культурної спадщини та креативних індустрій/Head of the Department of Intangible Cultural Heritage Research and Creative Industries/ Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва (Харків)/Regional organizational and methodological center of culture and art (Kharkiv)
Дарина Скринник-Миська / Daryna Skrynnyk-Myska, ЛНАМ, завідувачка кафедри актуальних мистецьких практик / Lviv National Academy of Art, chief of Contemporary Art Practices department
Анна Доброва Dobrova Anna, NGO „Metalab“, NGO «МістоДія»
Олександр Бурлака, архітектор, художник
Катерина Моргентал/ Kateryna Morgental, Дизайнерка, художниця / designer, artist
Лідія Аполлонова, мистецтвознавиця
Остап Сливинський, письменник
Олександра Кувшинова Oleksandra Kuvshynova, Co-Founder – FUSION (Комьюніті джазової спільноти України)
Кулик Маргарита/ Kulyk Marharyta , Художниця постановниця / production designer
Анцигін Єгор / Antsyhin Yehor, Художник, менеджер, куратор/ artist, maneger, kurator
Вероніка Veronika, Артистка балету ballet dancer
Ірина Гордійчук Iryna Gordiichuk, Журналіст Jornalist
Лара / Lara, Дизайнерка / designer
Вероніка Селега, Кураторка культурних проектів
Володимир Пидляк / Volodymyr Pydlyak, Художник / Artist
Катерина Лазаревич / Kateryna Lazarevych, Архівістка PinchukArtCentre / Archivist at PinchukArtCentre
Добрий-Вечір Дмитро, Dobryi-Vechir Dmytro, Музикант, гурт Вій
Кошелєва Світлана \ Koshelieva Svitlana , Арт-менеджерка в ЄрміловЦентр, художниця
Степан Стасюк / Stepan Stasiuk, заступник генерального директора Львівська національна опера / Deputy General Director of Lviv National Opera
Анастасія Перепеличенко/ Anastasia Pereleluchenko, Культурна менеджерка/ cultural manager
Ася Цісар / Asia Tsisar , Кураторка Secondary Archive / Curator of the Secondary Archive
Mariia Shvets Марія Швець, Jam Factory Art Center
Наталія Дмитренко / Natalia Dmytrenko, Дійсний член ICOM / Official member of ICOM
Анна Аветова/Anna Avetova, мистецтозавиця, засновниця арт аненції Tuasho
Наталія Дерев’янко / Natalia Derevianko, художниця, поетка / artist, poet
Валентина Тужина/Valentyna Tuzhyna, театрознавиця
Євген Лавренчук, Режисер опери
Катерина Радченко/ Kateryna Radchenko, Директорка Міжнародного фото фестивалю Odesa Photo Days/ Head of International Festival Odesa Photo Days
Руслана Ruslana, Керівниця онлайн-шопу/галереї «Щось цікаве» Head of the online shop / gallery “Something interesting”/
Світлана Постовойтова Svitlana Postovoitova, Аспірантка НМАУ, викладачка музично-теоретичних дисциплін ДМШ#9, м. Київ
Юлія Глушенок/ Yuliia Hlushenok, Випускова редакторка АТ «НСТУ»/ Editor, “Public Broadcasting Company of Ukraine”
Анна Гадецька/Anna Gadetska , Співзасновниця та програмна директорка Open Opera Ukraine/co-founder and program director Open Opera Ukraine
Ольга Сагайдак, Співзасновниця Dofa.fund
Яна Безсмертна / Яна Безсмертна, Режисерка, проектна менеджерка в сфері культури / Director, art project manager
Ксенія Білаш / Kseniia Bilash, Радакторка відділу “Культура” LB.ua / LB.ua Department of Culture – Editor
Ольга (Olha), Університет (University)
Ілля Левченко / Illia Levchebmo, Art Historian / історик мистецтва
Євген Маляревський Yevhen Maliarevskyi, Хоровий диригент, співак Open Opera Ukraine, ютуб-канал Malyarevsky
Христина Буній / Khrystyna Bunii, засновниця ктнографічного проєкту Carpathiancult
Олексiй Чистотiн, Співзасновник групи «Труба»
Бабенко Марія/Babenko Mariya , Культуролог, викладач
Леся Рой / Lesia Roi, музикант / musikant
Анастасія Коваленко / Anastasiia Kovalenko , Учений секретар/Національний музей «Київська картинна галерея»/ academic secretary of Kyiv National Art Gallery
Юлія Литвинець, Генеральний директор Національного художнього музею України
Надія Устюжаніна / Nadia Ustyzhanina, Студентка ІТФ НМАУ імені П.І.Чайковського
Елизавета Плужко Ielyzaveta Pluzhko, Професор Professore
Олесь Санін / Oles Sanin, Кінорежисер/ film director
Катерина Алимовака / Kateryna Alymova, культурна менеджерка /culture manager
Антон Стук Anton Stuk, композитор composer
Ірина Ніколайчук / Iryna Nikolaichuk, Співзасновниця видавництва Creative Women Publishing / Co-Founder of Creative Women Publishing house
Вікторія Цюпак ( Tsiupak Viktoriia), Оперна співачка(opera singer)
Галина Харук-Бачуро / Halyna Kharuk-Bachuro, Керівниця редакції нонфікшену видавництва «Наш Формат» / Head of the Non-Fiction Department Nash Format Publishers
Олесь Ільченко Oles Ilchenko , письменник writer
Nataliia Наталія, Декрет
Мар’яна Боднар/Maryana Bodnar, Артист-вокаліст/Національна Оперета України/artist-vocalist at National Operetta of Ukraine
Ганна Яремчук-Бобало/Hanna Yaremchuk-Bobalo, Volodymyr Zavalniuk’s “Peretvorennya” Theatre, actress; Театр Володимира Завальнюка «Перетворення», актриса
Єрмолова Олександра/Yermolova Oleksandra, Lawyer/Юрист
Daria Sukhostavets/Дарія Сухоставець, Старша наукова співробітниця Національного музею мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенко/Senior Research Fellow, Bohdan and Varvara Khanenko National Museum of Arts
Ігор Шаваєв/Ihor Shavaiev, Директор МАЙС Тревел Солюшнз/Director MICE Travel Solutions
Антон Грищенко\Anton Hryshchenko, Концертмейстер\Concertmeister
Максим Свисенко / Maksym Svysenko, Студент НаУКМА / student of NaUKMA
Станіслав Пивонос/Stanislav Pyvonos or Faust Three-Fourteen (my nickname in art and media society), Незалежний журналіст, культурний оглядач, співзасновник онлайн-медіа ресурсу “Культура Тут”, митець // Independent journalist, cultural reviewer, Co-Founder of online-media resource “Culture Here” (Dnipro), artist
Оксана/Oksana, Учитель, середня школа/ teacher in school
Сергій Дорофєєв / Serhii Dorofieiev, Директор – художній керівник Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру / Director of Luhansk regional Academic Ukrainian Music and Drama Theatre
Ірина Троскот / Iryna Troskot, Редакторка / editor
Євген Кострицький/Yevgeniy Kostrytskyy, Bilkent Symphony Orchestra Concertmaster
Світлана Євдокименко/Svitlana Yevdokymenko, ГО “DUSHA UA”/NGO “DUSHA UA”
Марина Дубина / Maryna Dubyna, Головна редакторка, видавництво «Боривітер» / Editor in Chief, Boryviter publishing
Валентина Головко /Valentyna Holovko, Артистка драми/ Чернівецький академічний обласний український музичнодраматичний театр імені Ольги Кобилянської/actress of drama Chernivtsi Academic Regional Ukrainian Music and Drama Theater named after Olga Kobylyanska
Tetiana Yashvili /Тетяна Яшвілі, Composer National Organ hall
Полстянкіна Ірина Петрівна/ Iryna Polstiankina, Полстянкіна Ірина Петрівна -президентка Міжнародного благодійного фонду конкурсу Володимира Горовиця, заслужений діяч мистецтв України/ Vladimir Horowitz Piano Competition -President
Оксана Бабінець / Oksana Babinets, Державний експерт, Міністерство культури та інформаційної політики України / State expert, Ministry of Culture and Information Policy of Ukraine
Стас Невмержицький, Помічник з питань маркетингу генерального директора Національного будинку органної та камерної музики України
Олеся Жураківська Olesia Zhurakivska , Акторка actress
Діана, Артист балету/ Національна опера України
Kachura Sergey / Качура Сергій, Заслужений артист України / артист балету / Principal dancer of Lviv National theatre
Артур/Artur, Музикант/Musician
Сергій Воронов / Serhii Voronov, музикант / artist
Наталія Бєндус / Natalya Byendus, Музикант/ musician
Ія Дегтярьова / Iia Dehtiarova , Професор Університету менеджменту освіти, м.Київ
Yuliia Nikolaievska Юлія Ніколаєвська, Музикознавець, професор Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського, musicplogist, prof. KharkivІ.P.Kotlyarevsky National University of Arts
Христина/Christina, режисерка анімації/animation director
Oksana Taranenko, opera and movie director
Pavel Plastikk, DJ
Владислав Берковський / Vladyslav Berkovski, Виконавчий директор Український культурний фонд / Executive director Ukrainian Cultural Foundation
Олександр Князь / Oleksandr Kniaz, режисер Національного Сорочинського ярмарку, актор Полтавського академічного театру ім. М.В. Гоголя
Вікторія. Viktoriia, Доцент КНУ імені Тараса Шевченка, кафедра публічної політики. Kyiv national university of Taras Shevchenko, Ph. D
Юрій Гуржи / Yuriy Gurzhy , Музикант, композитор, DJ
Луіза Мороз / Luiza Moroz, державний експерт Міністерства культури та інформаційної політики України / state expert of the Ministry of Culture and Information Policy of Ukraine a
Тетяна Калита / Tetiana Kalyta , Директорка ГО Міжнародний інститут культурної дипломатії / NGO Cultural Diplomacy International Institute
Кирило Цуканов / Kyrylo Tsukanov, Сон Сови / Son Sovy
Анастасія, Прима балерина Національної опери України
Інга Вишневська/Inga Vyshnevska, комунікаційниця
Маргарита Рубаненко / Marharyta Rubanenko, Арт-менеджерка у ЄрміловЦентрі / art manager YermilovCentre
Тетяна Продан / Tetyana Prodan, Заступниця директора, Міський Палац культури імені Гната Хоткевича /deputy director, Hnat Khotkevych Palaсe of Culture
Олеся Рудакевич / Olesia Rudakevych , артистка хору, диригентка / choir singer, conductor
Полікарпова Поліна / Polikarpova Polina, Незалежна фотографка / Independent photographer
Олена Гончарук / Olena Honcharuk , В. О. генерального директора, Національний центр Олександра Довженка / Acting General director, Oleksandr Dovzhenko National Centre
Едуард Димшиц, Мистецтвознавець
Христина Дрозд / Hrystyna Drozd, Завідувач відділу з культурно-масової, інформаційної та методичної роботи КЗ “Палац культури Мінерал” / Head of the Department for Cultural and Mass, Information and Methodological Work of the Municipal Institution “Palace of Culture Mineral”
Світлана Богданець Svitlana Bohdanets, Куратор School of visual communication / Curator School of visual communication
Ольга Стельмашевська / Olga Stelmashevska, журналістка, театральний та музичний критик, голова експертної ради всеукраїнського театрального фестивалю-премії ГРА / journalist, theater and music critic, chairman of the expert council of the all Ukrainian theater festival-award GRA
Костянтин Трембовецький / Kostiantyn Trembovetskyi, Комік / comedian
Ксенія Стеценко Kseniia Stetsenko, Національна опера України артист балету
Мендришора Богдана Дмитрівна / Mendryshora Bohdana , Магістр музичного мистецтва( оркестрант, скрипачк Магістр музичного мистецтва( оркестрант, скрипачка) Master of Music (orchestrator, violinist)
Уляна Макєєва, Музикантка
Оксана Гошва/Oksana Hoshva, HOSHVA PR
Олена Пшеничка-Дрох Olena Pshenychka-Drokh, ДПТНЗ ПГЛ бібліотекар DPTNZ PHL bibliotekar
Кононенко Марія Василівна, менеджерка ВД “Антиквар”
Ангеліна Нечипоренко / Angelina Bishep (так можна знайти всюди, краще використовувати другу фамілію), Photographer / Reporter
Юлія/Yulia, Менеджер/Лібра-лайн/manager/Libra-line
Valentyna Валентина , Дизайнер / Designer
Дем‘ян Матушевський. Demian Matushevskyi, оперний співак, opera singer
Оксана Ясінська/Oksana Yasinska, завідувачка Музею писанкового розпису – філії Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського
Юлія, Директорка-розпорядниця ХОАМДТ ім.М.Куліша
Олександра Богдан/Oleksandra Bohdan , Стунент КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого/Student of Kyiv National Karpenko-Karyy University of Theatre, Cinema and Television
Тимофій Соболєв / Tim Sobolev, Співак, сонграйтер / Singer, songwriter
Ігор Чернецький Igor Chernetski, Диригент Conductor
Marta Haladzhun/ Марта Галаджун, Composer/ Композиторка
Наталія Cинєпупова Nataliia Syniepupova, засновник/керівниця School of visual communication founder/leader School of visual communication
Taras Тарас, Хореограф Керівник. Choreographer Head
Іван Василець Ivan Vasylets , Кінорежисер Director
Ярослава Стукалова / Iaroslava Stukalova , Business Consultant, SoftServe
Роман Садовський / Roman Sadovsky, Режисер / Director
Nadia Parfan / Надія Парфан, Film director
Олександр Попов/Oleksandr Popov , Klavierlehrer/Landesmusikschulwerk OÖ
Elmira, Tribuna.com
Ірина Констанкевич. Iryna Konstankevych, Народний депутат Parlament
Надія Паливода/Nadiya Palyvoda, громадська активістка, засновниця ГО Озеленення/Ozelenennya
Світлана Svitlana, Директор будинку культури Director of the house of culture
Христина Семерин / Khrystyna Semeryn, Журналістка, дослідниця / Independent journalist, culture and literary researcher
Дмитро Береговський/Dmytro Berehovskyi, Органний майстер НМАУ, член НВМС/organ builder UNTAM,Member of the National All-Ukrainian Music Union
Уляна Мороховська / Morokhovska Uliana, Іемей Партнерс Інтернешнл Україна / EMA Partners International Ukraine
Марія Бикова / Mariia Bykova, Вільна ілюстраторка / freelance illustrator
Ігор Срібний , Аудитор
Єжи Маховський/Jerzy Machowski, Театральний режисер/director
Євгенія Yevgeniya, доцент НМАУ Assistant Professor
Альона Масюк (Alona Masiuk), керівник відділу( department head)
Tetiana Korniichuk / Тетяна Корнійчук, Школа візуальних комунікацій
Оксана Вар’ян/Oksana Varian, Заступниця директора Запорізького обласного центру охорони культурної спадщини/ Deputy director of the Zaporozhzhia regional center of protection of cultural heritage
Євген Мушкін / Ievgen Mushkin, Генеральний директор ВДНГ / CEO of VDNG
Афанасьєва Марія, Режисерка
Ірина Подоляк/Iryna Podolyak, правління ГО “Коаліція дієвців культури”/Coalition for culture, Head of the Board
Paulina Masiak, Actress
Вікторія Савчук / Viktoriia Savchuk, Студентка ІМВ КНУ ім. Т. Шевченка / student of IIR
Юл, Горохівська Юлія
Муравецький Олег, Студент/student
Наталія Грибан/Natalia Hryban, Тестувальниця – Ubisoft / Tester – Ubisoft
Mykola/Микола, Designer/Дизайнер
Костенко Вікторія /Victoria Kostenko, Студент/Student
Анастасія, Студентка/student
Лєснік Євгенія Віталіївна , Не працюю
Опря Анастасія / Opria Anastasiia, менеджер / manager
Наталія Линник/Nataliia Lynnyk, ПП/entrepreneur
Марія Челобітченко, Асистент клінічних досліджень, Сінеос хелс
Анастасія/Anastasiia, Студентка/Student
Наталя Мандра (Natalia Mandra), художниця, культурологиня (artist, PhD in Cultural Studies)
Ольга/Olha, Маркетолог/marketing manager
Анастасія Anastasia , Студент student
Diana, Студентка
Аліна / Аліна, Асистент/Assistant
Анастасія Блажко/Anastasiia Blazhko, Студентка/Student
Богдан Івахів, Bohdan Ivakhiv, диригент Луганської обласної філармонії, conductor of the Luhansk Regional Philharmonic
Джумак Ірина, Студент
Lev, No
Марія Бліндюк Mariia Blindiuk, Журналістка, літературна критикиня Суспільне.Культура Journalist and literary critic Suspilne.Culture
Дмитро, Dmytro , Студент, Student
Богдана Богуш, Bohdana Bohush, Writer
Валентин Влащенко , Музикант
Катерина Миколайко Kateryna Mykolaiko , Оперна співачка Opera singer
Ольга Острижнюк/Olga Ostryznuk, Декоратор /Decorator
Святослав Загайкевич / Sviatoslav Zagaikevich , Стендап комік , засновник проекту Підпільний Стендап / Founder of the Underground StandUp
Вікторія Васильєва/ Viktoriia Vasylieva, Самозайнята особа/ freelancer
Андрій, Студент
Віктор Рубан / Viktor Ruban, Директор та засновник Ruban Production ITP
Юлія Лоїк /Yuliia Loik, Громадянка України
Єжи Онух/Jerzy Onuch, митец перформасу/ performance artist
Анна Іголкіна/ Anna Iholkina, Громадянин України/Sitizen of Ukraine
сірожа, Убійца кацапів
Олена ГОРДIЄНКО (Olena Gordienko) , Головний бiблiограф Сумськоi обласноi науковоi бiблiотеки
Олена/ Olena, Завідувачка кафедри туристичного бізнесу та рекреації ОНАХТ/ Head of the Department of Tourism Business and Recreation ONAFT
Ксенія Фукс / Kseniya Fuchs, Українська письменниця та громадська активістка
Євгенія, Yevheniia, Artist
Сергій Зленко / Serhiy Zlenko, Заступник національного представника України в Eurimages / Substitute of National Representative of Ukraine in Eurimages
Дмитро Сухолиткий-Собчук (Dmytro Sukholytkyy-Sobchuk), Кінорежисер та сценарист (Director and screenwriter)
Віктор Ковальов Viktor Kovalov, Університет Цюриха, аспірант University of Zurich, PhD student
Бєзнос Ольга / Olha Bieznos , Фотографка, фешн-журналістка / Photographer, fashion-writer
Даніїл Ревковський/ Daniil revkovskiy, Художник
Евеліна Харьковська Evelina Kharkovska, Учениця
Олег Гуцуляк / Oleg Gutsulyak, кандидат філософських наук, доцент. письменник / Ph.D., Associate Professor of the Department Philosophy, Sociology and Religion Studies (Vasyl Stefanyk PreCarpathian National University, Ivano-Frankivsk, Ukraine)
Богдана / Bohdana, Розробник аналітичних програм/ Analytics Solution SME
Едита Янушевська/Edyta Januszewska, Акторка/actress
Halska Beata , violoniste
Аліна Межуле / Alina Mezhule, Ілюстраторка та графічна дизайнерка / Illustrator and graphic designer
Alina Pevna Аліна Певна, Управління культури і туризму Донецькоі ОДА, заступник начальника
Illia Humeniuk/ Ілля Гуменюк , Клуб Композиторів “Ad libitum” / Composer’s club “Ad libitum”
Anastasia Senyushkovich Анастасія Сенюшкович, Student of NAUKMA, студентка НАУКМА
Magnus Svensson, Concert pianist
Anna Cheipesh, Ph D
Валентина Клименко/Valentyna Klymenko, Журналістка, мистецтвознавиця
Аліна Alina, Фотограф Photographer
Миронюк Арсен/Myroniuk Arsen, Студент/Student
Mariia Pohoretska, СУМ
Iryna Tsidylo Ірина Цідило, доцент ТНПУ ім. В. Гнатюка
Марія/Mariia, Бухгалтер, НБС Львів/ Accountant, Nestle Business Service Lviv
Вероніка / Veronika, Студентка, акторка / Student, actress
Елеонора Стеценко Eleonora Stetsenko, Директор Рівненської обласної філармонії/ Head of Rinve regional philharmonic
Tomasz Wygoda, Choreograf
Solomia Соломія, Студент
Віта Сусак/ Vita Susak, мистецтвонавиця / art historian
Людмила Скринникова/ Lyudmyla Skrynnykova, Кураторка, CSM/Фундація Центр Сучасного Мистецтва/ curator, CSM/ Foundation Centre for Contemporary Art
Ralitsa Ralinova , Opera singer
Тома Лазаренко, Founder, Navzaem. Менеджерка культурних та освітніх проєктів.
Сергій Радченко\ Sergiy Radchenko, Актор/ Actor
Шатц Тетяна / Shatts Tetiana, art-advisor, засновниця ORMAN, Owner ORMAN
Наталія Байдан/ Natalia Baydan, CEO Planeta Kino cinema chain
Олег Безбородько / Oleg Bezborodko , Композитор, піаніст/ composer, pianist
Valeria Giraudo , .
Хрипун Марина / Khrypun Maryna , художниця/ artist
Tadeusz, President, Polskie Radio RDC
Саша Собакевич / Sasha Sobakevich, художниця / artist
Анна Гайдай, Anna Gaidai, Менеджерка програм візуального мистецтва Jam Factory Art Center / Visual Art Program Manager
Тетяна, Начальник відділу кадрів НМАУ ім П.І.Чайковського
Yevheniia Petrovska/ Євгенія Петровська, Дизайнер
Алексеєнко Михайло Вікторович / Alekseienko Michailo, Художник, куратор / Artist, curator
Krzysztof Kur, Opera singer
Бобошко Катерина/Boboshko Kateryna, Аспірант, Університет імені Адама Міцкевича в Познані, Польща/PhD student, Adam Mickiewicz University, Poznań, Poland
Марія Куліковська / Maria Kulikovska , Мультимедійна художниця, архітекторка, перформерка, кураторка, співзасновниця та ініціаторка ГО Гараж33. Галерея-Сховище та ГО Школа Політичного Перформансу
Дарина/Daryna, Журналіст/Journalist
Богдана Півненко Bogdana Pivnenko, Народна артистка України, Honoured Artist of Ukraine
Інна Федорій/ Inna Fedorii, Оперна співачка/ Театр Базель, Швейцарія – Opera singer/ Theater Basel in Switzerland
Дарія Лисенко/Dariia Lysenko, Завідувачка сектору комунікації і промоції Національного художнього музею України/Head of PR of National art museum of Ukraine
Діана Скляренко/Diana Skliarenko, Студентка варшавського університету/Student of Warsaw university
Уляна Балан/ Uliana Balan, старший викладач КУБГ/ Senior lecturer KUBG
Поліна Піддубна/Polina Piddubna, Студентка Filminiversität Babelsberg Konrad Wolf/student
Анатолій Григор’єв/Anatolii Hryhoriev , Режисер/director
Olha Tereshonok, Graphic Designer, teacher of School of Visual Communication
Теона Тодуа / Teona Todua , Оперна співачка / opera singer
Верховецька Марина Миколаївна, Ст. н .працівник
Paweł Gaczyński, P
Оксана Кравчук, Директор Дитячої школи мистецтв5
Анна Калугер/Anna Kaluher, арткритикиня
Ольга Кузюра Olha Kuzyura, Художниця artist
Владислав, Актор, вокаліст, піаніст
Ольга Корнєва / Olha Kornieva, Артистка оркестру ХНАТОБ / musician
Маріанна Волкова/Marianna Volkova, Оперна співачка, студентка консерваторії ім. Альфредо Казелла м. Л‘Акуіла, Італія /opera singer, student in conservatory Alfredo Casella, L’Aquila, Italy
Тетяна Журавель/ Tetiana Zhuravel, Оперна співачка / opera singer
Ірина Грабовська / Iryna Hrabovska , Письменниця / Writer
Ляшенко Олена, Фрилансер
Олександр Іващенко, Head of FC Iskra Tarashcha
Аліна Шевченко / Alina Shevchenko , Піаністка / Pianist
Михайло Кобрин/ Mykhailo Kobryn, Директор Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові/ Director Memorial and musical museum of Solomia Krushelnicka
Максим Горбацький, Max Gorbatskyi, куратор, дослідник фотографії / curator, photography researcher
Борис Єгіазарян / Boris Yeghiazaryan, художник / artist
Олена Мозіль/ Olena Mozil, Піаністка/pianist
Назар/Nazar, Артист хору
Natalia, Клавесиністка НБО та КМУ
Олена Мигашко, Olena Myhashko, Головна редакторка/ Chief editor, Gwara Media
Ярослава (Yaroslava), Викладач (teacher)
Natalie Galpern, Sound designer
Юлія/Yuliia, Менеджер з логістики
Barbara Świderska, Uniwersytet Warszawski
Kekis Tatiana,Кекіс Тетяна, спеціаліст відділу культури м. Борислава
Марина Охріменко / Maryna Okhrimenko, Спеціаліст Міністерство культури та інформаційної політики України / Specialist Ministry of culture and information policy of Ukraine
Олександр , Лікар ортопед-травматолог дитячий
Максим Гара, Артист-вокаліст Київського національного театру оперети.
Марія Бороздіна Mariia Вorozdina, Провідний методист Центр культури і дозвілля Збаразької міської ради
Вадим Торбаков / Vadim Torbakov, Художник / Artist
Андрій, Andrii, Студент, student
Федір Александровіч. Fedir Aleksandrovych ( Fedor Alexandrovich), Художник. Artist. Діректор галереї Тадзіо
Наталія Василів , дизайнер
Ольга Кізлова/Olga Kizlova, Музикальний критик/Musical critic
Оксана Чепелик / Oksana Chepelyk, Провідний науковий співробітник / Інститут проблем сучасного мистецтва НАМУ / Leading Researcher / Modern Art Research Institute of The NAAU
Ольга Палюх Olha Paliukh, Артист оркестру, orchestra artist
Oksana/ Оксана, Державний службовець/ civil servant
Margaret prendergast, Teacher
Поліна Веллер Polina Veller, Дизайнер одягу designer at Polina Veller
Ігор Матіїв / Igor Matiiv , режисер, Театр на Подолі/ stage director, theatre on Podil
Катерина Висоцька, Директорка Вінницького обласного краєзнавчого музею
Майк Кауфман-Портніков/Mike Kaufman -Portnikov, Піаніст/Pianist
Ганна Рудик Hanna Rudyk, Заступниця гендиректора Музею Ханенків з освіти та комунікації Deputy Director on Education, the Khanenko Museum
Дарія Бадьйор / Daria Badior, Співзасновниця Коаліції дієвців культури / Coalition for Culture co-founder
Дар’я Придибайло Daria Prydybailo, NGO Art Matters Ukraine
Софія, студентка
Адла Загайкевич/ Alla Zagaykevych , Композиторка/Composer
Pawel Kotla, conductor, Founder and the first Artistic Director of I, Culture Orchestra, President of Temida Arts & Business Foundation
ОЛЕНА СЕРГЄЄВА OLENA SERGEEVA, СКРИПАЛЬКА
Maria Lindal, Konstnärlig ledare Rebaroque
Alexandra Tsibur-Mayer, Physiotherapist
Марина Куценко/ Marina Kutsenko, Завідувачка відділу науково-освітньої роботи КЗК “Харківський літературний музей”
Аліна Вус / Alina Vus, –
Еміль Мамедов/ Emil Mamedov, Скульптор, студент Харківської державної академії дизайну та мистецтв / sculptor, student of Kharkiv state academy of design and fine arts
Kevin Kenner, Concert Pianist and Professor
Андрій/Andrii, Наразі не працюю/i don’t have a job now
Юлiя Кiсiна Julia Kissina , художниця
Буграк Валентина/ Bugrak Valentyna , Заслужена артистка України «Київська камерата» / Honored Artist of Ukraine «Kyiv Kamerata”
Оксана Артеменко Oksana Artemenko, Режисер, сценарист
Марина Степанська/Maryna Stepanska, сервіс-менеджер, медичні центри Into-Sana/service-menager, MC Into-Sana
Юрко Гуцуляк / Yurko Gutsulyak , Графічний дизайнер / Graphic designer
Ірина Чужинова / Iryna Chuzhynova , PhD, головна редакторка журналу «Український театр» / PhD, editor-in-chief Ukrainian Theatre magazine
Оксана/ Oksana, Фриланс/freelancer
Олександра , Менеджер з продажу
Максим Курочкін / Maksym Kurochkin, Драматург / Playwrite
Світлана Бочарова / Svitlana Bocharova, Керівник практики інтегрованих комунікацій / Practice Leader, Integrated Communications
Hristina, Student
Кусова Анна Олексіївна, Kusova Anna Oleksiivna, Студентка ЗДМУ, student of ZSMU
Oleksandr Bielkin, Business
Ілля я Толстов (Illia Tolstov), Медіа-художник (media artist)
Irina Sahalo, Директор “Міського будинку культури”Молодість”/director of the City Hous of Culture”Molodist”
Ганна Hanna, режисерка / director
Іванчик Ірина/Ivanchyk Iryna, БФ Повір у себе/CF Believe in yourself
Вікторія Кочубей / Viktoria Kochubey, ДЕСС / DESS
Марина Шарпило / Maryna Sharpylo , аспірантка/ graduate student
Алла Бондарець Alla Bondarets, ТОВ ,,Ісіда -IVF”/ ,,Isida-clinik”
Марія Рубан, Вчитель англ мови. .Бориславська державна гімназія
Сокур Соломія Sokur Solomia , Учень student
Олена, Olena, Білоцерківський дитячий будинок-інтернат
Євген/Yevhen, Викладач, Музична школа #1 міста Херсона/Teacher, Music school #1 Kherson city
Софія/Sofiia , Студентка/ student
Бакшеєв Ілля / Baksheiev Illia , Музикант/ musician
Лук‘ян Галкін / Lukian Halkin, Виконавчий продюсер телеканалу UA: Культура / Executive producer at UA: Kultura TV channel
Вікторія Шинкаренко , Композитор
Катерина Василевська / Kateryna Vasylevska, Креативна копірайтерка / Creative Copywriter
Станіслав/Stanislav Щокін/Shchokin, Актор/Actor
Богдан Ховзун / Bohdan Khovzun, Директор Львівської музичної школи №6 ім.Б-Ю.Янівського / director Lviv music school №6 of Yanivskiy
Ірина / Irina, Провідний спеціаліст, територіальний центр
Марія Mariia, студент student
Мар’яна Лилик/Maryana Lylyk, PR менеджерка / PR manager
Ольга Дзядович/Olha Dzyadovych, IQVIA, QPM
Анна Мачух / Anna Machukh, Генеральна директорка Одеського міжнародного кінофестивалю / CEO Odesa international film festival
Руслана Херманчук Khermanchuk Ruslana, Викладач фортепіано Солотвинська ДМШ thicher of piano Solotvinska DMSH
Weronika Maria Kuśmider , Theatre director
Тетяна Tetiana, Директор філармонії director of the Philharmonic
Ярина Шумська / Yaryna Shumska, Художниця, викладач у ЛНАМ, Artiste, teacher at the Lviv National Academy of Art
Богдан, Директора КЗ ЛОР “АДІКЗ”Нагуєвичі”
Юлія Yuliia, producer House of culture Chabanivska village for the sake of
Олена Решетнікова/Olena Reshetnikova, Аніматорка/animator
Олена Книженко / Olena Knizhenko, Актор / aktor
Юлія /Julia, ФОП / private entrepreneur
Болдирева Марія Boldyreva Maria, Студентка Student
Irena Popiashvili, VA[A]DS Dean, Free University of Tbilisi
Леся Михайлова , pr-менеджер коммуникационного отдела Одесского художественного музея
Олексій Сипигін / Oleksii Sypyhin, Перекладач, ФОП / Translator, Private Person Entrepreneur
Людмила Шестопалова/Lyudmila Shestopalova, вчитель мистецтва\ teacher of art
Вероніка Шрайнер / Veronika Schreiner , Менеджер, Сан Фарма/ Manager, Sun Pharma
Богдан Кривопуст, Композитор. Директор Державного спеціалізованого видавництва Музична Україна
Андрій Лінік / Andrii Linik , Художник, куратор. Керівник міждисциплінарного простору ‚РадіоГараж’, один з засновників Інституту актуальнооо мистецтва у Львові / Artist, curator. Head of interdisciplinary space ‘RadioGarage’, one of the founders of Institute for Contemporary Art in Lviv, Ukraine
Андрій Корнієнко/Andrii Korniienko, Продюсер/Good Morning Films/Producer
Сергій Скрипіцин/ Sergii Skrypitsyn, Національна Академія образотворчого мистецтва і архітектури/ National Academy of Fine Arts of Ukraine
Анна Рябчук / Ann Ryabchuk , Позаштатний журналіст / Freelance journalist
Олександра Ганчукова / Oleksandra Hanchukova, Молодший науковий співробітник Техаського науково-дослідного інституту маркетингу вина / Research assistant of Texas Wine Marketing Research Institute
Юрій Гадзецький / Yuriy Hadzetskyy, оперний співак / opera singer
Sareidah Hildebrand, Musician
Maria, Private
Підписант – Андрій Ісаєнко, Актор/actor
Ольга Білаш Olha Bilash, Київський національний університет культури і мистецтв
Tamar Janashia, Culture and Management Lab
Тетяна/Tatyana, Кадровик
Ірина, консультант методист з мистецької освіти
Качуровська Каріна / Kachurovska Karina, Засновниця Avangarden gallery / Founder Avangarden gallery
Марго Саркісова/Margo Sarkisova, Художниця/artist
Божена Дмитришин Bozena Dmytryshyn, Методист бібліотек Борислава Methodist of libraru Borislav
Лавренюк В’ячеслав/Lavreniuk Viacheslav, Лікар МНС/ doctor( Emergency department)
Ситайло Марія, Студентка
Юрій Горпинич, Yurii Horpynych , Менеджер проєктів, project manager
Марина Зубко / Maryna Zubko, Оперна співачка
Єсікова Валерія/Yesikova Valeria–, –
Поліна Зубкова Polina Zubkova , Аспірантка Національної музичної академії ім. П. Чайковського
Володимир Сурай/ Volodymyr Surai, Режисер, старший науковий співробітник Музею театрального, музичного та кіномистецтва України / Stage director, actor, culture scientist
Iryna Kryskiv Ірина Криськів, Диспетчер аварійного відділу ТОВ Нек-сус інжиніринг\ Emergency department manager Nexus INGINEERING LIMITED
Андрій Водичев ANDRII VODYCHEV , Актор, Театр імені Леся Курбаса, Les Kurbas Theatre, Actor
Анастасія Бойко / Anastasia Boiko, Психотерапевт / Psychotherapist
Анна Лях/Anna Liakh, Викладач музичної школи 3 міста Кропивницького/teacher of music school 3 in Kropyvnytskyi
Ольга Приходько Olga Prykhodko, Музыкант Musician
Антон Anton, Учень Student
Наталія Половинка Nataliia Polovynka, Співачка, актриса театру і кіно, Директор-художній керівник ТЦ «Слово і голос»
Олена Пестрякова, Медична сестра
Євген Рахманін/Yevhen Rakhmanin , Оперний співак, театр Дортмунд/ Opera singer, Dortmund opera theater
Хитра Тетяна/ Tatiana Khytra, Художник, директор Арт студія «РА»
Юлія Загородня / Yuliia Zahorodnia , Веб дизайнерка / Web designer
Світлана Svitlana, Художник artist
Юлія Муржак / Yuliia Murzhak, Бандуристка, поетка / Bandura player, poetry writer
Ксенія Дворнікова /Kseniia Dvornikova, завідувач відділу розвитку та комунікацій НМРГ
Дерев’янко Олександра / Derevianko Oleksandra, Науковий співробітник, Музей актриси Марії Заньковецької / cultural scientist, Museum of actress Maria Zancovetska
Ольга Процишина / Olha Protsyshyna, Виконавиця, авторка пісень
Марина Квітка/ Maryna Kvitka , Фізична особа підприємець/ Private entrepreneur
Ольга/Olha, Студентка/Student
Pyzhevska Valentina/Пижевська Валентина, НБ України імені Ярослава Мудрого/ Yaroslav the Wise National Library of Ukraine
Наталія Довгопол / Nataliya Dovhopol , Письменниця / an author
Галина/Halina, ФОП
Назар Симотюк/ Nazar Symotiuk , Художник, викладач та аспірант ЛНАМ/Artist,teacher and phd student LNAA
Ольга Мацюпа/ Olga Maciupa, Драматургиня
Гальченко Анастасiя/Halchenko Anastasiia , Лаборант у фотолабораторії “вінол”/photographic laboratory “vinol” assistant
Марина Стрельченко Marina Strelchenko, Громадянка України
Наталія Михайловська, Директорка КЗ”Нечаївський літературно – меморіальний музей Ю.І.Яновського” Компаніївської селищної ради, Кіровоградської області
Олександр/Oleksandr, Директор КЗ “Кропивницкий музей музичної культури ім. К.Шимановського.
Ольга Лейбюк / Olha Leibiuk, Digital-маркетолог / Digital Marketer
Єлизавета Сафронова / Yelyzaveta Safronova, Студентка / Student
Леся Демкович Lesya Demkovych, Musician Музикант
Артур Сумароков Artur Sumarokov, Критик, Advertising Company New Side
Otar, Founder of Tbilisi Architecture Biennial
Matti Hirvonen, Pianist, Professor
Олег, Хор ім.Г.Г Верьовки хормейстр
Олександр Савчук / Oleksandr Savchuk, Видавець / Publisher
Тетяна Кулик Tetyana Kulyk, Міський краєзнавчий музей м.Знам‘янка citi museum of lokal lore of Znamyanka
Анжеліка Рудницька Anzhelika Rudnytska, Співачка, художниця, засновниця мистецької агенції «Територія А»
Мар’яна/Mariana, Teacher
Оксана Савченко Oksana Savchenko, Сценаристка, screenwriter
Юлія Пальцевич Yuliia Paltsevych , доцент Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, аssociate professor, senior lecturer Kyiv Municipal Academy of Circus and Performing Arts
Артем Artem, Бортник Bortnyk
Zakharova Olesya , Фрілансер / Freelance
Тетяна/ Tetiana, Директор музею/director of the museum
Ярема Малащук / Yarema Malashchuk , Художник, режисер / artist, filmmaker
Леся Гаврилюк/Lesia Gavryliuk , Директор видавництва “Український рейтинг”/ Head of the Publishing House “Ukrainskiy Reityng”
Maria Марія, Theacher вчитель
Бабенко Анастасія / Babenko Anastasiia, Юрист / lawyer
Роксолана Худоба/ Roksolana Khudoba, художниця по склу/glass artist
Гарець Ірина Harets Iryna, Драматургині, playwright
Олександра Бадаламенті /Oleksandra Badalamenti , режисерка театру/theater director
Вікторія Кириченко\Viktoriia Kyrychenko, Редактор / Editor
Катерина , Соціальний педагог / ВСП “ГЕМФК КНУ”
Лазебнюк Валерія, Lazebnuik Valeria, Student
Шавала Дмитро / Shavala Dmytro, Художник/artist
Sophia Vus, Student
Ключова Майя/ Kluchova Maya, Заступник директора школи/Deputy director of the school
Орест Третяк / Orest Tretiak , Інженер
Щерюк Олександр, Директор КЗ “Устинівський музей історії” Кіровоградська область
Коваленко Наталя Євгеніївна / Kovalenko Natalia, Психотерапевт/ psychologist
Ольга Дятел, Агенція освітніх та культурних подій proto produkciia
Лео Троценко, художник, учасник Periscope_ua
Ірина/Iryna, Адміністраторка у Львівському академічному театрі імені Лесі Українки/ administrator to Lesia Ukrainka theatre in Lviv
Аліна , Freelance Photographer
Natia Bukia, Gallery Artbeat co-founder
Овчіннікова Станіслава / Ovchinnikova Stanislava, Незалежна мисткиня / independent artist
Кудіна Оксана /Kudina Oksana, Директор/ Новгородківський краєзнавчий музей Director / Museum of Local Lore Novgorodka
Гомон Тетяна Homon Tetiana, Хранителька архіву Бориса Лятошинського / PhD, the keeper of Borys Liatoshynsky’s heritage
Анна Матійченко Anna Matiichenko, Актриса Actress
Natalia Vorozhbit Наталка Ворожбит, Сценаристка, режисерка
Тарас Герей, Спеціаліст обробки данних
Левченко Юлія / Levchenko Yuliia, Хормейстер Муніципального молодіжного жіночого хору “Сріблясті голоси” Кропивницького міської ради
Ольга Стукалова / Olha Stukalova, Студентка Університету музики та виконавчих мистецтв м. Ґрац, Австрія / Student at the University of music and performing arts Graz, Austria
Разумейко Ілля, Razumeiko Illia, Композитор, composer
Дьомін Дмитро, Кременчук
Ганна Дума / Ganna Duma, Product Manager
Андрій Бойко / Andrii Boiko, Фотограф / photographer
Отченашко Тетяна (Otshenachko Tetiana), Директор Олександрійського музейного центру (musey-center director)
Turova Olha, Лікар
Павло/ Pavlo, Актор/actor
Кирило Козачук / Kyrylo Kozachuk, директор Ukrainian Dance World / director of Ukrainian Dance World
Людмила Закалюжна / Liudmyla Zakaliuzhna, Викладач ХДАДМ / Teacher KSADA
Тетяна Кобзар / Tatiana Kobzar , акторка
Сергій Смальчук/Serhii Smalchuk, Телеведучий каналу “Київ”/ТV presenter KYIV-channel
Арсеній Журавель/Arsenii Zhuravel , Співак, актор/Singer, actor
Сергій / Serhii, Диригент київського Національного театру оперети / Conductor of Kyiv National operetta teather.
Любомира Криницька / Liubomyra Krynytska, Викладач НПУ їм.М.Драгоманова
Наталія Глеба (Natalia Hleba), Українка, рекруйтер
Катеринчик Вікторія, Оперна співачка, стипендистка Gaude Polonia
Руслана/Ruslana, директор Бобринецький міський краєзнавчий музей імені Миколи Смоленчука/Bobrynets City Museum of Local Lore named after Mykola Smolenchuk
Павло Табаков Pavlo Tabakov, Співак, композитор, аранжувальник. Singer, composer, arranger
Світлана Музикус Svitlana Muzykus, піаністка, викладач, pianist, teacher
Анна Григорук. Anna Hryhoruk, режисер, художник, аніматор. film director, artist, animator
Бакі Віра. Baki Vira, Артистка балету Дніпропетровський театр Опери та балету/ballet artist,Dnipropetrovskiy theatre Opera and Ballet
Віра/ Vera, Машиніст крана/ АМКР;Crane operator/АMKR Р;
Андрій Бабік, сценарист, продюсер
Юрій Савчук / Yurii Savchuk, генеральний директор Національного музею історії України у Другій світовій війні / General Director of the National Musem of the History of Ukraine in the Second World War
Тетяна Яковлєва/Tetyana Yakovljeva, Провідний бібліотекар/Librarian (Державна науково-технічна бібліотека України/The State Scientific and Technical Library of Ukraine)
Олеся Фесик/Olesya Fesyk, Волинський національний університет імені Лесі Українки/Lesya Ukrainka Volyn National University
Михайло Кривень, Співак, народний артист України
Елеонора Сімонова / Eleonora Simonova, Директор видавництва “Нора-Друк” / director of Nora-Druk Publishers
Jadwif, Uniwersytet Muzyczny F.Chopina warszawa
Ірина / Iryna , Менеджер туристичної галузі
Ольга Козлан Olha Kozlan, Піаністка, концертмейстер. Pianist, accompanist
Юлія Аврора Огородник (Julia Aurora Ogorodnyk), Гастроентузіастка/Food writer
Ніна Бєлова/Nina Bielova, Продюсер
Наталія Сиваненко, Режисерка театру
Антон Тихий Anton Tykhyy, Музикант Musicians
Гонтаєва Ганна Олександрівна/Hontaieva Hanna, Вчитель англійської мови, Херсонська зош 31/ english teacher, school 31 Kherson
Наталя Блок Natalia Blok, Драматургиня, Сценаристка /playwriter scriptwriter
Уляна Грабовська/Uliana Hrabovska, Бухгалтер ТОВ “Львів-експерт”/accountant LTD Lviv-expert
Agata Grabowiecka , Director of the Orchestra of The Royal City of Krakow Sinfonietta Cracovia
Олександр Рудько/Oleksandr Rudko , Артист, Національна філармонія України/Artist, National Filarmonic of Ukraine
Катерина Лебедєва / Kateryna Lebedieva, Письменниця, журналістка, засновниця Бібліотеки українського мистецтва / Writer, journalist, founder of Ukrainian Art Library
Юлія Давлатьорова/Julia Davlatyorova , Artist
Anna Sherman/ Анна Шерман, Translator/перекладач
Юлія/Yuliya, Науковий співробітник музею історії Маловисківщини ім. О.С. Ковтуна/naukovyy spivrobitnyk muzeyu istorii Malovyskivshyny im. O.S. Kovtuna/
Ольга / Olha, Стиліст / Stylist
Сапок Світлана , Директор
Олександр Пушняк / Oleksandr Pushniak, Оперний співак / Opera singer
Лариса Хосяінова , Директор КЗ “Літературно-меморіальний музей І.К. Карпенка-Карого міста Кропивницького”
Катерина/Kate , Student/студент
Наталія Цимбал/Nataliia Tsymbal, Акторка театру «Арабески», Харків/Actress of theatre “Arabesky”, Kharkiv
Білик Маргарита-Юлія / Marharyta-Yuliia Bilyk, Акторка театру «АРТ-ПРОСТІР “GAMAK” та кіно, композитор/ Actress of the theatre “ART-PROSTIR “GAMAK” and cinema,composer
Василь Трубніков/Vasyl Trubnikov, Nordsee
Клименко Ольга/Klymenko Olha, Продюсер/Producer
Дмитро – Dmytro , Диригент, співак – Conductor, singer
Sidenko Luidmila / Сіденко Людмила , Студентка / student
Ігор Igor, FOP
Yuriy Mynenko/Юрій Миненко, Оперний співак
Аліна Данилова/Alina Danylova , Центр сучасного мистецтва «Дах» – Координаторка мистецьких проєктів /Centre of contemporary art “Dakh” – Coordinator of art projects
Inna Zabudska , Ukrainian
Поліна/ Polina, –
Остап Процик / Ostap Protsyk, Employer Brand Manager, InoXoft
Марія Керо, Mariia Kero, Художник по костюму, Costume designer
Ольга Ярославівна Апенько, Старша наукова співробітниця, Національни музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків
Вадим Денисенко, Vadym Denysenko, AJG
Домашець Юлія Domashets Yuliia, Циркова артистка circus artist
Олег Коркушко, Актор
Наталія Левченко / Nataliia Levchenko, Юрист, КРІСТІ ФІЛЬМ/Lawyer, KRISTI FILMS
Гончар Ольга / Olha Honchar , Директорка Меморіального музею тоталітарних режимів “Територія Терору”, Director Memorial museum of totalitarian regimes “TERRITORY OF TERROR”
Ірина (Iryna), Викладач Мистецької школи (art school teacher)
Ольга Сухобокова / Olha Sukhobokova, к.і.н., доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка / Ph.D in History, Associate Professor, Kyiv Taras Shevchenko National University
Конода Юлія, Згодна
Лактіонов Дмитро / Laktionov Dmytro, Режисер
Марина Бойко/ Maryna Boiko, Режисер ТБ/TV DIRECTOR
Пічугіна Людмила/ Liudmila Pichuhina , Продюсер «УКРКІНО»/ producer UKRKINO
Ірена Карпа, Письменниця, співачка QARPA
Mikheil Tsereteli, Vice General Director, The Georgian National Museum
Алла Нестерова Alla Nesterova , Акторка actress
Юлія Чепурко, Актриса/actress
Вікторія/Viktoria, Інженер/НДІ, engineer/Scientific Research Institute
Oleksii Bieglietsov, НМАУ ім. Чайковського
Катерина Щербакова Kateryna Shcherbakova , Мистецтвознавець, арт-галерея “Мануфактура” Art-experts from Art-Gallery Manufactura
Ігор Марусяк/Ihor Marusyak, актор та режисер/actor and director
Хачатур Васілян, кінорежисер
Миронюк Вікторія, Мисткиня
Максим Шленчак / Maksym Shlenchak, Культурний менеджер / Cultural manager
Людмила Чиркова Lyudmyla Chyrkova , Кіножурналістка 4 канал/ cinema journalist 4 chanel
Георгій, Актор
Діана/Diana, Художник театру/theater artist
Ксенія Дацюк/ Ksenia Datsiuk , Художник / artist
Маргарита Margaryta, Студентка Student
Діана / Diana, Студент / Student
Коваль Андрій/ANDRII KOVAL , Оператор постановник/cinematographer
Христина / Hristina, викладач мистецької школи/teacher of art school
Людмила Гонсьор, Начальник оргвідділу
Юлія Васейко / Yuliia Vaseiko, Доцент у Волинський національний університет імені Лесі Українки
Per Lundberg , Professor Norwegian Academy of Music
Тетяна, Студентка
Людмила / Liudmyla, Практичний психолог
Володимир Дюбанов/Volodymyr Diubanov, Курсант Одеського морехідного фахового коледжу морського та рибного флоту
Оксана Гуселєтова / Oksana Guselietova, адміністративний сотрудник/Leergeld, administrative officer/Leergeld
Дар‘я Слободяник (Daria Slobodianyk), Журналіст (journalist)
Hryhoriy, Так
Gvantsa, A student of the faculty ‘Art History ‘
Наталія Ігнатьєва / Nataliia Ihnatieva, Драматургиня / Playwright
Максим Голенко Maksym Holenko, Головний режисер Одеського драматичногChief director of the Odessa Drama Theater named after Vasylkoо театру ім Василька
Сергей Северин Sergiy Severyn, диктор радіо та телебачення, DJ
Gary Guthman, Musician, composer
Анджей Артур Сломінський / Andrzej Artur Słomiński, координатор трюків / stunt coordinator
Юліан Улибін, Режисер
Małgorzata Zalewska-Guthman,, Harpist
Віталія Щелканова/Vitaliia Shchelkanova , художниця/visual artist
Костянтин Трундаєв / Kostiantyn Trundaiev, digital designer
Олег Янушкевич , Скрипаль
Світлана Марченко Svitlana Marchenko, Психолог, дружина українського актора та режисера дубляжу Івана Марченка
Анна/ Anna, Student/студентка
Nicol Wesołowska, Freelancer artist, dancer
Anna Turowiec, Art director
Марія Аннюк/Mariya Annyuk, Секретар парафії Возесіння Господнього .м.Малага .Іспанія / Secretary of ortodox church in Malaga
Денис Риков Denis Rykov, Музикант
Інна/ Inna, Хореограф / Choreography
Mariam Chirgadze, Freelance Curator and Art Critic
Al Butler, manager
Оксана Нікітюк/ Oksana Nikitiuk, Солістка-вокалістка «Київська Камерата»/ soloist “Kyiv Kamerata”
Світлана Щелканова/ Svitlana Shchelkanova, ХНУМ імені І.П.Котляревського / Kharkiv IP Kotlyarevsky University of Arts
Niklas Sivelöv, Professor of piano RDAM Copenhagen
Григорій Заболотній / Grigorii Zabolotnii, Редактор видавництва “Український рейтинг” / Editor of the Publishing House “Ukrainskyi Reityng”
Селезньова Ірина Seleznova Iryna, головний спеціаліст Держмистецтв, State agency of Ukraine of art an artisr education
Iлля Король. Ilia Korol , Conductor, Violinist
Триліський Андрій / Tryliskiy Andriy, Галерея РА / RA Gallery
Ольга / Olga, Журналіст/ journalist
Пашаєва Майре/ Pashaieva Maire, Student/ студентка
Парасковія Степенькіна Paraskov Stepenkinа, Директор Корсунь-Шевченківського державвного історико-культурного Director of Korsun-Shevchenkivskiy State Historical and Cultural Preserve
Ștefan Teișanu, Executive direct, Cluj Cultural Centre
Катерина Большакова, Kateryna Bolshakova, Графічний дизайнер, Graphic designer
Юрій Пікуль / Yurii Pikul, Художник / artist
Роман Негрієнко / Roman Negrienko , Продюсер, ФОП Негрієнко / Producer IE Negrienko
Юлія Сахно Yulia Sakhno , Соціолог
Тетяна Фролова/Tetiana Frolova, Біддінг продюсер/Bidding producer
Ольга Касянюк / Olga Kasianiuk, Фотограф / photographer
Лутай Оксана Олександрівна, Директор
Олексій Стронський / Olexii Stronskyi, студент-вокаліст / student singer
Anastasia Konysheva, Лікар неонатолог
Glib Zelgin Гліб Зельгін, Артист балету Вінницького Драматичного театру, ballet dancer Vinnytsya Theater
anders hillborg, composer
Shabarchin Alexandr, .
Алла Мосієвич / Alla Mosiyevych, мисткиня, antidepressionism / artist, antidepressionism
Аліна Чуєшова/Alina Chuieshova , Директор театру/Theater director
Nataliya Наталія, домогосподарка housewife
Володимир Мула / Volodymyr Mula, кінорежисер, продюсер
Оксана Хмельовська / Oksana Khmelyovska, головна редакторка медіа “Читомо”, кураторка програм професійного розвитку Книжкового Арсеналу, editor in chief Chytomo media, curator of professional development programs of Вook Arsenal festival
Юлія Гнат / Yuliia Hnat, Співзасновниця ГО “Музей сучасного мистецтва” / Co-Founder “Museum of Contemporary Art” NGO
Корчиста Ольга / Olha Korchysta , Розробник і танцівник / Developer and dancer
Ольга Чучвера/ Olha Chuchvera, художниця-реставраторка, Національний музей у Львові/ artist-restorer, National Museum in Lviv
Владислава, Музикант
Олег / Oleh, Художник / artist
Мілена Чорна / Milena Chorna, мистецтвознавиця, співзасновниця ГО “Інститут музейної справи та пам’яткознавства”/ art historian, NGO “Museum and Monuments Studies Institute”
Mateusz Żaboklicki, Poet
Худа Емілія, головний редактор журналу « BOOM plus TV”
Влада Ралко Vlada Ralko, Художниця Artist
Антон Логов /Anton Logov , Художник /Artist
Svitlana Voron, Museum ceo
Мар‘яна Кривдик Mariana Kryvdyk, Акторка Першого театру /Actress First theatre
Лагутіна Марина Lagutina Maryna, Викладач, teacher, Fumetti italiani
Валерія Лагно/Valeriia Lahno, Учитель/teacher
Наталія Бабенко \ Nataliia Babenko, Методист школа «Мідгард» / Teacher MIDGARD School
Лариса Кожушко Kozhushko Larysa , викладач Рава-Руська МШ teacher of Rava-Ruska Music School
Грицай Дмитро / Hrytsai Dmytro , Актор Театр на Подолі / actor Theatre on Podol
Олексій Василенко / Oleksii Vasylenko, Співвласник/ Аукціонний будинок «ГОЛДЕНС»; Co-Owner / GOLDENS Auction House
Юлія Засімова Yuliia Zasimova, Оперна співачка Opera singer
Павло Мамонтов, Pavlo Mamontov, Молодіжний симфонічний оркестр України, кларнетист. Студент університету музики та театрального мистецтва м. Грац, Австрія
Євген Власюк/Yevhen Vlasiuk, Продюсер
Шевчук Олена/Shevchuk Olena, Casting director
Михайло Досенко / Dosenko Michael, Актор Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра / актор кіновиробництва /actor Kyiv Academic Drama and Comedy Theater on the left bank of the Dnieper / film actor
Bozhena Pelenska | Божена Пеленська , Jam Factory Art Center director
Іванна Бертран/ Ivanna Bertrand , співзасновниця, арт директорка / co-founder, art director ArtEast gallery Berlin-Kyiv, Photo Kyiv директорка/ co-founder, managing director
Ольга Кононенко / Olga Kononenko, Генеральна директорка Національного будинку органної та камерної музики України
Галина Віхоть/Halyna Vikhot, Викладач,музична школа/teacher,music shcool
Олена Шамріна/ Olena Shamrina, Кураторка SCH театр/ Artistic Director SCH theater
Татьяна Полякова (Tatyana Polyakova), head museum, Korsun-Shevchenkivsky State Historical and Cultural Reserve)(зав. музеєм, Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник
Dubenska Anastasiia Дубенська Анастасія, Teacher in Mitsva-613 / Вчителька у «Міцва-613»
Дмитро Чернов /Dmytro Chernov, Актор
Христина Юсипович-Бурко, Khrystyna Yusypovych-Burko , Musicians, музикан
Максим Максимюк/ Maksym Maksymiuk, Актор/ Київський академічний драматичний Театр на Подолі
Аксаміт Даяна, Aksamit Daiana , Студентка/Student
Наталія Хмілевська/Nataliia Khmilevska, Арт.директорка OOU/ ART director OOU
Аngela Mishanina, Викладач Дрогобицького музичного фахового коледжу ім. В БАРВВНСЬКОГО.
Анна Богун Anna Bohun, акторка actress
Марта Кузьмин, Marta Kuznyn, Глядачка, Економіст
Анастасiя Iванова / Anastasiia Ivanova, Мисткиня / Artist
Фещак Роман Feshchak Roman, Непротоптана стежина Unbeaten path
Загоруй Анастасія Сергіївна \ Zahorui Anastasiia Serhiivna, Культурно-видавничий проєкт “Читомо” \ cultural and publishing project “Chytomo”
Катерина Полякова Kateryna Poliakova , Актриса театру “Щ”, “Акторство”, Actress Theater “Sch”, “Akterstvo”
Дара Бурко / Dara Burko , Засновниця та виконавча директорка Тлум&Крам / Tlum&Kram Founder & CEO
Анна Василькова Anna Vasylkova, письменниця writer
Людмила Гріцфельдт (Liudmyla Gritsfeldt), Головний редактор сайту Viva.ua (Editor-in-chief of Viva.ua)
Путієнко Олександра Андріївна/ Putiyenko Oleksandra Andriivna, Юрист /Lawyer
Зря Шевчук / Zoia Shevchuk, Начальник відділу зв’язків з громадськістю Українського інституту книги / Head of communications The Ukrainian Book Institute
Олександра Кущенко / Oleksandra Kushchenko, Викладачка/ Український католицький університет / Lecturer / Ukrainian Catholic University
Юрій Вакуленко \ Iurii Vakulenko, Генеральний директор Національного музею “Київська картинна галерея” \ Director General of Kyiv National Art Gallery
Ольга Жук / Olga Zhuk, Заступниця генерального директора з питань сучасного мистецтва та музейної справи, Мистецький Арсенал
Оксана Журавська / Oksana Zhuravska, Київський університет ім. Б.Грінченка / Borys Grinchenko University
Прощук Ігор / Proshchuk Ihor, культрегер
Гезь Анастасія Євгеніївна Hez Anastasiia, Акторка театру Actress SCH theater Kyiv
Богдан Четвергов Hetvergov Bogdan, Гафер Gaffer
Corentin Dury, Corentin Dury, conservateur du patrimoine, France
Богдан Кожушко / Bohdan Kozhushko, Викладач, Музична школа, Рава-Руська/Teacher Music School, Rava-Ruśka.
Мар’яна Сухнацька/ Maryana Sukhnatska, Приватний підприємець/Private entrepreneur
Оксана Підсуха \ Oksana Pidsukha, Директорка Музею української діаспори \ Director of Museum of Ukrainian Diaspora
Світлана Леонтьєва Svitlana Leontieva, Телеведуча, журналіст, художник , нині ведуча інформ програм телеканалу ДОМ/ TV presenter, journalist, artist, currently the host of information programs of the TV channel DOM
Iryna Kovalenko, Journalist, radiobroadcaster, volunteer. Korsun-Shevchenkivskyi state historical and cultural reserve
Валерія Дегтярьова, Valeriia Dehtiarova, менеджерка піблічних програм, Public program manager, PinchuckArtCentre
Наталія Бунда / Natalia Bunda, Директорка Департаменту розвитку Львівської міської ради/ Head of Development Department of Lviv City Council
Анастасія Нечипоренко Anastasiia Nechyporenko, Управління культури Львівської міської ради координарка бібліотек
Аліса Бондаренко , Менеджер культурних проєктів, Український ПЕН
Iгор Тiтов Igor Titov, Актор. Днiпропетровський молодiжний театр. Actor.Dnipropetrovckiī teatr molodi.
Olga Borusenko Ольга Борисенко, В. о. начальника управління культури Бориспіль
Катерина Бикова/Kateryna Bykova, дизайнер/designer
Софія Лісовик (Sofia Lisovyk), Студент
Vakthang Wato Tsereteli, Chairman Center of Contemporary Art Tbilisi
Світлана Довгань / Svitlana Dovhan, Студентка / student
Богдана Давидюк Bogdana Davydiuk , Художниця
Юлія Поліковська, Журналістка/фрілансерка
Бойчук Валентина / Boychuk Valentyna, Домогосподарка / housewife
Wanda Franek, Opera Singer
Анастасія Борейко, Акторка театру та кіно
Світлана Байталюк, Директор департаменту культури тьа туризму Тернопільської ОДА
Федір Стригун / Fedir Stryhun , Актор, режисер / Actor, director
Ірина Тукова/Iryna Tukova , Музикознавиця/musicologist
Ірина Ковтун Iryna Kovtun, Операційна керівниця БО «Тепле Місто»
Retailleau Maxime, Architect
Андрій Харченко/Andrii Kharchenko, Фотограф/photographer
Ігор Пазич, Кіноактор
Юлія Крутевич/Yuliia Krutevych, Culture
Вікторія Бавикіна / Viktoriia Bavykina, Кураторка / curator
Camille Bourdiel, Enseignante, Ecole du Louvre, Responsable Administrative, Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne
Олена Орач/Olena Orach, Юрист/Lawyer
Данило Антонюк / Danylo Antoniuk, Фотограф / Photographer
Олександра Прокопенко / Oleksandra Prokopenko, Програмерка КМФКФ / Programmer at KISFF
Гольник Дарина / Holnyk Daryna , Студентка Національниого технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, ВПІ
Луканська Поліна Олександрівна\Polina Lukanska, Артист балету Київ модерн-балет\Ballet artist Kyiv modern-ballet
Юлія Мусаковська / Yuliya Musakovska, Поетка, перекладачка, членкиня PEN Ukraine / Poet, translator, PEN Ukraine member
Яковенко Віра/Yakovenko Vera, Режисер кіно і ТБ
Гусятинська Ольга, Gusiatynska Olga, Координаторка програм, Program Coordinator, Kyiv International Short Film Festival
Роман Гайдейчук / Roman Haideichuk, Художник / Artist
Слава Світова/ Slava Svitova, Письменниця, співзасновниця видавництва Creative Women Publishing/ Writer, Co-Founder of Creative Women Publishing
Станіслав Степенькін / Stanislav Stepenkin, Завідувач історичного музею Заповідника / Head of the Historical Museum of the Reserve
Тарас Чубай / Taras Chubai, музикант musician
Уляна франків/Uliana Frankiv, Наукова співробітниця/Львів Скансен/scientist/Lviv Skansen
Ярина Короткевич / Yaryna Korotkevych, Інститут стратегії культури / Culture Strategy Institute
Катерина Демерза / Kateryna Demerza, PR-менеджерка Музею Івана Гончара / PR-manager Ivan Honchar Museum
Володіна Олена \Volodina Olena, Акторка
Svitlana Semenyshyna, Національна опера України
Krystian Lada, Artistic & General Director
Андрій Бояров / Andrij Bojarov, митець/куратор artist/curator – Ukraina/Estonia
Grace Adamska, Journalist
Марина Шинкарук / Maryna Shynkaruk, Художник/ artist
Ганна Хрякова Hanna Khriakova, Менеджерка міжнародних проєктів офісу “Львів – Місто літератури ЮНЕСКО” International Project Manager of Lviv – UNESCO City of Literature office
Христина Гуран Hrystyna Huran, Артист хору
Соломія Чубай/Solomiya Chubay , Музикантка, арт-менеджерка
Роксолана Табака / Roksolana Tabaka, Художник/artist , лаборант ЛНАМ/ laboratory assistant LNAA
Анна Ніколаєнко Anna Nikolaenko, Художниця, викладачка Painter, teacher
Горлуц наталія, підтримую, КУ Будинок культури “Кутківці”, Управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради
Лілія Гоголь. Liliia Gogol, Засновниця і кураторка галереї “Детектор”. Founder and curator of Detector art gallery
Julie Navani; Джулі Навані, Студент – Айала; Student – AIALA escuela de Hostelería
Ігор Шестопалов / Igor Shestopalov , Директор програми, МКФ Молодість/ Program director, IFF Molodist
Якушенко Ксенія / Yakushenko Kseniia, Артистка балету/ballet dancer
Олександра Шелюг / Oleksandra Sheliuh, Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» / Molodist Kyiv International Film Festival
Богдан Жук / Bohdan Zhuk, Київський міжнародний кінофестиваль “Молодість” / Kyiv International Film Festival Molodist
Арсеній Дісковський / Arseniy Diskovskyi, Менеджер з комунікації Галицького Музичного Товариства / communication officer of Galician Music Society
Ваколюк Владислав/Vakoliuk Vladyslav , Студент бандурист Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського. Учасник українського рок-метал гурту «Тінь сонця» є/Student of the National music academy of Ukraine. Member of Ukrainian rock band “Tin Sontsya”
Ірина Макар/Iryna Makar, Департамент культури та туризму ТОДА
Ткач Марія Tkach Maria, Студент
Гурідова Ганна / Huridova Hanna, Художник/Illustratior
Liudmyla Boiko, Людмила Бойко, Завідувач сектору іміджевих проектів, програм та маркетингу управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради Zaviduvach sektoru imidzhevykh proektiv, prohram ta marketynhu upravlinnya kulʹtury i mystetstv Ternopilʹsʹkoyi misʹkoyi rady
Андрій Швачко\ Andrii Shvachko, Історичний консультант Historical consultant
Макарець Юлія / Makarets Iuliia, Доцент кафедри української мови Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова / docent, chair of Ukrainian language, National Dragomanov Pedagogical University
Ірина Орел, керівник ГО “Територія участі”/head of NGO “Territory of participation”
Наталія Собкович Nataliia Sobkovych, Департамент культури та туризму Тернопільської ОДА
Ольга Сидорушкіна/Olga Sydorushkina, Кураторка кіносекції Зеленого театру/Curator of the cinema department of Green Theater
Пальчук Ольга Palchuk Olga, Вчитель teacher
Ірина Цілик / Iryna Tsilyk, Кінорежисерка, письменниця / Filmmaker, writer
Horvat Olesja , Dentist
Писанка Наталія/Pysanka Nataliia, Журналістка, радіо “Культура”/Journalist
Ганна Островерха / Hanna Ostroverkha, Комунікаційна менеджерка, Український інститут книги / Communication manager, Ukrainian Book Institute
Аліса Гоц/Alisa Gots, Художник (Літографська майстерня 30)/Artist(Lithography workshop 30)
Влада Бєлозоренко / Vlada Belozorenko, Центр творчості «Печерськ, директорка / Creativity Center “Pechersk”, director
Євгенія Рябчун-Кабарівська, художник-реставратор EVGENIA RIABCHUN-KABARIVSKA conservator, Наукова бібліотека ЛНУ ім.Франка
Наталя Мисак / Natalia Mysak, архітекторка / architect
Олена Лайко/Olena Laiko, Директор Муніципального Галицького камерного оркестру/Director of the Municipal Halytskyi Chamber Orchestra
Лариса Венедіктова/ Larysa Venediktova, Перформерка ТанцЛабораторіум/ Performer TanzLaboratorium
Тетяна Кобрин- Tetyana Kobryn, Студент музичної академії – Student of the music academy (Kyiv)
Роман Малиновський / Roman Malynovskyi, Письменник, видавець
Віктор Глонь / Viktor Hlon, МКФ «Молодість» / Molodist International Film Festival
Kinga Borowska, Opera Singer
Олена Берегова Olena Berehova, заступник директора з наукової роботи Інституту культурології Національної академії мистецтв України Deputy director for recearch of the Institute for Cultural Studies of the National Academy of Arts of Ukraine
Влада Джанда/Vlada Dzhanda , Графічна дизайнерка/Graphic designer
Михайло Романишин / Mike Romanyshyn, Композитор, музичний продюсер, соліст гурту ROCKOKO / composer, producer, frontman of the ROCKOKO music band
Павло Коряга / Pablo Koryaha, проектний менеджер Офісу “Львів – Місто Літератури ЮНЕСКО” / Project manager Lviv UNESCO City of literature office
Тетяна Артушевська, продюсер
Багаліка Васса Bagalika Vassa, Художник-постановник
Ілля Прокопенко / Illia Prokopenko, Журналіст / Journalist
Ігор Колтовський/Ihor Koltovskyi, актор
Марина Лосєва (Maryna Losieva), Засновниця Українського Інститтуту Моди UFEG (Founder of Ukrainian Fashion Institute UFEG)
Юлія Маркова/Yulia Markova, PE
Олег Слободянюк / Oleh Slobodyanyuk, Директор КУ Тернопільський міський ПК «Березіль» / Director of Ternopil city PC “ Berezil”
Дарія Піскозуб/Daria Piskozub, Письменниця/writer
Асташова Олександра / Astashova Oleksandra , перекладачка літератури / book translator
Олексій Малих/ Oleksii Malykh, Художник/ artist
Макарова Олександра , Піаністка, перкусіаністка
Ольга Артушевська / Olga Artushevska, Сценарист, кінорежисер / script writer, director
Ivanna Berchak , Художниця кураторка галереї Дім, curator at gallery Dim, artist
Наталія Колегіна/Nataliia Kolehina, Українка/Ukrainian
Ольга Дуденко / Olha Dudenko, Авторка Wonderzine Україна
Богдан Геркалюк/Bohdan Herkaliuk, Режисер/director
Павло Деревʼянко / Pavlo Derevianko, письменник / writer
Ілля Стронґовський / Eliash Strongowski, Видавництво «Видавництво», співзасновник
Єлизавета Неред Yelyzaveta Nered, секретарка Національної премії «Кіноколо»
Тамара Поліщук Tamara Polishchuk, музейна працівниця museum worker
Оксана Гаджій Oksana Hadzhii, поетка, арт-директорка порталу «Читомо» та видавництва «Лабораторія» / poet, art-director in “Chytomo” media and in “Laboratoria” publishing
Галина Глодзь / Halyna Hlodz, Головна редакторка видавництва «Кайрос» / Chief editor at «Kairos»
Солоп Оксана Solop Oksana, Художник Artist
Наталія Лозицька Nataliia Lozytska , Дизайнер інтер’єру Interior designer
Антон Меженін , Режисер
Шпурік Анна, Shpurik Anna, студентка (Сумський державний університет)
Ольга Звонар / Olha Zvonar , Викладач живопису /teacher of painting
Ананов Олексій / Ananov Oleksii, журналіст
Ivan Topalov, No working
Андрій Гончарук / Andrii Honcharuk, Видавець, Люта справа / Publisher, Luta Sprava Publishing
Валерія Тягун. Valeriia Tiagun, Заступниця директорки Дикого театру. Deputy director of the Wild theatre
Орест Смовж Orest Smovzh, Музикант
Дмитро Михайловський, Dmytro Mykhailowskyi, молодший науковий співробітник Хмельницького обласного художнього музею
Діана Цибуляк, Вчитель
Олексій Бонь Oleksii Bon, Вчитель української мови і літератури Teacher of Ukrainian language and literature
Оксана Лехіцька Oksana Lekhitska, Заступник директора КУ «Тернопільська міська ЦБС»
Українець Остап/Ukrainets Ostap, письменник/writer
Анастасія Кондратенко/Anastasiia Kondratenko , асистент кафедри психіатрії Харківського національного медичного університету / Assistant of Psychiatry Department of Kharkiv National Medical University
Наталія Васюра/Natalia Vasiura , Журналіст
Євген Гулевич / Yevhen Hulevych, перекладач / translator
Вікторія Корсун, акторка
Олена Пазич, Художник з гриму
Чаговець Микита/Chahovets Mykyta, Студент ХПКК/KhPCC student
Юрій Гуран/Yuriy Huran, Артист оркестру Опера Львів/Orchestra member, Lviv Opera House
Уляна Лісова/ Uliana Lisova, Студентка/Student
Андрій Котлярчук Andriy Kotlyarchuk, директор заповідника “Тустань”. Director of “Tustan” reserve
Євгенія Янко, Yevheniia Yanko, Студент, Student
Тетяна Фурманова/Tetiana Furmanova, Художник-постановник/film artist
Софія Челяк, Sofia Cheliak, програмна директорка Львівського міжнародного BookForum, членкиня PEN Centre Ukraine, Program director of Lviv International BookForum, Member of PEN Ukraine
Висоцький Володимир, Викладач ,ЛДХШ Дударик
Андрiй Привалов / Andrii Pryvalov, Художник / Artist
Олена Пархомець / Olena Parkhomets, Відповідальна редакторка, Yakaboo Publishing / Managing Editor, Yakaboo Publishing
Алла Подорожкіна / Alla Podorozhkina, Директор Будинку культури/ director of the House of Culture
Albert Saprykin, Co-founder, head at NGO Kyiv Contemporary Music Days
Елла Євтушенко / Ella Yevtushenko, поетка, перекладачка, Мистецьке об’єднання “ЩОГЛА” / poet, translator, “SHCHOHLA” Art Association
Олег , Університет
Анна Павленко, Графічний дизайнер
Войтусик Поліна, Voitusyk Polina, студентка НМАУ ім. Чайковського, student of National Musical Academy of Ukraine n. by P. I. Tchaikovsky
Нарожна Олена Narozhna Olena, Journalist
Христина Михайлюк Khrystyna Mykhailiuk, Перекладач, видавець (видавництво “П’яний корабель”) Translator, publisher (Drunken Boat Publishers)
Марина Снесар / Maryna Snesar, Домогосподарка/Housewife
Наталія Бочко/Natalia Bochko, студент/student
Tyminska Myroslava , Journalist Ukrinform (редакторка Укрінформу)
Hanna Shumska / Ганна Шумська, Artist / Художниця
Яна Гудзь / Yana Hudz, Вчитель / Teacher
Яна Мокляк, Iana Mokliak, —
Viktor Hanichenko, ROSHEN
Іван Кипібіда/Ivan Kypibida, Ілюстратор/illustrator
Богдана Косміна Bogdana Kosmina, Архітекторка, кураторка виставкового простору ГО «Джерело»
Аліса Гресь / Alisa Gres, Кейвордерка, папавектор/keyworder, papavector
Olga Starostina, Видавництво Наш Формат, арт-менеджер
Наталія Бойко / Nataliya Boiko , Мама в декреті
Сорна Марина Іванівна/ Chorna Maryna Ivanivna, Legal counsel, self-employed/ юрист, самозайнята особа
Ольга Бабенко / Olha Babenko, Студентка журналістики, ПНУ ім. В. Стефаника / student of journalism, Vasyl Stefanyk Precarpathian National University
Дудка Катерина Анатоліївна / Kateryna Dudka , Перекладачка, видавчиня / Твоя Підпільна Гуманітарка. Translator, publisher / Underground Humanities
Вероніка Бабак / Veronika Babak, Безробітна
Оксана Андреєва Oksana Andreieva, Художник, фільммекер
Олександр Островський (Oleksandr Ostrovskyi), Аспірант кафедри теорії та історії культури Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського
Анастасія Козяр / Anastasiya Koziar, Піаністка / НМАУ ім. Чайковського Pianist / National Music Academy
Олександр Панасюк / Oleksandr Panasiuk, фотограф / photographer
Юлія Вус/ Yulia Vus, Ілюстраторка/Illustrator
Ірина Надворна (Пітула) / Iryna Nadvorna (Pitula), Член НСЖУ та НСПУ / Member of the National Union of Journalists of Ukraine, member of the National Union of Writers of Ukraine
Антипова Еліна/Elina Antypova, Студентка архітектурного факультету/ student of architect faculty
Олександр Бондар / Oleksandr Bondar, Актор та піаніст театру Сузір’я та театру на Печерську / Actor and pianist in the theater Suzirja and theater on Pechersk
Роман Козлов / Roman Kozlov, Професор, Київський університет імені Бориса Грінченка / Professor, Borys Grinchenko Kyiv University
Дарина Важинська Daryna Vazhynska, Редакторка, видавництво Книголав Editor, publishing house Knigolove
Катерина Лозенко / Kateryna Lozenko, Менеджера KharkivMusicFest / керівник відділу практики ХНУМ імені І.П Котляревського
Андрій Кохан / Andriy Kokhan, Музикант / Musician
Юлія Шевчук Yulia Shevchuk, Акторка
Віктор Дьомін (Victor Dyomin), Фотограф
Аліса Марченко / Alisa Marchenko, художниця / visual artist
Марина Гетманець / Maryna Hetmanets, Коректорка, видавництво “Наш Формат” / proofreader, publishing house “Nash Format”
Роксоляна Сирота/ Roksoliana Syrota, Співачка / singer
Тетяна Вірченко / Tetiana Virchenko, Професор, Київський університет імені Бориса Грінченка / professor, Borys Grinchenko Kyiv University
Мірек Боднар / Mirek Bodnar, Головний редактор (Видавництво «П’яний корабель») / Editor-in-chief (Drunken Boat Publishers)
Володимир Середюк Volodymyr Serediuk , Студенд НМАУ ім. Чайковського, Choir Conduction faculty student of Ukrainian Tchaikovsky National Music Academy
Дідик Олександра Didyk Olexandra, Студентка Закарпатська академія мистецтв / Students Transcarpathian academy of arts
Руслана Коропецька / Ruslana Koropetska, Редакторка видавництва UA Comix / Editor of UA Comix Publishing
Євген Єфремов, Актор
Ігор Пихней/Ihor Pykhnei, Економіст з планування ТОВ “Таркетт Вінісін””/Controlling manager LLC “Tarkett Vinisin”
Іван Андрусяк / Ivan Andrusiak, письменник, редактор / poet, editor
Білобока Марина Андріївна/ Biloboka Maryna Andryivna, Студентка НМАУ ім. П.І.Чайковського, піаністка/ student of Ukrainian National Tchaikovsky Academy of Music, pianist
Гордієнко Катерина, Студент ХНЕУ
Адамович Каріна/ Adamovych Karina, Україна/Ukraine
Іванна Щербина/ Іvanna Shcherbyna , Бібліотекарка/Librarian
Салтикова Анастасія / Saltykova Anastasiia, Бібліотекар, НМАУ ім. П.І. Чайковського / Librarian, NMAU
Наталія Шерстюк / Nataliia Sherstiuk, Дизайнерка-іллюстраторка, видавництво Талант/designer illustrator, publishing house Talant
Альона Кустовська/Alona Kustovska, архітектор/architect in YOD group
Мирослава Пінковська Myroslava Pinkovska, Ст. науковий працівник в Інституті досліджень/Senior resuarcher
Коваль Валентина Koval Valentyna, Бібліотекар/ librarian
Мельничук Богдана Melnychuk Bohdana, Schwabstollen, ТМ “Швабський штоллен”
Марта Романків, Художниця
Олександра Сокоринська Oleksandra Sokorynska, Приватний підприємець Entrepreneur
Богдан Дучак / Bogdan Duchak, Партнер, юридична компанія Аксон Партнерз / Partner, Axon Partners law firm
Катерина Янюк, Kateryna Ianiuk, Операційна директорка KISFF/ COO KISFF
Логвінов Семен / Lohvinov Semen, Фріланс / Freelance
Аліна Подлипенська / Alina Podlypenska , Музикантка / Musician
Анастасія Ковалевич/ Anastasiia Kovalevych , редакторка/ editor
Дмитро Терешков Dmytro Tereshkov, Журналіст, медіаменеджер
Наталія Коваль / Nataliia Koval, Yakaboo Publishing, технічний редактор / Yakaboo Publishing, designer
Приходько Вячеслав, Співак, звукорежисер
Лія Достлєва / Lia Dostlieva, художниця, антропологиня культури/ artist, cultural anthropologist
Magdalena Ciemierkiewicz, Visual artist
Інна Кролевецька/ Inna Krolevetska, Видавництво Книголав/ Knygolav Publishing house
Dušan Štefánek , Conductor Slovak National Theatre
Saffuri Katrina, Student of National music academy named after Tchaikovsky, Kiev, Ukraine
Mikk Siemer, musician
Сергій Греков / Serhii Hrekov, Піар-менеджер, кінокомпанія «Артхаус Трафік» / PR-manager at “Arthouse Traffic” Film Company
Валерій Лешо/Valerii Lesho, Піаніст,студент НМАУ/Pianist,student of NMAU
Ярослав Філевич / Yaroslav Filevych, Художник / Artist
Білоник Оксана / Oksana Bilonyk, Бактеріолог ДУ “Центр громадського здоров’я МОЗ України” / Bacteriologist Public Health Center of MOH of Ukraine
Llewellyn Mnguni , Dancer and choreographer
Maryna Herrmann, Лікар
Світлана Козелко / Svitlana Kozelko, начальник управління культури і мистецтв ТМР
Кордоба-Кунець Віра Юріївна / Kordoba-Kunets Vira, Художник-коміксист/Comic artist
Любінець Назарій Liubinets Nazarii, Методист музичного жанру, Навчально-методичний центр культури і мистецтв Львівщини. Methodist of the music genre, Educational and methodical center of culture and arts of Lviv region
Анастасія Ранчинська / Anastasiia Ranchynska, Оперна співачка / opera singer
Олександра Крупко / Oleksandra Krupko, Бренд спеціалістка в Інтеліас / Brand specialist at Intellias
Іграєвська Ірина , Одеська політехніка
Христина Рутар /Khrystyna Rutar, Викладачка, кафедра культурології, Український Католицький Університет / Assistant professor, Department of Cultural Studies, Ukrainian Catholic University
Яна Мосницька, графічний дизайнер
Ірина Фурман/Iryna Furman , Studentka IKE/ Студентка ІКЕ
Зелик Марія Валеріївна/Zelyk Maria Valeriivna, Unemployed
Віталій Охманюк/Vitalii Okhmaniuk, Декан факультету культури і мистецтв Волинського національного університету імені Лесі Українки/Dean of the Faculty of Culture and Arts of Volyn National University Lesya Ukrainka
Богдан Андрійчук/Bogdan Andriichuk, Начальник відділу – Львівський академічний будинок органної та камерної музики/Head of department in Lviv House of Organ and Chamber Music
Лаура Флорес/Laura Flores, Receptionist/ Astound Commerce
Кисельов Ілля Іванович / Kyselov Ilya Ivanovich, Скульптор виконавець, митець/ sculpthor, artist
Луговська Наталія, Lugovska Natalia, Бібліотекар
Гайова Олеся / Gaiova Olesia, акторка/actress
Ольга Шевченко Olga Shevchenko, заступник директора з наукової роботи Андрюха, [28.02.2022 13:33] Deputy Director of scientific work
Роман Шишак Roman Shyshak, Фотограф, photographer
Руслан Лучка – Ruslan Luchka, Навчальний майстер, Львівська Національна академія мистецтв – Art master, Lviv National Academy of Arts
Богдан Горобчук / Bohdan Horobchuk, поет
Lidiya Shramko Лідія Шрамко, Співзасновник режисер SCH театру co-founder director SCH theater
Буравчук Ольга Євгеніївна, Художник реставратор НХМУ, секретар реставраційної ради НХМУ (HAMU Національний художній музей України)
Олена Єгорушкіна / Olena Yehorushkina, Експерт візуального мистецтва, Український культурний фонд / Visual art expert, Ukrainian Cultural Foundation
Чулей Галина /Chulej Halyna, Вчитель/ techer
Ірина Ткаченко /Irina Tkachenko , Акторка /actress
Bohdan Budnyy Богдан Будний, Директор Видавництва «Навчальна книга-Богдан»
Олександр Мимрук, Oleksandr Mymruk, Випусковий редактор і директор ГО “Читомо” / editor and chif of “Chytomo” Community organization
Василь Вітенко, Директор Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки
Аніта Немет/ Anita Neméth, Кураторка, художниця, завідувачка сектору “Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри ” Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г.Возницького
Антон Слєпаков/Anton Sliepakov, музикант, поет/singer songwriter. ВГНВЖ/VGNVJ
Шамраєв Олександр Олексійович/ Shamraiev Oleksandr , Дніпропетровська академія музики ім М.Глінки/ Dnipro music academy of M.Glinka
Оксана Сигарева/Oksana Syhareva, Академія Візуальних Мистецтв Харків, Засновниця/ Academy of Visual Arts Kharkiv
Роберт Довганич / Robert Dovganych, Викладач, аспірант, дослідник та фотограф / ЗАМ, ЛНАМ
Anna Sudoł, writer, artist
Наталія Ташлай / Nataliia Tashlai, науковець, НХМУ / NAMU
Пархомчук Олена Юріївна Parkhomchuk Olena Yuriivna, Фріланс фотографка. Арт менеджерка
Костянтин Шахман / Kostiantyn Shakhman, Актор / Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра
Бартєнєва Наталія/Barteneva Nataliya, Шкільний бібліотекар/school librarian
Polish Art NOW! , Polish Art NOW!
Юлія Савченко, Julia Savchenko, MSL GROUP
Марина Дубасова/Maryna Dubasova, Графічний Дизайнер/Graphic Designer
Аліна Приймак Alina Pryimak , Консультант/Енріч Consultant/Enrich
Аастасія Сєрікова Anastasiia Sierikova, редакторка editor
Григор’єва Олена Grigorieva Elena, Журналістка, викладачка ХДУ ім. В.Н.Каразіна
Зюркалова Анастасія Дмитрівна/Anastasiia Ziurkalova , Актриса/actress
Sebastijan Gec, Choreographer
Олеся Шишак. Olesia Shyshak, Дизайнер, бренд Olesia Hryn. Designer
Іван Небесний/Ivan Nebesnyy, Композитор/Composer
Гончаров Євген, Голова ГО «Мистецьке об‘єднання «Модуль», співзасновник музичного лейблу “Dnipropop”.
Вікторія Данилець/ Viktoriia Danylets , Співачка, поетеса. Singer, poet.
Oksana Bula, Artist
Ірина Вар‘ян, Iryna Varyan, Викладач, teacher
Норазян Марія / Norazian Mariia, арт діректорка в Графпрм / art director Grafprom studio
Олександр Щетинський / Oleksandr Shchetynsky, композитор / composer
Антон Скрипець, Anton Skrypets, Film-director, Режисер постановник
Ірина Красовська/Iryna Krasovska, Заступник директора з навчально-виховної роботи Хмельницької школи мистецтв Райдуга
Ангеліна Богданова/Anhelina Bohdanova, Студент\Student
Олеся Котубей Olesia Kotubei, Журналістка Суспільне Культура Journalist Suspilne Culture
Борис Рудик / Borys Rudyk, Менеджер з продажу / Manager of sales
Наталія Кухар/Nataliia Kukhar, Opera singer
Наталя Скляр/ Natalia Sklyar, Freelance
Dmytro Shashenko, Scientist, Dnipro University of Technology
Еріка Черкез, Студентка Національної Музичної Академії України
Roberto Jachini Virgili, Opera Singer
Євгенія Моляр / Ievheniia Moliar, Мистецтвознавиця, ініціатива ДЕ НЕ ДЕ / Art historian, DE NE DE initiative
Мария Лаптева Mariia Laptieva, Designer YOD
Serhii Prokopenko, CEO/managing editor Gwara Media
Шкрюба Юрій Shkriuba Yuriy , Художник artist
Володимир Кучинський / Volodymyr Kuchynskyi, Головний режисер Театру Леся Курбаса (Львів) / Chief director at Les Kurbas Theatre (Lviv, Ukraine)
Світличний Іван / Svitlychnyi Ivan, художник / artist
Ольга Ткаченко, Eleks, designer
Олександр Єлісєєв / Olexander Yeliseyev, Студент / Student
Мар’яна Прохасько Mariana Prokhasko, авторка дитячих книжок children`s books author
Іванна Світляр / Ivanna Svitliar , очільниця громадської організації “Проєкт Р.І.Д.” / head of public organization “Project R.I.D.”
Долгіх Марина / Dolhikh Marina, музикознавиця, заслужений діяч мистецтв України
Ірина Любківська, педагог/ ДНЗ
Hanna Sava Ганна Сава, Musician Музикант
Олена Гречка/Olena Grechka, Психолог
Рєзніченко Роман, VJ концертного майданчику “ATLAS” м. Київ
Ольга Селянська/Olga Skliarska, Художниця, Перформанс Група Забіг, Запора/Artist, Performance Group Zabih, Zapora
Tetiana Korniichuk, Illustrator
Тимофій Ілюхін/Tymofiy Ilukhin, Студент національної музичної академії імені П.І.Чайковського/ Student KNMAU named P. Chaykovsky
Валерія Карпань, Кураторка, художниця, співзасновниця громадської організації «Культурні географії»
Ірина Борисова Iryna Borysova , Артистка балету Національна опера України їм.Т.Шевченко, ballet artist of the National Opera of Ukraine
Яворська Ніна Yavorska Nina, Директор музичної школи/director music school
Ewa Lenart, architect – purcell architects london
Надія Дойчева – Бут/Nadiia Doicheva-But, Ілюстраторка/illustrator
Марія Ярчук / Mariya Yarchuk, Культурна менеджерка Центру Сусасної Культури у Дніпрі / Cultural manager (Dnipro Center for Contemporary Culture)
Людмила Старкевич / Liudmyla Starkevych, студентка ВНУ / student of VNU
Igor, Polish Citizen
Dawid Siwicki, Centr Sztuki Współczesnej Łaźnia w Gdańsku, Polska
Ольга Куждіна /Olha kuzhdina, Дитяча письменниця / children’s writer
Ніна Глинюк / Nina Hlyniuk, філолог / philologist
Ярослава ТимошенкоYaroslava Tymoshenko, Директор. Історичний музей.Direktor.Istoricheskiy muzey
Анастасія Осипенко / Anastasiia Osypenko, Музикантка (НастяЗникає)
Валерія Шевченко// Valeriia Shevchenko, PR-директорка міжнародного фестивалю Odesa Photo Days
Юлія Захарчук Yuliia Zakharchuk, Науковий співробітник NAMU scientific resercher Namu
Надія Малафєєвська / Nadia Malafeevska, Письменниця / writer
Вікторія Круглова Viktoria Kruglova, Просвітниця, журналістка, телеведуча (м. Харків)
Фомін Євгеній/Yevhenii Fomin, Піаніст/ pianist
Юлія Півторак (Yuliya Pivtorak), старша викладачка кафедри культурології УКУ
Olga Borysenko, designer
Дмитро Бузинський / Dmytro Buzynskyy , Актор / Actor
Тетяна Шапаренко /Tetiana Shaparenko, Директорка Дніпровського художнього музею/Director of Dnipro State Art Museum
Стемпіцька Юлія Stempitska Yuliia, Українська академія друкарства
Nestan NIJARADZE, Artistic Director and co-founder of Tbilisi Photo Festival and Tbilisi Photography & Multimedia Museum
Борисюк Галина/ Halyna Borysyuk , Асистент програми, ВООЗ/ Programme Assistant, WHO
Oksana Sinkevych, Architect
Дар’я Каюда , Dasha Kaiuda, Студентка
Юлія Козловець / Yuliia Kozlovets, координаторка Міжнародного фестивалю “Книжковий Арсенал” / coordinator of the International Book Arsenal Festival
Ігор Гармаш / Igor Garmash, Директор ГО “Центр мистецтв “Арт-Простір” / Director NGO “Center for the Arts “Art-Space”
Оксана Левицька / Oksana Levytska, літературознавиця, доцентка Української академії друкарства / associate professor, Ukrainian Academy of Printing
Дарина Якимова/Daryna Yakymova, Завідувачка сектором сучасного мистецтва Національного художнього музею України/ Head of contemporary art sector of the National Art Museum of Ukraine
Олена Старанчук / Olena Staranchuk, Директор ГО Pictoric / CEO PO Pictoric
Анатолій Івченко (Anatoliy Ivchenko), Видавництво “Урбіно”/Urbino Publishers
Діна Сазоненко, Нац. опера України ( заступник директора балету )
Марина Самохіна Maryna Samokhina, дизайнер, підприємець креативних індустрій
Кісенкова Ганна, Kisenkova Hanna, Артист оркестру, Луганська обласна філармонія,artist of the orchestra of the Luhansk Regional Philharmonic
Людмила Фіть / Fit Liudmyla, Очільниця Черкаського книжкового фестивалю/director Cherkasy book festival
Роман Метельський/Roman Metelsky, Голова Правління Громадської організації Українське Фотографічне Товариство УФОТО/Chairman of the Board of the Public Organization Ukrainian Photographic Society UFOTO
Аліна Грубець/Alina Hrubets, Художниця, іконописець
Кароліна Панько / Karolina Panko, БУР / BUR
Ірина Григоренко / Iryna Hryhorenko , Координаторка проєвктів у видавництві «Наш Формат» / Project coordinator at Nash Format Publishing
Божена Антоняк/Bozhena Antoniak, Перекладач/Translator
Лера Схемка / Lera Sxemka, artist, we bad
Щербіненко Сергій / Shcherbinenko Serhii, Артист балету Київ Модерн балет / Dancer in Kyiv modern ballet
Марія Гепалова / Mariia Hepalova, Копірайтерка / Copywriter
Богдана Стельмах, Координаторка Волинського прес-клубу / Volyn Press club, coordinator
Людмила Лупандіна, Головний спеціаліст Мінекономіки
Роман Чабаранок Roman Chabaranok, Culture figure
Гав‘юк Микола Haviuk Mykola, Концертмейстр академічного симфонічного оркестру львівської національної філармонії , principal violin of Lviv national philharmonic orchestra of Ukraine
Григорій Бакланов/Hryhorii Baklanov, Актор / Actor
Світлана Скляр / Svitlana Skliar, Літературна редакторка / Editor
Софія Лугова Luhova Sofia, Режисерка Director
Марія Балаж Mariia Balazh, Доцент НУФВСУ, assistent professor NUUPES
Ольга Кучер/Olha Kucher, Cтудентка/student
Чумак Галина Володимирівна, Старший науковий співпрацівник Національного художнього музею України, екс-директор Донецького обласного художнього музею
dr hab. Izabela Kowalczyk, prof. UAP, Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu
Marta Smolińska , art historian, curator, art critic
Олександра Якубенко / Oleksandra Yakubenko, Начальниця відділу міжнародного співробітництва Українського культурного фонду / Head of intenrational cooperation department Ukrainian Cultural Foundation
Дмитро Мельничук / Dmytro Melnichuk, Актор-режисер / Actor-director
Anamarija Žugić Borić, Assistant – Institute of Ethnology and Folklore Research, Croatia
Borzykh Tatjana Борзих Тетяна, Засновниця EtnoHeartProstir
Дзвенислава Саф’ян / Dzvenyslava Safian , Головна редакторка медіа про класичну музику The Claquers / Editor-in-chief at classical music media The Claquers
Оксана Маричевська Oksana Marychevska, мистецтвознавець, НХМУ/art critic, NAMU
Базилевич Андрій Базилевич, Президент СВІТОВА ФЕДЕРАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІКАРСЬКИХ ТОВАРИСТВ (СФУЛТ)
Анна Андреєвська / Anna Andreievska, Студентка ЗНУ / student ZNU
Олеся Богдан, Olesia Bogdan, Редакторка, ГО «Проєкт Р.І.Д.», Editor, «Project RID»
Ксенія Новікова / Kseniia Novikova, Ballet dancer/National opera of Ukraine, артистка балету/Національна опера України
Світлана Кухарук / Svitlana Kuharuk, Бібліотекар
Бузило Інна, Артистка балету
Кіпень Даніела/Kipen Daniela, Ballet artist of National Opera of Ukraine/Артистка балету Національної опери України
Igor Tretinjak, PhD, lecturer, theatre critic
Валерія Брага Valeria Braga , Харківська студентка художниця, фотографка, поетка, акторка плейбек театру
Назарко Людмила , Національний художній музей України зав.відділом виставкового відділу
Чебаненко Дар’я, Акторка Запорізького Академічного Театру Молоді
Yurii Nikitinsky, дитячий письменник
Осіпенко Наталія Вячеславівна/Nataliia Osipenko, Lawyer at Ukrainian book institute
Papakin Heorhii Георгій Папакін , Директор Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України Director M.S.Hrushevsky Instytut of Ukrainian Archeography and Source Studies NAS of Ukraine ine
Іван Ковальчук / Ivan kovalchuk, Засновник ювелірної студії “Теріум” / Founder “Terium” jewelry studio
Pavlenko Nataliya Павленко Наталія, Артист оркестру ЛНМА ім.М.Лисенка
Попова Віта Володимирівна, Арт-менеджерка, фотографка
Yelyena Daskal , Translator
Ірина Сватко/ Irina Svatko, Бібліотекар Смілянська бібліотека-філія 5
Катерина Левицька / Kateryna Levytska, Open Opera Ukraine / soloist
Ольга Стеблак/Olga Steblak, художниця, дизайнерка одягу/artist, fashion designer
Оксана Масляк / Oksana Maslyak, викладач Жовківська дитяча школа мистецтв / teacher
Rene Wawrzkiewicz, Designer, curator and founder of the Polish Graphic Design Foundation
Володимир МИХАЙЛОВ / Volodymyr MYKHAILOV, художник / artist
Володимир Шийка / Volodymyr Shyika, артист/ artist
Юлія Рудюк/ Yuliia Rudiuk, Голова ГО «Львівський культурний центр»/ Head of NGO Lviv Cultural Centre
Vasylyna Buryanyk , Artist
Андрій Масляк / Andriy Maslyak, викладач, Жовківська дитяча щкола мистецтв / teacher, Zhovkva Children’s School of Arts
Василь Романець / Vasyl Romanets, Директор Музею мистецтв Прикарпаття / Director of Precarpathian Art Museum
Масюк Анастасія/Masuk Anastasija, Художник
Andriy Helytovych, Zabih Performance Festival/co-founder
Дар‘я Гладченко / Daria Hladchenko, Інженерка / Engineer
Сорока Андрій Soroka Andrii, Засновник Andremagpie studio
Поліна Найт/ Polina Knight, Кераміст/Ceramist at Polinaceramics.com
Анастасія Дякова/ Anastasiia Diakova, Студент/student
Бендюк Микола, Мистецтвознавець
Терра Нейдорф Terra Neidorf, Художниця Artist
Олена Штепура Olena Shtepura, Художниця artist
Вікторія Колодяжна/ Viktoriia Kolodiazhna, Директорка “Інклюзивний хаб “Простір дії”
Надія Стадна / Nadiia Stadna, Студентка / Student
Наталя Батієвська/Nataly Batiievska, юрист/ театр юного глядача
Володимир Благий Volodymyr Blahyi, Український театр Ukrainian theatre
Сергій Саричев / Sergii Sarychev, Дизайнер / Designer
Зоя Іванова Zoia Ivanova, Учитель сш#27/ teacher school27
Юлія Гарбовська/ Yuliia Harbovska, Музикант, диригент. Musicians, Conductor, pianist
Lukman El hadi, Student
Андрій Нечаєвський / Andy Nechaevsky, Illustrator
Krzysztof Cieślik, translator, editor at the Polish Book Institute
Вiкторiя Victoriia, Помiчник режисера Assistant director
Олена Кличко Olena Klychko , Безробітна unemployed
Ганна Шалдунова , КЗ “ЗАО театр юного глядача”ЗОР
Діана Нечаєвська / Diana Nechayevska, Ілюстраторка / Illustrator
Tetiana Shchepotkina, ПП
Melisa Kaya, Persönliche Referentin der Intendantin, Münchner Kammerspiele
Бобровський Тимур / Bobrovskyy Tymur, Старший науковий співробітник Національного заповідника “Софія Київська” / Senior researcher of the Heritage Preserve “Kievan Sophia”
Вікторія Троскот (Левицька) / Viktoriia Troskot (Levytska) , Перекладачка, #книголав, Егмонт / Translator, #knygolav, Egmont
Олександр Кравченко/Oleksandr Kravchenko, доктор культурологіі, професор, декан факультету культурологіі, Харківська державна академія культури / Doctor of Cultural Sciences, Professor, Kharkov State Academy of Culture.
Laima Grazdanovica, Programme director at 2ANNAS ISFF, artist
Володимир Кутузов / Volodymyr Kutuzov, Соліст балету Національної опери України ім. Т.Г.Шевченка / Ballet soloist of Taras Shevchenko National Opera and Ballet Theatre of Ukraine
Марина Бугеря Marina Bugerua, Науковий співробітник Черкаський обласний краєзнавчий музей Science worker Cherkasy Local history museum
Вероніка Гапченко Veronika Hapchenko, Художниця Artist
Анастасія Синєпупова/ Anastasiia Syniepupova , Веб-дизайнер/ webdesigner
Олексій Тютюнник / Oleksii Tiutiunnyk, Прем’єр балету Національної Опери України / Principal dancer at The National Opera of Ukraine
Роксоляна Шимчук/Roksoliana Shymchuk , Галеристка, дизайнерка приклас в етнічному стилі, колекціонерка
Юрій Андрухович Yuri Andrukhovych, письменник writer
Коблюк Тарас Taras Kobliuk, Художник, “Літографська майстерня 30” Арт директор Artist “Lithography 30” Art Director
Ганна Єфіменко / Ganna Iefimenko, General Producer of KIFF “Kinolitopys”
Ірина Батуревич/ Iryna Baturevych, Співзасновниця медіапроєкту «Читомо» / co-founder of the Chytomo media project
Валерiя Лютинська Valerie Lyutinskaya, Актриса Запорiзький молодiжний театр actress Zaporizhzhya Theater.
Наталія Каташинська / Nataliia Katashynska, Менеджерка культурних та освітніх проєктів / Culture and education project manager
Юрій Базака / Yurii Bazaka, Засновник kontrabass promo / Founder of kontrabass promo
Сулаєва Ксенія/Sulaieva Kseniia , художник у Український культурний центр, Таллінн, Естонія/ artist in Ukrainian cultural center in Tallinn, Estonia
Ігор Хранюк, Ihor Chraniuk, , скрипаль, менеджер культури, violinist, culture manager
Марина Ягодинська / Maryna Jahodyns’ka, Директор Тернопільського облаского центру охорони та наукових досліджень пам’яток культурної спадщини, кандидат історичних наук / director, the Ternopil Regional Center for the Protection and Research of Cultural Heritage Sites. doctor philosophy
Катерина Войчук, PR&Communication in HVLV Bar Ft. Hangout, Міжнародний онлайн фестиваль Intercity Live
Слоковенко Ганна Slokovenko Hanna, Запорізький академічний обоасний театр молоді
Руслан Павлютенков Ruslan Pavliutenkov, Арт-директор мережі ресторанів Art-director of restoration
Дмитро Рудіков/Dmytro Rudikov, Бухгалтер у відділі аудиту, Крестон. Accountant in audit department, Kreston
Данило Нікітін / Danylo Nikitin, НХМУ / NAMU
Олександра Злуніцина/ Oleksandra Zlunitsyna, Photographer
Iryna Bai, Ukrainian citizen
Ярослава Стріха / Iaroslava Strikha, Перекладачка, гостьова лекторка Гарвардського університету / Translator, visiting lecturer at Harvard
Шульженко Максим / Shulzhenko Maksym, Голова Спілки Концертних Індустрій України / Head of Union of concert industry of Ukraine
Христина Квик / Khrystyna Kvyk , Художниця / Artist
Oльга Шамшетдінова / Olha Shamshetdinova, науковий співробітник відділу стродавнього мистецтва, Національний художній музей України / Senior Research Fellow, National Art Museum of Ukraine
Oлена Храмова / Olena Khramova, Львівська національна опера / Lviv National Opera
Марія Лига Mariia Lyha, Директор обласного комунального етнографічно-меморіального музею Володимира Гнатюка
Vladyslav Romashchenko , Ballet artist, National opera of Ukraine
Ольга Бірзул/ Olga Birzul, кінокураторка/ film curator
Kuba Krysiak, Architect
Катерина Філюк, кураторка, фонд Ізоляція
Viesturs Graždanovičs, Riga International Short Film Festival 2ANNAS, Festival Director
Zoe Keller, Ass. curator and researcher at Goldsmiths College
Tkach Lev, Instructor
Andrei Zagdansky/Андрій Загданський , filmmaker/кинорежиссер
Тетяна Єжижанська / Tetiana Yezhyzhanska , викладач Київський університет імені Бориса Грінченка / lecturer Borys Grinchenko Kyiv University
Наталя Старченко / Natalia Starchenko , Старша наукова співробітниця Інституту української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського Національної академії наук України / Senior research fellow at the М. S. Hrushevsky Institute of Ukrainian Archeography and Source Studies of the National Academy of Sciences of Ukraine
Віталій Шупляк / Vitalii Shupliak, Художник / Artist
Валерія Рощенюк / Valeriya Roshchenyuk, Художниця / artist
Тетяна Федоренко Tetiana Fedorenko, КНЕУ
Artur Burszta, Biuro Literackie, Poland
Анастасія Павлюк Anastasiia Pavliuk , Дизайнер Dezigner
Ксенія Мацкевич, Видавництво “Кальварія”
Марія Нелен /Nelen Maria, Ballet dancer/ артист балета
Денисенко Олена Анатоліївна/Denysenko Olena . , Актриса. Комунальний заклад ,, Запорізький Акадедемічний обласний театр юного глядача “
Monika Walendziak, artist, art historian
Катерина Поворозник Kateryna Povoroznyk, Психолог. Приватна практика.Psychologist. Private practice.
Ярина Якуб‘як / Yaryna Yakubyak, Мертвий Півень / Mertvyi Piven
Сергій Страхов / Serhiy Strakhov, Незалежний перекладач / freelance Translator & Interpreter
Kateryna Kostelna , Artist
Цевельов Сергій/Tsevelov Serhii, актор/actor
Ольга Шикула Olga Shykula, Архітектор Architect
Тетяна Маник / Tetiana Manyk , Учений секретар Музею мистецтв Прикарпаття / Scientific secretary of Precarpathian Art Museum
Галина Грабовська HalynaHrabovska, перекладач
Євген Синиця, Доцент кафедри археології та музеєзнавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Євгеній Крук Yevhenii Kruk, Концертмейстер Concertmaster ІNSO-Lviv orchestra LvivNationalPholharmony
Дарина Федченко/Daryna Fedchenko, Студентка 2 курсу Інституту Журналістики Київського університету ім. Бориса Грінченка
Олена Груба/Olena Gruba, завідувачка Львівської кінокомісії/ Head of the Lviv Film Commission
Egidijus Stancikas, Actor and Head of National Kaunas drama theatre (Lithuania)
Анастасія Діденко Anastasiya Didenko, Артистка балета ballet dancer
Рагімов Марат Сергійович (Ragimov Marat ), Артист Балету (Ballet Dancer National Opera Ukraine)
Маргарита Павлова/Margarita Pavlova, пенсіонер/ pensioner
Наталія Якібчук / Natalya Yakibchuk, Партнер АО КПЛТ/ Partner “KPLT. Attorneys at law
Наташа Чичасова , Кураторка, менеджерка культурних проєкті. Мистецький арсеналв
Christine Dissmann, Director of the free theatre ogalala kreuzberg, Berlin
Домарадзький Олег. Domaradzkyi Oleh, Дизайнер Designer
Костенко Костянтин/Kostenko Kostiantyn, Звукорежисер / студія Комора/ sound producer/Komora studio
Olha Hron, Designer advertising company Lux
Ганна Прохорова/ Ganna Prokhorova, Адвокат, арт-право/ Art Lawyer
Надія Варавкіна-Тарасова Nadiia Varavkina-TarasovaTarasovaTarasova, Хмельнийький фаховий музичний коледж імені В.І.Заремби, мені В.І.Заремби, викладач, кандидат мистецтвознавства Khmelnytsky Professional Music College named after VI Zaremba, teacher, candidate of art history
Дарія Процюк / Dariia Protsiuk, President of Darinka Signs
Лоза Ігор Ihor Loza, Національний транспортний університет, завідувач кафедри. National Transport University. Head of Department
Катерина Новак / Kateryna Novak , Проектний менеджер видавництва «Ранок» / Project Manager in «Ranok» publishing hourse
Dovzhenko Viacheslav Довженко В‘ячеслав, Актор Aktor
Поліна Горлач, Polina Horlach, Культрегерка, співорганізаторка конкурсу короткої альтернативної прози «Портвейн трасою 444»/ Cultural organizer, co-organized of the competition of short alternative prose “Portwine on the road 444”
Кривоконь Сергій, Прем‘єр балету, Національна опера України їм. Т. Г. Шевченка
Didenko Kateryna, National opera of Ukrainian
Маргарита Кулічова / Margaryta Kulichova, composer / композиторка
Tomasz Mirosławski, Graphic Designer / Fine Arts Academy in Gdańsk, Poland
Adonin Andriy , Dancer in Lviv opera
Kaja Stępkowska, TR Warszawa press assistant
Пустовіт Валерія/ Pustovit Valeriia, піарниця Департаменту культури КМДА/ PR Department of Culture Kyiv City State Administration
Małgorzata Mazur, TR Warszawa, Poland
Єлизавета Сіренко / Yelyzaveta Sirenko, Співзасновниця, редакторка медіа про класичну музику The Claquers / Co-founder, editor of the media about classical music The Claquers
Юлія Мороз / Yuliia Moroz, Редакторка, фриланс / Editor, freelance
Олена Целуйко Olena Tselujko, Реставратор Національного музею у Львові, митець Restorer National museum in Lviv, artist
Aga Zano, Literary Translator
Ростислав Кузик / Rostyslav Kuzyk, Writer, performance artist, editor / письменник, перформер, редактор
Marta Deskur, artist
Валерія Черняк/Valeriya Chernyak, Артистка балету/ ballet dancer
Марина Стрельцова / Maryna Streltsova, Старший науковий співробітник НХМУ / Senior Research Fellow of NAMU
Anastasiі Bondar, Denser
Баранник Наталія / Barannyk Natalia, Митець / Artist
Куницький Євген, Event product
Viktoriia Lunochkina/Вікторія Луночкіна, culture manager/культурна менеджерка
Ольга Байбак / Olga Baibak, керівниця відділу Національної спілки театральних діячів України / Head of the department of the National Union of Theatre Artists of Ukraine
Петро Левченко/Petro Levchenko, Музикант/musition
Роман Барабах Roman Barabakh , Художник коміксів
Alexander Demko, Artfira Gallery LLC
Іван Сенін | Ivan Senin, поет, музикант | poet, musician
[email protected], Директор
Роксолана Кіт / Roksolana Kit, студентка, Плятформа «1/5» / student, plyatform “1/5”
Мацак Наталія (Matsak Natalia), Прима- балерина Національної опери України їм. Т.Г. Шевченка (Prima ballerina of T. Shevchenko National Opera House –
Ксенія Малих, Голова Дослідницької платформи PinchukArtCentre / Head of Research Platform PinchukartcentreukArtCentre
Marina Dubrova, Owner Dubrova & Associates, LLC at Revv Real Rstate
Ялома Марія Валеріївна/Yaloma Maria Valeriivna, Артист балету
Петро Желев / Peter Zhelev, Актор / actor
Юрій Вітяк (Yurii Vitiak), translator, director, organizer of the videopoetry competition `Monocle`
Anastasia Sem, Pianist
Ольга Бондар / Olha Bondar, Аспірантка, Українська академія друкарства / PhD student, Ukrainian academy of printing
Льозова Тетяна Вікторівна Lozova Tatiana , Балерина Національна опера України /ballet dancer national opera of ukraine
Денис Яшний/Denys Yashnyi, Координатор робочої групи “Культурна спадщина” Кримської платформи /Coordinator of the working group “Cultural Heritage” of the Crimean Platform
Йосип Машталяр Yousyp Mashtalyar, Співак singer
Роб Фельдман/ Rob Feldman, Актор театру та кіно / film and theatre actor
Печонкін Олег, Журналіст
Токар Олег/Tokar Oleh , Режисер НацОпера України/Ballet/National Opera of Ukraine
Анастасія Євченко / Anastasiya Yevchenko, Режисер, сценарист, драматург, продюсер театру та кіно. А також співзасновник ГО «Нова українська драма» / Director, screenwriter, playwright, producer in theatre and film. And also co-founder of NGO «New Ukrainian Drama».
Kadurin Artem, Business,ballet dancer
Дарина Кондратюк/Daryna Kondratiuk , Студентка КУБГ/ KUBG student
Мілена Хомченко / Milena Khomchenko , Культурна менеджерка, авторка та інтерв’юверка культурних медіа / Cultural manager, author and interviewer of cultural media
Berenika Pyza, PhD student, Magdalena Abakanowicz University of Arts in Poznan, Poland
Katja Kruk, National Opera of Ukrainian ballet dancer
Oksana Horak, Assistant in archaeology department in Lviv University
Yana Chepurnova| Яна Чепурнова, Комʼюніті менеджер Детектора медіа| Community manager of Detector Media
Василь Дроняк / Vasyl Droniak, директор видавництва “Книги – ХХІ” / director of the publishing house “Books – XXI”
Katarzyna Rewolte, Graphic designer
Максим Гоцуляк Max Hotsuliak, Громадянин України
Agnes Zwierko, Opera singer, mezzosoprano
Ірина Поліковська Iryna Polikovskaya, актриса actress
Beata Fudalej, Beata Fudalej -actress
Дубинська Галина Олексіївна / Dubynska Galyna, Producer
Alla Sirotenko( Алла Сиротенко), Учениця
Марія Юрчак / Mariia Iurchak, Засновниця креативного кластеру Na пошті (Тернопіль) / Founder of creative cluster Na poshti (Ternopil)
Teresa Filarska, aktorka, Teatr Osterwy w Lublinie
Анна Кузик Anna Kuzyk, Студентка Student
ДІНА Чмуж Dina Chmuzh , Харківський ЛітМузей художниця Kharkiv Litmuseum artist
Бурєнок Максим / Burienok Maksym, Art Area DK
Ольга Райтер, програмна директорка ГО “Віз-Арт”, program director of NGO Wiz-Art
Yaksh Verma, Artist
Кіндюк Діана, Художниця
Віталій Чернецький/Vitaly Chernetsky , literary scholar, translator, professor at the University of Kansas
Марина Гордієнко / Maryna Hordiienko, студентка НМАУ / student of NMA of Ukraine
Сукмановський Денис , Sukmanovskiy Denys , Студент Львівського музичного фахового коледжу ,Student of Lviv college of music
Світлана Призинчук/Svitlana Pryzynchuk, директор сходознавчого видавництва “Сафран”/ CEO of SAFRAN oriental publishing
Олійник Юліанна/ Yulianna Oliinyk , Дитячий та сімейний психолог/child and family psychologist
Катерина Іванова/Kateryna Ivanova, Арт менеджерка/Art manager
Омельченко Олександр Omelchenko Oleksandr, Артист балету ballet dancer
Вячеслав Гужов, Співзасновник Khutko Productions
Elizaveta onatsko, Warner Bros : Application engineer
Ілона Сокіл Ilona Sokil, Акторка , actress
Lidiia Kalashnykova (Лідія Калашникова), КЗК харківський літературний музей
Гуков Данило, зам директора ТОВ “Артмакс Інжиніринг”
Valentina Kiselyova, Ambasador of Ambasada Kultury
Ярослав Комбіль, перекладач / Yaroslav Kombil, translator, пенсіонер / pensioner
Оксана Форостина / Oksana Forostyna, видавчиня, письменниця / publisher, writer
Роман Осадчук Roman Osadchuk, перекладач translator
Olena Makaieva, PR at Ukrainian Film Academy and Odesa Film Festival
Ludmiła Piestrak , Violinist
Tetiana Falchuk, Musician
Галина Новіцька, Galyna Novitska, Студентка/ ЛНМА ім. Миколи Лисенка. Student of LNMA Mykola Lysenko
Maciej Zakliczyński, movement director
Оксана Подольська (Oksana Podolska), Графічна дизайнерка, ілюстраторка (Graphic designer, illustrator)
Іван Доан / Ivan Doan, актор / actor
Любов Паливода – Lyubov Palyvoda, CCC Creative Center, President – Творчий центр ТЦК, Президент
Катерина Ганич, Kateryna Hanych, Артист оркестру, orchestra player violinist
Ксенія Ніколаєва/ Kseniia Nikolaieva, Оперна співачка/ Opera singer
Шерстій Уляна Ігорівна, вокалістка, аспірантка ТНПУ ім. В. Гнатюка (спеціальність музичне мистецтво)
Василь Черепанин / Vasyl Cherepanyn, Керівник Центру візуальної культури – Київська бієнале / Head of the Visual Culture Research Center – Kyiv Biennial
Марина Чернявська / Maryna Chernyavska, архівістка, Фольклорний центр ім. Кулів, Альбертський університет / Archivist, Kule Folklore Centre, University of Alberta
Березньова Анастасі Bereznova Anastasiyaa, freelancer
Баженова Світлана , ГО “Культурна агенція А “, фінансовий директор
Maja Komorowska, Maja Komorowska
Морозович Дарія , Архітектор
Катерина Маньківська / Kateryna Mankivska , Провідний редактор видавничо-інформаційного відділу Національної опери України / Leading editor of the literature department of the National Opera of Ukraine
Ludmila Gryniv, Пенсія Emeryt
Ступінський Микола Stupinskyi Mykola, Artist
Лягул Ірина Lyagul Iryna, науковий співробітник відділу Музею мистецтв – картинної галереї Петра Оссовського “Світ і Вітчизна” Researcher of the Department of the Museum of Arts – Peter Ossovsky Art Gallery “World and Fatherland”
Anastasiia Nikitiuk / Анастасія Нікітюк, Student/ Студентка
Savenko Nina, Artist
Fedir Krykun, Producer, REDI Production
Оля Гнатюк Ola Hnatiuk, Варшавський університет, Український ПЕН-центр, Національний університет “Києво-Могилянська Академія” University of Warsaw, Ukranian PEN Centre, National University Kyiv Mohyla Academy
Urszula Rogala, composer
Olöf Nordal, Visual artist and professor
Анастасія Дутка/ Anastasiia Dutka, Студентка, скрипалька/ Student, violinist
Yana Novotorova, Choreographer
Люсьєна Шум Lyusyena Shum, Виконавча директорка БФ “Бібліотечна країна” \ Executive director Charity Foundation Library Country
Василь Карп’юк / Vasyl Karpiuk, письменник, директор видавництва Discursus / writer, director of Discursus Publishing
Михайло Назаренко (Mykhailo Nazarenko), Доцент Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченкqа (Assistant professor, Institute of Philology, Taras Shevchenko National University of Kyiv)
Viktoriya Mykhaylova, NGO “Agency if cultural development”
Анастасія Нікітіна/Anastasiia Nikitina, Виконавча директорка , Наш Формат/ CEO Nash Format
Биковець Тимофій Tymofiy Bykovets , Артист балету Національної Опрери України, ballet danser at National Opera of Ukraine
Вражек Рижик/Vrazhek Ryzhyk, поет/poet
Olha Shpynda, Student (organist)
Ростислав Семків / Rostyslav Semkiv, Директор видавництва «Смолоскип» / Director at Smoloskyp Publishers
Anna Chelesheva , 2d artist
Masha Smutko, culture worker
Hanna Tkachenka, Senior Accountant
Лариса Галка , Музикант
Halyna Syma, Галина Сима, Architect, MytrychkoSyma
Оксана Єфіменко, Oksana Yefimenko, поетка, poet
Віктор Шепелєв / Victor Shepeliev, Поет, організатор поетичних фестивалей / Poet, poetry festivals organiser
Олександр Красовицький Oleksandr Krasovytskyy, Генеральний директор/Видавництво Фоліо CEO/Folio Publisher
DAVID ROYLE, TOWN COUNCILLOR, SAWBRIDGEWORTH TOWN COUNCIL
Данило Мовчан Danylo Movchan, художник
Софія Редько / Sofiia Redko , Музикант / Musician
Олександра Одокієнко Oleksandra Odokiienko, Режисерка Театр Тетра Director Theatre Tetra
Ольга Фабіянська / Olga Fabiyanska , Артистка балету / ballet dancer
Фільченкова Кристина,Filchenkova Krystyna, Композитор, диригент
Тетяна Філатова/Tetyana Filatova, художниця, ілюстратор/artist, illustrator
Ігор Степурін \ Ihor Stepurin, Голова БФ “Бібліотечна країна” \ Head of the Charity Foundation Library Country
Катерина Калитко / Kateryna Kalytko, письменниця / writer
Marchuk Iryna Марчук Ірина, Музикант, студент. Musician, student
Andrzej Titkow, Film director
Roman Strakhov , Soloist /Lviv National opera
Agnieszka Domańska, Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku
Wiesław Saniewski, Film director and screenwriter
Созанська Уляна Sozanska Uliana, Викладач/ЛДМЛ Music teacher/LSML
Михайло Жаржайло / Mykhailo Zharzhailo, поет
Квітослава Созанська Kvitoslava Sozanska, Музикантка, викладачка бандури та вокалу ЛДМЛ ім.С.Крушельницької, ЛНМА імені М.В.Лисенка / Musician, Bandura and voice teacher at LSML named after S.Krushelnytska, LNMA named after M. Lysenko
Petro Rychlo, Universität Czernowitz
Альянах Маргарита Alianakh Marharyta, Артистка балету ballet dancer
Krystyna Janda, Aktorka
Alison M. Gingeras, Curator
Lidia P Lykhach, Founder of RODOVID Press
Євген Ворожейкін / Yevhen Vorozheikin, Викладач / НПУ імені М.П.Драгоманова / lecturer / National Pedagogical Drahomanov University
Ірина, Заступник міського голови
Lorna Fetisova, Producer
Angelika Kuźniak, Writer
Ксенія Ніколаєва Kseniia Nikolaieva , Журналістка, сторітелерка, Journalist, Storyteller
Єремейчук Богдан / Yeremeychuk Bogdan, Художник, музикант / Painter, musician
Тетяна Колісник Tetiana Kolisnyk, Департамент культури та туризму Department of Culture and Tourism
Nikiforova Tetiana Нікіфорова Тетяна, Студент-диригент/ student at conducting faculty
Олена Юрченко-Микита Elena Yurchenko-Mykyta, Національний науково-дослідний реставраційний центр України
Інна Райнова/Inna Rainova, Керівниця художня КЗ “ПК”Заводський”, акторка/artistic director of Palace of culture “Zavodsky”, actress
Pawel Kulka, TR Warszawa
Ольга Ваврик/Olga Vavryk, Заступник директора Тернопільського обласного художнього музею/Deputy Director of the Ternopil Regional Art Museum
Ярина Нижникевич/ Yaryna Nyzhnykevych , Студент музичної академії/ student of music academy
Nancy Sleeper, Teacher
Вікторія Довгадзе\ Viktoriia Dovhadzeми, Мисткиня\Artist
Гавришків Андрій / Gavryshkiv Andrii , Артист балету , Національного оперний театр , місто Київ .
Volodymyr Manzhos , Waone intetesni kazki. Artist
Ольга Гура, Поетеса, співачка
Iryna Snitko Ірина Снітко , Доцент ХНУБА PHD KhNUBA
Кирило Поліщук / Kyrylo Polishchuk, Письменник / Writer
Леся Гарасим / Lesia Harasym, заступник директора Музею народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького
Юлія Бентя / Iuliia Bentia, музикознавця / musicologist
Андрій Мокроусов / Andrii Mokrousov, директор й виконавчий редактор, видавництво «Критика» (Київ) / director & executive editor, Krytyka Press
Павло Щепан/Pavlo Shchepan, співзасновник Літературного Роз’єднання “Грань”/co-founder of the Literary Separation “Granj”
Дмитро Рекеда / Dmytro Rekeda, Комунікаційний менеджер Українського культурного фонду / PR Manager UCF
Averkin Oleh, Регіональний менеджер, ТОВ «Сінево Україна»
Іванова Наталія/Ivanova Nataliia, Директорка центру сучасного мистецтва “ЄрміловЦентр”/Director centre of contemporary art “YermilovCentre”
Юлія Волошина / Julia Voloshyna, Voloshyn Gallery
Олег Калашнік / Kalashnik Olehхудожні, Художнік/ artist
Войтович Дем’ян Voytovych Demjan, Канд.арх. Коледж І Труша. Ph.d. College Trucha
Natalia Dzieduszycka, Director
Олег Коцарев, письменник
Марта Савчин, Студентка ЛНМА ім.Лисенка
Паученко Катерина Pauchenko Kateryna , Студентка Львівської національній музичної академії Student of Lviv Musical academy
Регiна Восканян, Regina Voskanian, Музикант, musician
Юлія Коваленко / Yuliia Kovalenko, Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA / Docudays UA International Human Rights Documentary Film Festival
Андрій Павлишин / Andriy Pavlyshyn, Член Українського ПЕН-у / Member of Ukrainian PEN
Голодрига Андрій/Golodryga Andrii, Завідувач навчально-методичного кабінету Тернопільський мистецький фаховий коледж ім. Соломії Крушельницької/Head of the educational and methodical office Ternopil Art College named after Solomiya Krushelnytska
Грабовецька Софія Grabovetska Sofia , Opera singer/ оперна співачка
Юрій Журавель Yuriy Zhuravel , художник, рок-музикант / artist, rock musician
Жанна Капшук / Zhanna Kapshuk, головна редакторка видавництва “Книголав” / editor-in-chief of Knyholav Publishing
Дрозд Світлана / Svitlana Drozd , Акторка / actress
Інна Делієва /Inna Delieva, Художник/татуайстер/artist/tattoo artist
Vynnychuk Yuri , writer
Ірина Драбик/ Iryna Drabyk, Голова ГО ,,Бережанське товариство шанувальників мистецтв ,,ОазАрт”/ ,,Berezhany Society of Art ,,OAZArt”
Володимир Вакуленко Volodimir Vakulenko, Письменник, волонтер writer, volunteer
Григорій Шергей/ Hryhoriy Sherhey, директор Тернопільського обласного художнього музею/director of the Ternopil Regional Art Museum
Ольга Кобута / Olha Kobuta, Клієнтська підтримка, Zone3000 / Customer Support, Zone3000
Олееся Мамчич Olesia Mamchych, writer
Юлія Мельник / Yuliya Melnyk, Дослідниця арт ринку / Art market researcher
Наталія Дудко / Nataliya Dudko, Журналістка (газета “Ратуша”) / journalist (Ratusha newspaper)
Gedymin Grubba, President of Art Gabriel Faure Foundation in Poland
Артем Літвінець, директор із розвитку видавництва Віват
Mikola Pavļuks Микола Павлюк, Конгрес українців Латвії. Latvijas ukrainu Kongress
Токарєва Маргарита Володимирівна / Tokarieva Marharyta, редакторка онлайн-кінотеатру DOCUSPACE / DOCUSPACE online cinema editor
Олеся Кирилюк, Заступник міського голови
Daryna Pyrogova, expert in Ukrainian Cultural Foudation
Virlana Tkacz, Yara Arts Group
Jacek Kleyff, wolny twórca
Michael Karr, Freelance composer
Waclaw Stawny , Autor und Regisseur
Людмила Юрчак / Liudmyla Yurchak, поетка / poet
Demydenko Olena, Керівник колективу танцювального/dance teacher
Віра Мельничук/Vira Melnychuk, Філолог/Philologie
Наталія Матолінець / Nataliia Matolinets, письменниця / writer
Величко Олег/Velychko Oleh, Викладач/Teacher
Berezovetska Halyna Березовецька Галина, Pharmacist (Apteka 3i) фармацевт (Аптека 3і)
Мазур Ірина / Mazur Iryna, Режисер. Керівник ТанцТеатру «Життя»
Петро Балог – Petro Balog, Директор Інституту релігійних наук св. Томи – Director of St. Thomas Aquinas Institute
Yana Carver, Higher education employee, USA
Соломія Мороз Solomia Moroz, Масажистка Massagist
Павленко Вікторія / Pavlenko Viktoriia , Засновниця Dance studio Luna, організатор масштабних подій та танцювальних таборів / founder Dance studio Luna, organizer of large-scale dance events and camps
Patrycja Cichosz, visual artist
Gunnel Lindal, Stockholm Sverige
Anna Kosmała, student of the Academy of Fine Arts in Gdańsk, Poland
Тетяна Колесніченко Tetiana Kolesnichenko , Президент Асоціації з розвитку міжнародних відносин ADRUM President of the Association for the development of International relations ADRUM
Zhora Yevich, Artist, Raceta collaboration
Anna Khodkova / Анна Ходькова, Artist / митець
Ілля Новгородов Illya Novhorodov , Художник Скульптор / Artist sculptor
Oksana Lesniak, Analyst
Наталія Павлик / Nataliia Pavlyk, Фотографка / Photographer
Bats Vasylyna, Фоп
Возненко Світлана Voznenko Svitlana, Приватний підприємець private entrepreneur
Марина Богуш/Marina Bogush, культурологиня, Національний музей Голодомору-геноциду/culturologist, National Museum of the Holodomor-Genocide
Маша Семашина / Masha Semashyna, Аспірантка, Центральноєвропейський університет / PhD student, Central European University
Караваєв Григорій Микитович / Grygorii Karavaiev , CEO / aromaburo
Марчук Сімона/ Marchuk Simona, Відеомейкер / Videomaker
Janusz Zaorski, Film director, Poland
Joanna Wasko, Polish Pavilion Biennale Arte
Armands Silins, Singer and founder of the festival Sansusī
Ольга Юрчук/Olha Yurchuk, Провідний редактор зі зв‘язків із громадськістю/Національний музей Голодомору-геноциду
Василь Косів / Vasyl Kosiv, Ректор Львівської національної академії мистецтв / Rector of the Lviv National Academy of Arts
Подзюбанчук Артем/ Podziubanchuk Artem , Диригент/ conductor
Tetyana Kuzmenko , Cultural educator
Мількевіч Варвара, Артистка балету Національна опера України
Гогідзе Олексій Артемович, Артист Національного театру опери і балету України
Лариса Ніцой / Larysa Nitsoi, Письменниця, Національна спілка письменників України / writer, National union of writers of Ukraine
Стащишин Зіновій / Zinoviy Stashchyshyn, Артменеджер, галерист, співвласник STH Gallery / Art manager, co-owner of STH Gallery
Тарас Ріль, Taras Riehl, Поет, poet
Marta Straszyńska, musician
Наталія Сняданко\Nataliya Snyadanko, Письменниця, перекладчка/Writer, translator
Мар’яна Мороз, Юрист Національний музей
Anna Olekhnovych – Анна Олехнович, Артистка, культурний менеджер, перформер / Actress, art-manager, performer
Домотенко Борислав Андрійович/Boryslav Domotenko, Архітектор/architect
Avramenko Volodymyr Авраменко Володимир, ДП Укркінохроніка , в.о. Керівника
Павло Балтазюк / Pavlo Baltaziuk, Голова об’єднання молодих митців та мистецтвознавців Київської організації Національної спілки художників України
Аджигабулова Ірина, Артистка балету. Ballet dancer
Діана Білик Diana Bilyk, український студент-художник Ukrainian student of the art
Слава Жила/ Slava Zhyla, директор-художній керівник Київського академічного театру юного глядача/ the artistic director of the Kyiv Academic Young Spectator Theatre
Костянтин Лінартович Kostiantyn Linartovych, film direktor aktor
Ірина Ворона (Балтазюк) Iryna Vorona (Baltaziuk), Засновниця мистецько-дослідної платформи MOKONSHU
Elvira Yatsuta/ Ельвіра Яцута , NGO Art Association Stendal / ГО «Мистецьке об’єднання «Стендаль»
Наталія Ковтун/Nataliia Kovtun, продюсерка/producer
Ярина Царинська/Yaryna Tsarynska, Скрипалька Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької/Violinist of Lviv national academic theater opera and ballet name Solomia Krushelnytska
Олена Коник Olena Konyk, Графічний дизайнер BigFish / Graphic designer
Поліна Булат / Polina Bulat, арт-оглядачем / art observer
Юля Русило Yuliia Rusylo, Графічна дизайнерка / Металаб Graphic designer/Metalab
Мирослав Лаюк / Myroslav Laiuk, письменник / writer
Герасименко Олександр Олександрович/Gerasymenko Oleksandr, Президент Інституту політико-правових та релігійних досліджень, письменник/ The President of the Institute for political, legal and religious studies, writer
Elżbieta Golińska , Student Northumbria University
Антоніна Цурікова/Antonina Tsurikova, Акторка
Ганна Сокиріна/Hanna Sokyrina, Учений секретар, Національний музей Голодомору-геноциду/scientific secretary, National Museum of the Holodomor-Genocide
Коваленко Владислава Андріївна / Kovalenko Vladyslava, Артистка балету, Національна опера України / Ballet dancer, National Opera of Ukraine
Кос Марія Kos Mariia, Акторка Actress
Vivat Vasily, folk musician
Наталія Кожушко-Максимів/Nataliia Kozhushko-Maksymiv, Музикантка/Musician
Maka Chkhaidze, Cultural Manager, Freelancer
Yuliia Maslak, Director, acting teacher
Olof Esbjörnsson, Editor in Chief Opus Magasin Sweden
Maya Darchia, Art Manager
Andrii Kyrychenko, Ceramic artist
Олександр Малий /Alex Malyi , Актор театру та кіно/Actor of theater and cinema
Лілія Гринь Liliya Grin, заслужений діяч мистецтв України, керівник музичної частини Запорізького академічного театру молоді
Дмитро Карачун / Dmytro Karachun, режисер театру /theater director
Liliia Omelianenko (Лілія Омельяненко), Співзасновниця видавництва Видавництво (Co-founder of Vydavnytstvo publishing house)
Степан Процюк Stepan Protsuk, письменник, PEN Ukraine / writer, PEN UKRAINE
Mateusz Santus, graphic designer, photographer student of Fine Art Academy in Gdańsk
Софія Дорофеєва/ Sofiya Dorofeeva, Вчитель/ СЗШ 29
Joanna Andruszko, Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki
Ряба Олена/ Riaba Olena, ілюстратор/ illustrator
Анастасія Вепрук/Anastasiia Vepruk, Архітекторка/Architect
Євсеєва Єлізавета Yevseyeva Yelizaveta, Архітектор ‘Новокаховське товариство охорони культурної спадщини’ architect nova kakhovka organisation of cultural heritage protection
Estelle Delavennat, Перекладач, співачка
Oleksandr Miroshnychenko, Artist
Михайло Швед Mykhailo Shved, Львівська національна опера Lviv national opera
Ірина Кірчанова (Iryna Kirchanova), Піаністка (Pianist)
Oksana Piaseckyj, National Culture Chair UNWLA
Oleh Zavadsky / Олег Завадський, Zavadski LLC / Director
Петро Чорненький-Городицький, Артист цирку України, Режисер.
Богдан Крет/Bohdan Kret, Студент музичного коледжу/student from music college
Олексій Нестеров/Oleksii Nesterov, Артист балету Національної опери України імені Тараса Шевченка/Ballet dancer of the Taras Shevchenko National Opera of Ukraine
Ольга Щербина • Olha Shcherbyna , провідний науковий співробітник Дніпровського художнього музею • leading researcher at the Dnipro State Art Museum
Зімович Вікторія / Zimovych Viktoriia, піаністка / pianist
Наталія Вербицька Nataliia Verbytska, Художник Artist
Tomasz Załuski, art historian, University of Lodz
Юлія Карась / Yuliia Karas, архітектор / architector
Мар’яна Левицька Mariana Levytska, доцент Української академії друкарства Associate Professor Ukrainian Academy of Printing
Сергій Бурбело Serhii Burbelo, Директор/Музей українського живопису director/Museum of ukrainian painting
Вонс Ольга Юріївна /Olha Vons, декретна відпустка / maternity leave
Ростислав Татомир / Rostyslav Tatomyr, музикант, «Lemko Bluegrass Band» / musician, «Lemko Bluegrass Band»
Світлана Олексюк/Svitlana Oleksiuk, Хореографка-фрілансер, наукова співробітниця Музею української діаспори/freelance choreographer, senior research associate in Museum of Ukrainian Diaspora
Anna Konik , Visual artist, lecturer
Frederic POTY, Producer Theatre de la Massue
Потьомкін Олексій Леонідович Potiomkin Oleksii Leonidovych , Прем’єр Національної опери України , Principal dancer National Opera of Ukraine
SEWERYN, DIRECTOR OF TEATR POLSKI WARSAW
Ольга Стахмич / Olha Stakhmych, Акторка / Actress
Олександр Маншилін / Oleksandr Manshylin, Виконавчий директор / Всеукраїнська асоціація “Платформа сучасного танцю”
Андрій Лесів / Andriy Lesiv, художник, творча майстерня Аґрафка, кандидат мистецтвознавства / graphic designer, Art Studio Agrafka, PhD in Art Criticism
Інга Мацкева / Inha Matskeva, Артистка балету / Ballet artist
Yosyp Sozanskyy, Художній керівник та головний диригент Академічного симфонічного оркестру Чернівецької філармонії ім. Д. Гнатюка Art director and principal conductor the symphony orchestra of the Chernivtsi regional philharmony named D. Hnatiuk
Марта Стецько/Martha Stetsko, Студентка ЛНМА, піаністка/ LNMA, pianist
Сергій Єфанов / Sergiy Yefanov, Директор КультМедіа / Director KultMedia
Ugnė Mosinaitė , Artist
Wilhelm Sasnal, artist
Agnieszka Glińska, Theatre director
Кравченко Валерія/ Kravchenko Valeriia , Художник-реставратор, ШСОМД ім.В.Сідура, ДМР/ conservator-restorer, Sidur School of Contemporary art and design
Ковцун Оксана (Kovtsun Oksana), Директор обласного комунального меморіального музею-садиби Леся Курбаса
Олена Маницька/Olena Manicka, Вчитель/Teacher
Лучкевич Соломія Luchkevych Solomiia, Викладач
dr Đuro Trkulja, University of Miami
Роман Козак/Roman Kozak, Менеджер проекту Lviv Art Guide/ Project manager Lviv Art Guide
Lynne Bundesen, Author
Анна Кіпоренко / Anna Kiporenko, Митець / Artist
Роман Лопатинський / Roman Lopatynskyi, Pianist
Стасишин Назарій Stasyshyn Nazarij, Студент, піаніст Student, pianist
Katarzyna Czalej, Business Ów er
Олександра Онишкевич/ Oleksandra Onyshkevych , Директорка Міського Палацу культури імені Гната Хоткевича / CEO Hnat Khotkevych Palace of Culture
Галина Павельчак/Halyna Pavelchak, Викладач каліграфії в Українській академії друкарства, кафедра графічного дизайну та мистецтва книги/ The teacher of calligraphy in Ukrainian academy of printing, department of graphic design and art of book
Полуденний Артем Михайлович/Artem Poludennyi, Соліст Національного будинку органної та камерної музики України. Віолончеліст ансамблю NotaBene
Maciej Bałaż, Muzeum Pałacu w Wilanowie
Katarzyna Sloboda, curator, Museum of Art, Lodz, Poland
Charles Kruger, Write, Painter, and Theatre Critic
Андрій Павельчак / Andrii Pavelchak, доцент НУ ЛП / docent Lviv Politechnic
Milena Romanova, , Провідний концертмейстер ХНУМ ім. І. П. Котляревського/pianist Kharkiv National University of Arts
Karolina Żyniewicz, artist and researcher
Вікторія Черняхівська / Viktoriia Cherniakhivska, Поетеса, книжкова ілюстраторка / Poet, book illustrator
Василь Махно, Vasyl Makhno, письменник, writer
Renata Lo-Tan Рената Ло-Тан, Artistic director, script writer
Юлiя Савченко/ Julia Savchenko, Журналiстка/ Journalist
Louis Armand, writer
Dorota Segda, Academy of Theater Arts in Krakow, rector
Ryszard Kalinowski , Dance curator
Оксана Колісник/Oksana Kolisnyk, артистка камерного хору “Канон”/chamber choir “Kanon” artist
Мандзик Софія Юріївна / Sofia Mandzyk, студентка ЛНУ ім. Івана Франка /student of LNU of Ivan Franko
Марта Кузій Marta Kuziy, піаністка pianist
Chernetska Anastasia, Artist ballet
Justyna Ryczek, Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu
Пацюта Роксолана/Patsiuta Roksolana, студент, піаніст, сопілкар/student, player of piano and reed pipe
Андрій Павлов Andrii Pavlov, Скрипаль Violinist
Олександра Шамрай / Oleksandra Shamrai, Діджитал-платформа PASIKA Art Center / Digital platform PASIKA Art Center
Marianna Dobkowska, curator, Ujazdowski Castle Centre for Contemporary Art, Warsaw
Гусєва Ганна\ Gusieva Hanna, Video director, Director of Photography\ Режиссер кіно, оператор
Юлія Чікулаєва Yulia Chikylaeva, Флейтистка musician
Ярина Волоско. Yaryna Volosko, Адміністратор/ Admin
Мирон Гордійчук/Myron Hordiichuk, завідувач Літературно-меморіального будинку-музею Т. Г. Шевченка/ The head of The Taras Shevchenko Literary Memorial House-Museum
Андрій Даниленко/Andriy Danylenko, Проофесо/Professor Pace University (New York)
Семенюк Юлія-Ніколь Геннадіївна, студентка Львівської національної академії мистецтв / Student of Lviv national academy of arts
Тимофій Соколов / Tymofii Sokolov , Артист балету Національної Опери України /Ballet dancer National Opera of Ukraine
Katya Belaia, Paintings Conservator-Restorer UK
Колтуцька Василина Орестівна, громадянка України/citizen of Ukraine
Евеліна Любонько / Evelina Liubonko , Student in HfM Weimar, Germany
Інна Іванова Inna Ivanova, Викладач теоретичних дисциплін Teacher of music
Аліна Василенко Alina Vasylenko , Громадянка країни, яку нещадно руйнуть / Citizen of the country that’s being mercilessly destroyed
Анастасія Зубчук , графічний дизайнер
Oleh Wolowyna Олег Воловина, Director, Center for Demographic Research, Shevchenko Scientific Society in USA – Диріктор, Центр Демоґрафічних Досліджень, Наукове Тов. ім. Шевченка в США
Ковальчук Богдана / Kovalchuk Bogdana, Громадянин України /A citizen of Ukraine
Софія Шиманська / Sofiia Shymanska , Студентка / Student
Валерія Федас Valeriia Fedas, Художник Artist
Богдан Івасик / Bohdan Ivasyk, Скрипаль
Медведєва Аглая / Medvedieva Aglaia, школярка, одеська сш №86
Yuliana Candra, Film Producer
Лин Софія / Lyn Sofiya, Ukrainian Catholic University, assistant
Olha Bardash, Manager MBA, MIM Business School
Анна Буйда Anna Buida, .
Анастасія Рудик/Anastasiia Rudyk, Студент student
Klaudiusz Baran, Accordionist
Андрій Коцяк, художник Andrii Kotsiak, artist, Художник, Artist
Іванна Гончарова/ Ivanna Goncharova, Супервізор в контактному центрі Австрійських авіалініях /Сupervisor in Customet Service Center of Austrian Airlines
Лев Біликівський / Lev Bilykivskyi, Графічний дизайнер / Graphic Designer
Дудник Анна/Dudnik Anna, Студентка/Student
Roman Koropeckyj, University of California, Los Angeles
Олена Дяченко, Сценарист, продюсер
Борщенко Ірина / Borshchenko Iryna, меценат, філантроп / promoter, philanthropist
Богдана Беляк, студентка
Сочко Володимир/Sochko Volodymyr, Student of music college
Bohdan Kobzar/Богдан Кобзар, Сolonel (Retired), US Army – Полковник (у відставці) ЗС США
Анна Луцюк/Anna Lutsiuk, івент-менеджерка «Видавництво Старого Лева») event-manager of publishing house
Артем Овсійчук , Студент
Аліна Чеботарьова / Alina Müller-Chebotarova, віолончелістка / cellist
Маша Сердюк // Masha Serdiuk, Дитяча письменниця // Children’s author
Тетяна Тізенберг/ TETIANA TIZENBERH, Виконавча директорка, Школа сучасного танцю Тотем/ Executive director, Totem Dance School
Римма Зюбіна / Rimma Ziubina, актриса/телеведуча/громадська діячка
Ірина Смаглюк/Iryna Smahliuk , Директор Кіровоградський обласний краєзнавчий музей/director of Kirovohrad museum of regional studies
Agnieszka Korytkowska , Academy of Fine Arts/Warsaw
Данило Волошин, Студент
Олександр Мотиль Alexander Motyl, professor, Rutgers University професор Ратґерський університет
Галина Крук (Halyna Kruk), письменниця, літературознавиця, доцент Львівського національного університету ім.І. Франка, (writer)
Tataryn Bohdan, Musician
Назарій Заноз/Nazarii Zanoz, есеїст, саундартист/essayist, sound artist
Анастасія Гулько / Anastasiia Hulko, Книжкова дизайнерка / Book designer
Юлія Гончар Julia Gonchar, Founder of the Theatre of Dramaturges in Kyiv, playwright and scriptwriter
Марина Полуденна. Маryna Poludenna.Mu, Mузикант.Національна музична академія. Maryna
Марія Мельник Mariia Melnyk, Блогер/співачка blogger/singer
Юлія Шергей /Julia Sherhey, Бібліотекарка / librarian
Olha Olhova/ Ольга Ольхова, Доцент кафедри кіно-, телемистецтва ННІЖ КНУ Шевченка
Олександра Валло / Oleksandra Wallo, Associate Professor, University of Kansas
Володимир Маліков Volodymyr Malikov, Мистецтвознавець, Музей українського живопису Art critic Museum of Ukrainian Art
Оксана Степанова/ Oksana Stepanova , Науковий співробітник Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського/ researcher at the Nizhyn Ivan Spassky Museum of Local Lore
Шава Руслан Shaba Ruslan, Актор
David Elliott, Art Historian, Writer, Curator, Museum Director
Данило Гайдамаха Danylo Haidamakha, student UCU
Олександр Гончарук / Oleksandr Goncharuk, Музикант, композитор / Musician, composer
Оксана Казьміна/Oksana Kazmina, художниця, освітянка/artist, educator
Lichman July, housewife
Ковальчук Соломія/ Solomiia Kovalchuck, Студент/Student
Станіслав Мойсеєв/ Stanislav Moiseiev, Режисер/ director
Nataliya Arutyunyan Наталия Арутюнян, Actress, writer, script акторка, письменниця, сценаріст
Adam Nowak, Prawnik
Marcin Mnichowski, Lawyer
Андрій Литвиненко/ Andrii Lytvynenko, Ballet teacher/choreographer
Любов Малікова, Дизайнерка, мисткиня
Mykyta Nahaichuk, Student
Олександр Жембровський , Артист балету
Izabela Miechowicz , Student at Academy of Fine Arts in Gdańsk
Ганна Салова/ Hanna Salova, Студентка/student
Katia Read, Artist, Environmental Conservation
Приймак Христина / Pryimak Khrystyna, митець / artist
Уляна Трутень / Uliana Truten, Абітурієнт / enrollee
Володимир Захарченко/Volodymyr Zakharchenko , Актор/Actor
Соловей Юлія / Solovey Julia, Керівник виставки Ukraine WOW / Head of Experience Department Gres Todorchuk
Максим Ходак, художник
Марія Момрик Maria Momrik , ..
Tomasz Pasternak, Opera Agent, Journalist
Оксана Шатрова Oksana Shatrova, Приватний підприємець / private entrepreneur
Юлія Самойленко/Yuliya Samoilenko, Продавець-Консультант/Бутiк Iнтренд/Seller-Consultant/Boutique Intrend
Наталія Зузук/ Nataliya Zuzuk, Приватна омоба
Анастасія Моса, –
Маріко Гельман/Mariko Gelman, художниця, блогерка/artist, blogger
Olena Nikolayenko, Professor of Political Science, Fordham University
Magdalena Łazarkiewicz, Film Director, Guild of Polish Directors
Мирослава Богуцька/Miroslava Bogucka, Кухар/ TikiRestGroup
Тетяна Смріга, Tetiana Smriga, Керівник ГО “Мистецький центр “Кубло”, head of Art Center Cublo NGO
Лариса Леонідова Larisa Leonidova, актриса actress
Богдан Свиридов / Bohdan Svyrydov, Художник / Artist
Yuliya Lytvyn, Just a human
Габор Сарваш/Gabor Sarvash, Архітектор/Architect
Тетяна Полотнянко Tania Polotnianko, Студентка УКУ Student UCU
Олена Касперович / Olena Kasperovych, Незалежна кураторка сучасного мистецтва / Кураторка міжнародної програми резиденцій в ЄрміловЦентрі – Contemporary art curator / Curator of international residency program in YermilovCentre
Карина Шереверова -Гончаренко /Karyna Shereverova-Honcharenko, Акторка /Actress
Катерина Гордієнко, Kateryna Hordiienko , Акторка, actress
Agnieszka Holland, European Film Academy – president, Polish Film Academy – honorary president, American film Academy – director’s branch
Oksana Tsiupak (Оксана Цюпак), Sale manager
Oleh S. Ilnytzkyj Олег Ільницький, Professor Emeritus,, University of Alberta, Професор
Magdalena Ślusarczyk , Poznan Film School
Тамара Беретелі/ Tamara Bereteli, художник/ artist
Юлія Гордійченко/Julia Gordijchenko, Викладачка та культурна менеджерка/Teacher and art manager
Неоніла Тернова Neonila Ternova, Заступник начальника творчого центру ПП “Стіл Сервіс” /Deputy Head of the Creative Center of PE “Stil Service”
Halyna Pastukh, Kook
Darja Satirisvili , Head of Ukrainian branch of midland consult
Andriy Tomashivskyy, paintter
Коляда Андрій , Скрипаль, альтист, аранжувальник, культуролог
Slava Zvyagintseva , Accent Walls – ecostudio lviv, vlasnyk
Mariia Popova, Graphic Designer. Easa Saleh Al Gurg Group
Леся Пулльманн / Lesya Pullmann, Журналістка, перекладачка
ALIAKSEI LUNIOU , Митець Artist
Савчук Андрій Володимирович, Savchuk Andrii Volodymyrovych, Artist, художник
Мар‘яна Прочкарук/Mariana Prochkaruk, Художниця/Artist
Sara Corinne Moody, Student at Roanoke College
Катерина Заволока / Kateryna Zavoloka, композиторка та мисткиня /composer and artist
Andrii Yermolenko, Artist
Ігор Романко / Ihor Romanko, Художник. Викладач (ЛНАМ) / Аrtist. Lecturer, Lviv National Academy of Arts
Леонід Ґольберґ Leonid Golberg, заступник редактора Дрогобицької інтернет-газети “Майдан” deputy redactor of online newspaper “Maydan”
Ольга Жованик Olga Zhovanyk, ФОП Self emloyed Sunrise Way LLC
Олександра Коваль, директорка Украънського ынституту книги
Halyna Chorna, Engeneer, LLC Impuls-S
Ярослава Сошинська / Yaroslava Soshynska, канд.іст.наук, доцент / PhD, Associate Professor
Оксана Бруй / Oksana Brui , Президентка Української бібліотечної асоціації/ President of Ukrainian Library Association
Nataliya Balandyuk Наталія Баландюк, Founder of “Art Classes” Studio. Фундатор творчої майстерні «Арт Классес»
Sergey Shanin, Human
Віра Войнелович Vira Voinelovycj, Private person
Марія Маланчук/ Mariia Malanchuk, Доцент університету/ University lecturer
Екатерина Гайдаржи/Ekaterina Gajdarzhy, Бухгалтер/Accountant
Oksana Kis / Оксана Кісь, історикиня, д.і.н., старша наукова співробітниця Інституту народознавства НАН УКраїни / historian, Ph.D., Senior Research Fellow, Institute of Ethnology, National Academy of Sciences of Ukraine
Yurii Shcherbatyi, entrepreneur
Тетяна Жесткова Tetyana Zhestkova, Головний бібліограф НТБ КРІ Head bibliographer STL KPI
Галина Голубєва/Halyna Holubieva, Національний музей Голодомору-геноциду, екскурсовод/The National Museum of the Holodomor Genocide, guide
Ol’ga Kadrova Ольга кадрова , ХП ТОВ
Сікорська Наталія /Sikorska Natalie, викладач фортепіано / piano teacher
Bogdan Katiushyn, Manager
Marta Mis, film curator, Zachęta – National Gallery of Art
Бахишева Ольга, Фінансист
Крицька Ольга / Krytska Olha, Директор бібліотеки СумДУ /director of sumdulibrary
Ахмед Есмурзієв , Актор/Actor
Joseph Donohoe, Administrative Case Manager/Publisher
Катерина Книжицька / Kateryna Knyzhytska, Директор KIVSH/ CEO KIVSH
Фокіна Аннета Fokina Anneta, the artist
Михайло Білик Mykhailo Bilyk, Ягалерея YAgalereya
Денис Тилько / Denys Tylko, музикант / musician
Кузьменко Оксана/Kuzmenko Oksana, Ph.D. in Philology/ Folklore Studies Leading Research Associate, Senior Scholar Department of Social Anthropology Institute of Ethnology National Academy of Sciences of Ukraine
Олег Болюк / Oleh Bolyuk, Науковець/ Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив / Scientist / Center for Cultural and Arts InitiativeScientist /
Юлія Тагліна / Yuliia Tahlina, Доцент філософського факультету ХНУ імені В.Н.Каразіна/Associate Professor of the Faculty of Philosophy of V.N.Karazin University
Patrycja Kubiak-Czyż, Księgarnia Artystyczna Zachęta
Інна Соколова/Inna Sokolova, Вик.директор ТОВ АЛВІСС/CEO ALVISS LLC
Полянський Іван Віталійович, Customer Care assistant/Асистент з підтримки клієнтів, ТОВ Фавор АЙТІ
Сергій Тимофєєв / Serhii Tymofieiev, Фотограф / Photographer
Tetiana Yesypova , Opera singer
Перова Юлія/ Perova Yuliia, Вчителька фортепіано, Дитяча школа мистецтв/ Piano teacher, Children School of Arts
Собіянський Віктор Дмитрович / Viktor D. Sobiianskyi, театрознавець, викладач, голова ГО “Театральна платформа”, експерт з питань культурної та публічної дипломатії Польського Інституту у Києві / theatre manager, “Theatre Platform” NGO’s Head, project manager of the Polish Institute in Kyiv
Гарджала Вікторія Hardzhala Viktoria, Студент Student
Олена Бардєєва/Olena Bardieieva, Iлюстраторка/an illustrator
Bogumiła Dziel-Wawrowska, Akademia Pasji Bogumiła Dziel-Wawrowska
Інна Тільнова/ Inna Tilnova, Голова ГО “Баба Єлька”/ Head of NGO ” Baba Yelka”
Опанасенко Олександр , Студент
Ігор Ладенко /Ihor Ladenko, “ТЕАТР 19″, режисер /”THEATRE 19”, art-director
William Taylor, Jr., Rare Book Cataloger
Paul Corman-Roberts, Beast Crawl Literary Festival
Шашко Марія/ shashko mariia, Домогосподарка/housewife
Жанна Бервецька/Jeanna Bervetska, Музикант/Musician
Жук Дарія-Соломія/ Zhuk Dariia-Solomiia, Вчитель/teacher
Муляр Ярослав / Yaroslav Muliar, Моушн Дизайнер/Бульдозер Груп Motion Designer/Bulldozer Group
Polina Siomochkina, Director. Istanbul Artist Residency
Анастасія Павленко/Anastasia Pawlenko, –
Світлана Калугіна/Svitlana Kalugina, Медик/ Medic
Ксенія Кисиличин / Kseniya Kysylychyn , Вільна поетка, музикантка, перекладачка / free poet, musician, translator
Анастасія Лапко /Anastasiia Lapko, Choreographer
Ivona loban, ГО«Арт-студія Івона Лобан»
Andrzej Andrzejewski, Aktor
Марта Гайова Marta Hayova , Senior teacher of violin of the highest category of Lviv Music School # 4 Старший викладач скрипки вищої категорії Львівської музичної школи #4.
Алла Костовська / Alla Kostovska, головна редакторка Видавничого дому “Комора” / Editor in chief, Komora Publishing House
Ярина Саєнко (Yaryna Saienko), художниця ( artist)
Ольга Чіпак Olha Chipak, Piano Duo Chipak Kushnir, University of Music and Drama Rostock
Лариса Довга Larysa Dovga, Професор НаУКМА Professor NaUKMA
Iрина Артюхова / iryna Artiukhova, Self-employed artist
Olya Vovk, Designer , visualizer
Гончарова Оксана, Начальник костюмерного цеха
Володимир Чорний Volodymyr Chornyi, Painter graphick
Вероніка Блажкова / Veronika Blazhkova, Дизайнер
Вільчинський Матвій Олександрович / Vilchynskyi Matvii Oleksandrovich, Артист балету у Львівській Національній Опері / Ballet dancer at the Lviv National Opera
Юрій Бервецький / Yuriy Bervetsky, Диригент Львівської Національної опери / Conductor Lviv Opera
Maria Januszewska , Listener
Анна Прихода, Художник
Анастасія Єременко / Anastasya Yeremenko, Level 99, маркетолог/PPC &SEO specialist
Костянтин Зоркін/ Kostyantin Zorkin, Художник / artist
Яна Зіневич/Yana Zinevych, Студент/Student
Олег Сусленко Oleg Suslenko, художник, викладач, куратор artist, lecturer, curator
Світлана Власова/ Svitlana Vlasova, художник/ artist
Володимир Петренко Volodymyr Petrenko, Режисер театр “Віримо!” Direktor theater Believe
Oleksandra Koltsova, Олександра Кольцова, Singer songwriter,авторка,співачка
Віктор Голуб Viktor Golub, Завідувач відділом рестарації творів з металу, художник- реставратор. Національний науково- дослідний реставраційний центр України. Head of the department for the restoration of metal works, artist-restorer. National Research Restoration Center of Ukraine
Valerii Kharchyshyn, Валерій Харчишин/Valerii Kharchyshyn (Druga Rika) General Director NGO “UACRR”
Діана Костенко/Diana Kostenko, Адміністратор/ Administrator
Julie Richards, Teacher
Оксана Пінчук / Oksana Pinchuk, Скрипалька / Violinist
Mariya Kuzmenko, Formulation scientist- Unilever
Владислав Фісун/Vladfyslav Fisun, DJBuro
Ivanna Cherchovych / Іванна Черчович, Research Fellow at Ethnology Institute, Lviv / Наукова співробітниця Інституту Народознавства, Львів
Багинська Наталія Віталіївна Bagynska Natalia Vitaliyivna, вчитель Монтессорі Montessori teacher
Наталія Басілія , Громадянка України
Наталія Сойко / Nataliia Soiko, Ілюстратор / Illustrator
Maria Brewińska, Curator
Євген Баран, письменник Evgen Baran, writer, НСПУ NSPU
Юлія Лактіонова/ Yuliia Laktionova, Видавець/ publisher
Анатолій Солов‘яненко, Режисер
Halina Humeniuk / Галина Гуменюк , Адміністратор /manager
Agnieszka Pawlak, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
Олена Корусь / Olena Korus , мистецтвознавець /art historian/ старший науковий співробітник / Senior Research Fellow /Національний музей «Київська картинна галерея»/ Kyiv National Art Gallery
Рожнатова Олеся Rozhnatova Olesya, Завідуюча Холоднобалківською сільською бібліотекою head of the Kholodnobalkivska village library
Oleksandr Musevych, Sound designer, Sound producer, musician
Наталія Чернишова / NataliiaПо Chernyshova, Податковий експерт, ТОВ “Фактор-медіа” / Tax expert, Factor media
Piotr Targowski, Professor with the N. Copernicus University
Jacek Opolski, Old man
Олег Сілін / Oleh Silin, письменник / writer
Christofer Elgh, Composer
Piotr Piszczatowski, Mazurkas of the World Festiwal
Artem Kutsan, Violinist
Ольга Кузнецова / Olha Kuznetsova, Бібліотекар
Чистякова Анастасія , Акторка
Marta Jankevych/Марта Янкевич, Student/Студент
Wojciech Chmielewski, writer
Дзвенислава Подляшецька Dzvenyslava Podlyashetska , Художниця / artist
Мартинюк Олег Сергійович/Martyniuk Oleh Serhijovich, Самозайнятий музикант, звукорежиссер, композитор, оператор, режисер монтажу, продюсер/Self-employed musician, sound engineer, composer, cameraman, editor, producer
Inesa Pilvelytė, Director of Alytus city theater
Шепелевмч Оксана Костянтинівна Shepelevych Oksana , Interior designer, Standart One Ukraine
Борис Чуканов / Borys Chukanov , Співак / Singer
Христина Процишин / Khrystyna Protsyshyn, Студентка/Student
Марія Довгун / Mariia Dovhun, Студент Національної музичної академії України ім. Чайковського. Student of National Music Academy of Ukraine named after P. Tchaikovsky
Konrad Januszewski, KONRAD JANUSZEWSKI
Роман Коржик Roman Korzhyk, Журнал Артефакт, редактор. Artefact Journal, editor
Пузіна Анастасія Puzina Anastasiia, Музикант musicant
Sybrig Dokter, Choreographer
Maria Seweryn, Actress
Fabien Zocco, artist
Ірина Шутка / Iryna Shutka, Менеджерка з комунікації, Інститут стратегії культури // Communication manager, Cultural Strategy Institute
Rusudan Khizanishvili, Freelance Artist
Марія Немеш / Mariya Nemesh, SoftServe
Wiktoria Grochowska, promotion specialist, TR Warszawa
Хаїнський Вадим/ Khainskyi Vadym, Керівник зразкового театрального колективу “Бешкетники” Палацу культури міста Луцька/
Dominika Pasternak, Actress
Анна Яблучна / Anna Yabluchna, Поетка, викладачка КНУ ім. Тараса Шевченка, редакторка Ukraїner, комунікаційниця ГО “Україна без сміття”/ Poet, Prof. of Kyiv National University, editor at Ukraїner media, communication manager of NGO “Ukraine With No Waste”
Світлана Патра Svitlana Patra, Поетеса, письменниця Poet and writer
Oleg Yasenitskiy (Олег Ясеницький), Науковий співробітник КЗ “Запорізький обласний центр охорони культурної спадщини”
Semenenko Yelyzaveta Семененко Єлизавета , Артистка балету, національна опера України
Maciej Kwietnicki, artist
Горбяк Діана | Diana Gorbyak, Співачка | Singer
Ірина Геруцька Iryna Herutska , Свідома громадянка України
Доронін Тарас / Doronin Taras, CEO Alter
Уляна Корчевська/Uliana Korchevska, артистка балету/ ballet dancer
Joanna Pietrowicz, Joanna Pietrowicz, artist, The Abstract Spaces
Robert Kuba Filipkowski, IMDiK PAN
Тетяна Куничак / Tatyana Kunichak, Студентка Львівської Національної музичної академії ім.М.Лисенка / Students of Lviv National Music Academy of M.Lusenko
Еліна Заржицька, письменниця/ Elina Zargitskaya, writer, член Національної спілки письменників України
Марта Заглинська/Zahlynska Marta, Data programmer, Premier Research
Олена Рижко Olena Ryzhko , Викладач КНУ ім. Тараса Шевченка Prof. of Kyiv National University
Антонюк Анастасiiя , архiтектор
Kateryna Zavhorodnia , artist
Печерська Наталія Костянтинівна – Pecherska Nataliia, Комунікаційна менеджерка анімаційної студії КАПІ – Communications Manager of the animation studio KAPI
Надія Тислюк Nadiia Tysliuk, Керівник PM Gallery/ CEO PM Gallery
Челяда Дарина Daryna Cheliada, Дизайнер / Designer
Павло Неміш, SoftServe coordinator
Анастасія Мінова/Anastasiia Minova, Генеральна директорка Bookraine Publishing House/General Manager of Bookraine Publishing House
Ольга Скуратовская, Артистка балету. Національна Опера України Nacional Opera Ukraine
Віктор Гацелюк / Viktor Gatselyuk, Артист балету / Ballet Dancer
Іщенко Євген/Ishchenko Evgen, Дольщик/dolly grip
Agnė Silickaitė, Public servant
Яна Чопик/Yana Chopyk, Learning Coordinator/ SoftServe
Оксана Годованська. Oksana Hodovanska, Викладачка кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини НУ Львівська політехніка
Оксана Бояринова /Oksana Boiarynova , ВГО Українська бібліотечна асоціація/Ukrainian Library Association
Пасіка Марія/ Mariia Pasika, copywriter
Вікторія Кінзерська Viktoriia Kinzerska, Студентка, student
Юлія Аленіна/ Yuliia Alenina, Координаторка культурних проєктів, Агенція Proto produkciia/ Cultural manager,Agency Proto produkcuia
Ewa Kochańska, Director
Мирослава Лукащик/Myroslava Lukashchyk, Культуролог/Culturologist
Людмила Виноградова/ Lyudmula Vunogradova, бібліотекар/librarian
Турлюн Тамара Turliun Tamara, художниця artist
Зозуля Лілія Володимирівна, зав. відділу комплектування ЦБС Хмельницької міської територіальної громади
Карчмарчук Юлія, Директор СКЗК “Межівська центральна публічна бібліотека”
Iryna Kreslenko, Conductor of the Galician Chamber Choir “Evshan” of the Lviv Regional Methodological Center of Culture and Arts of Lviv Region
Mykola Riabchuk, writer
Rita Lyons Kindlerová, Librarian, Slavonic Library – National Library Czech Republic
Коржова Анастасія Олександрівна, Артист балету у Львівській Національній опері
Ігор Савчак / Ihor Savchak, ГО “Центр культурного менеджменту”, директор / Centre for Cultural Management, Director
Ольга Скібіна Olga Skibina, завідувач бібліотеки Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, librarian
Anna Zdzieborska, Zachęta – National Gallery of Art
Лілія Луценко/ Liliya Lutsenko, директор КЗ “Слов’янська МБС” / director of KZ “Slavyanska MBS”
Alexei Shchurov, lecturer and translator
MICHAEL MARGULIS / Михаль Маргуліс, studio KAPI, producer
Наталя Коммодова, Майстерня кераміки Potter Viter. СВІТЛА КЕРАМІКА
Oleksandra Kircheva, Ballet artist
Fedorova Marina Федорова Марина, Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека
Ольга Волкова/Olga Volkova, В.о.директора ,Запорізька обласна унівепсальна наукова бібліотека
Maryna Kovalevska Марина Ковалевська, Photographer, фотограф
Леся Піхманець / Lesia Pikhmanets, Артист оркестру Львівського національного театру опери та балету ім. С. Крушельницької / musician at Lviv national theater of opera and ballet
Надія Тітова, Nadija Titova, Директор Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія
Юлія Джугастрянська Yuliya Dzhugastryanska, перекладачка та науковиця Translator and researcher
Башук Ірина/ Bashuk Iryna , Міждісциплінарна артистка
Nashoan Al-Awli, FInancial Officer / Danube Transnational Programme
Олега Наїдко/ Olena Naidko, artist
Загайська Дзвенислава, Художник
Людмила Таран Liudmyla Taran, Письменниця Writer
Ірина Коробейник / Irina Korobejnyk, завідувач бібліотеки / librarian
Matthew Zajac, Dogstar Theatre Company, Scotland
Богдан Волинський / Bohdan Volynskyi, Архітектор, засновник дизайн-школи «dash!» / architect, “dash” design-school founder
Гофман Юліч/ Gofman Julija, Инструктор Пилатеса, педагог – хореограф/ Pilates teacher, ballett tescher
Людмила Дядик, Lyudmila Diadyk, директор бібліотеки, director of the library
Аркушин Юлія/ Yuliya Arkushyn, Бібліотекар Центральної бібліотеки для дітей м. Луцьк
Кристина Гулак (Krystyna Hulak), Психолог psychologist
Яна Хром’як / Yana Khromiak , Українська бібліотечна асоціація
Ігор Бойко / Ihor Bojko, докторант Інституту народознавства НАН України / doctoral student at the Institute of Ethnology of the National Academy of Sciences of Ukraine
Олександр Макаров / Oleksandr Makarov, Лідер гурту SECRET FOREST/ frontman SECRET FOREST music band
Тетяна Марченко, Tatiana Marchenko, зав. відділу Вінницької ОУНБ ім. Тімірязєва,
Максим Сасько (Maksym Sasko), Концертмейстер з класу балету/Львівський національний театр опери та балету; Аспірант/Львівська національна музична академія ім. М. Лисенка (Ballet pianist/Lviv National Theater of Opera and Ballet; Graduate student (Lviv National Music Academy)
Anton Kruhovyi, Студент вищого навчального закладу університету Вітовта Великого. Student of Vytautas Magnus University
Павел Ковальов, Автограф
Вероніка Ядуха / Veronika Yadukha, Перекладачка, кураторка / translator, curator
Маргарита Забашта / Marharyta Zabashta, Ілюстраторка / illustrator
Alex Freiheit & Piotr Buratyński, Performers
Штерман Лариса Shterman Larisa, КЗ “Лозівський ліцей 4” Lozivskiy lizeym 4
Вікторія-Дико Шимана / Viktoriia-Dyko Shymana, Культурна менеджерка / Сultural Manager
Михайличенко Олена /. Mykhailichenko Olena, Сумський державний університет / Sumy State University
Віра Мойсюк / Vira Moisiuk, Студентка / Student
Святослав Коверзнєв, Sviatoslav Koverzniev , художник
Богдан Горинь Bohdan Horyn, Writer
Катерина Цьомка/ Kateryna Tsiomka, Бібліотекар Хмельницької ОУНБ/ Librarian at Khmelnytsky Regional Research Library
Галина Іванова/ Halyna Ivanova, Тату майстриня
Юлія Цідило/Juliia Tsidylo, Завідуюча бібліотекою-філією с. Ангелівка, Відділу культури, молоді та спорту Байковецької сільської ради
Владислав Клімошенко (Vlad Klimoshenko), Студент Кмаецм ( Student Kmaecm)
Дмитро Фесенко, Творчий діяч
Олійник Олександрв, Керівник ActorsLab, Leader ActorsLab
Alessandra Pastore, Meeting Point – Vilnius
Наталія Угера Uhera Natalia, Керівник хореографічного гуртка( leader of the choreographic circle)
Люба Кнорозок / Lyuba Knorozok, кіно продюсерка / film producer
Karin Bates, Curriculum & Training Specialist, Intercambio
Кудрей Марія Владиславівна / Maria Kudrei, Студентка Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка / Institute of Journalism of Kyiv National University named after Taras Shevchenko student
Olena Arutiunian, завідувач бібліотеки/library manager
Дарія Мацола / Dariia Matsola, Ілюстраторка, графічна дизайнерка / приватний підприємець / Illustrator Graphic designer / Entrepreneur
Юлія Цоклан / Yuliia Tsoklan, Студентка УжНУ / UzhNU student
Іванна Смоляна / Ivanna Smolyana, Contact improvisation teacher and community manager in Kyiv
Buradzhyieva Valeriia / Бураджиєва Валерія , Видавничий менеджер / видавництво «Основи», незалежний куратор
Бэлкін Данило Олександрович, Куратор Dnipro Body Project
Алійник Катерина/Aliinyk Kateryna , Художниця/artist
Вашків Ірина / Vashkiv Iryna, Тату майстриня / tattoo artist
Олександр Сушинський / Oleksandr Sushinsky, неезалежний дослідник / independent researcher
Таня Оліферович / Tanya Oliferovych, Тату-майстер, ілюстратор / Tattoo artist, illustrator
Валерій Стратюк / Valerii Stratiuk, Відеооператор / Director of photography
Sławomir Sobczak, prof., Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu
Ольга Кудісова / Olha Kudisova, Копірайтер / Copywriter
Комонько Марко Дмитрович/Komonko Marko, Засл.Арт. України, соліст-концермейстер
Яна Добровольська / Yana Dobrovolska, УПСЗН / UPSZN
Andrew Wilson, Freelance
Gérald Philippe, Artistic Agent
Grace Mccomisky , Freelancer, film industry
Бурда Тетяна / Burda Tetiana, НХМУ/NAMU
Alina Vovk, .
Paul Campbell, Photographer & Film Maker
Ольга Гнатів / Olha Hnativ, Художниця, дизайнерка / Artist and Product designer
Giovanna Brogi, Professor Emerita
George Gunn, Poet and playwright
Alastair Cording, Actor, Playwright
Олександра Трянова / Alexandra Tryanova , Кураторка / curator
Mariia Gerutska, Finance Manager Red Bull Media House Publishing Vienna
Valeriia Kriukova Валерія Крюкова , Bibliographer Poltava Regional Universal Scientific Library Бібліограф Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека
Valentyn Vasyanovych / Валентин Васянович, Director / Режисер
Орест Коваль / Orest Koval, Голова ГО “Органум” / Chief of NGO “ORGANUM”
James Robertson, Writer
Марія Казанець Mariia Kazanets, Художниця, викладач малювання/ Трініті Арт студіяArtist, art teacher/Trinity art studio
Alina Parchevska / Аліна Парчевська, communication director at independent music agency kontrabass.promo / комунікаційна директорка незалежної музичної агенції kontrabass.promo
Олександр Павлов/Oleksandr Pavlov, Музикант (гітарист), композитор/musician (guitar player), composer
Dawid Dzwonkowski, student of design, UAP
Валентина Візнюк / Valentyna Vizniuk, директор бібліотеки / library director
Денис Найден/Denys Naiden, Animator at Plarium
Діна Писаренко Dina Pysarenko, Pianist / Ukho Ensemble Kyiv
Олена Діденко / Olena Didenko, менеджерка, Видавничий дім “Комора” / manager, Komora Publishing House
Tobias Morin, Actor, Profilteatern
Тетяна Катуніна Tatiana Katunina, Зав.сектору НТБ КПІ їм. Ігоря Сікорського
Ігор Чогол/ Igor Chogol, фотограф, митець /photograph, artist
Роксоляна Хранюк / Roksolana Chraniuk, Співачка / Classical singer
Лой Віра Loi Vira, Культурна менеджерка / Culture manager
Олександр Сєріков / Oleksandr Sierikov , Дизайнер
Дмитро Авдєєв / Dmytro Avdieiev, Режисер / Director
Лідія Гармаш, Lidiia Harmash, Комунікаційна менеджерка, ВГО «Інститут Республіка»
Богдан Поліщук/ Bohdan Polishchuk, Сценограф, режисер/ scenographer, director
Вишнева Катерина/vyshneva kateryna, Golden gate theatre/Kyiv/actress
Бучко Іванна/ Ivanna Buchko , ілюстратор / illustrator
Іванна Лесик/Ivanna Lesyk, PR Consulting
Оксана Осіпова Oksana Osipova, Бібліотекар librarian
Олександра Обельчак , Student of the Karpenko-Karyi University
Bobrovich Oksana Бобрович Оксана, Headmistress CBS for children of the city of Lviv
Lucyna Winkel-Sobczak, VIA ACTIVA Społeczne Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne
Linda McLaughlin, Writer
Аліна Боярська, Директор КУ “Публічна бібліотека”Джуринської сільської ради
Смага Ірина, Завідувачка ЦБС для дітей м. Львова
Олена Гарджала/ Olena Hardzhala, Вчитель / teacher
Поберій Наталія Вікторівна, заст. директора бібліотеки_Сумський державний університет
Наталія Гевчук Natalia Hevchuk , Завідувачка сектору періодичних видань Тернопільської обласної бібліотеки для молоді
Simone Pereira Hind, SPH Casting
Наталія Мачита-Цокан/Natalia Maczyta-Cokan, актриса/actress
Ільницька Леся /Ilnitska Lesya, ЦБС для дітей міста Львова – бібліотека-філія №36
Fedor Polóni, Slovak Federation of Photography
Наташа Філімонова Natalia Filimonova, бібліотекар bibliotekar членкиня УБА
Peter Arnott, Playwright
Gerda Stevenson, Writer/actor/directot/singer-song-writer
Мирослава Дивчук Myroslava Dyvchuk , Завідувач бібліотекою #3 ЦБС для дітей м.Львова
Ігор Лагода Ihor Lahoda, Митець Artist
Лагута Людмила /LAHUTA LIUDMYLA, Бібліотекар, Національ бібліотека України ім. Ярослава Мудрого / LAHUTA LIUDMYLA
Олійник Ірина/Oliynik Iruna, Бібліотекар/ librarian
Хорошун Олександр / Khoroshun Oleksandr, Самозайнятий фотограф/ self employed photographer
Катерина Абрамова/Kateryna Abramova, фотографка/photographer
Наталя Гузєєва Natalia Guzeeva , Письменниця, сценаристкиня Author, scriptwriter
Brian McAlpine, Composer/Musician
Тарас Бережанський/Taras Berezhansky, Оперний співак/opera singer
Ольга Твердохліб Olha Tverdokhlib, Директор КУ “Кельменецька публічна бібліотека” Director of the Kelmentsi public library
Бондар Карина/Bondar Karyna, Головний спеціаліст відділу забезпечення доступу до публічної інформації Харківська ОДА
Danielle Perez Bercoff, Researcher, Virologist
Tiina Lokk, Founder and director of Tallinn Black Nights Film Festival
Дмитро Суммар / Dmytro Summar, Операційний директор OneToRemember Events / Operations Director of OneToRemember Events
Marta Siwicka, PR specialist at Teatr Horzycy
Alina Khoroshylova Аліна Хорошилова , film director кінорежисер
Olena Furina, приватна особа /private person
Ганна Гідора/Gidora Hanna , Mитець/Artist
Інна Фалькоап Inna Falkova, Університету Мистецтв ім Котляревського у м. Харків. Викладач. . University of Art, Kharkiv, , teaching
Наталія Філяк/Nataliia Filiak, Директор, Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека імені Михайла Івасюка/director Chernivtsi Oblast Research Library named after M. Ivasiuk
Олександр Михайлик/Oleksandr Mykhailyk, Письменник, екскурсовод/writer, guide
Stefan Laudyn, Warsaw International Film Festival
Наталія Бібіка / Natalia Bibika, Заступник директора ЦБС для дітей м. Львова/ Deputy Director for children of Lvivьвова/ Deputy Director TsBS for c
Ілля Заболотний, Ilya Zabolotnyi, Куратор мистецької програми Британської Ради, Curator British Council Ukraine arts programme
Вікторія Покотило /Victorij Pokotulo, Бібліотекар ЦБС для дітей міста Львова/librarian
Joanna Wake, Actress
Дудченко Наталія/Dudchenko Nataliia, Сумський державний університет, бібліотекар/Sumy State University, librarian
Tom Pow, Writer
Юрій Коцюк / Yuriy Kotsyuk, Директор Наукової бібліотеки, Національний університет “Острозька академія” / Scientyfic Library director, National University of Ostroh Academy
Любов Кук/Ljubov Kuk, Бібліотекар/Librarian
Володимир Ньорба/ Volodymyr Norba , керівник Карпатського FIAP-центру. Carpathian FEC director
Ілона Мироненко, Журналістка, фрілансерка
Ira Laricheva, Stylist
Казанцева Лариса (Kazantseva Larysa), Завідувачка кабінету міжнародних зв’язків Київського Палацу дітей та юнацтва Kyiv Palace of children and youth
Козарь Мирослава / Kozar Myroslava, Засновник бренду KOZAR /дизайнер/ювелір – Founder of the brand KOZAR / designer / jeweler
LOUISE BANGAY, ACTOR
Федоренко Віталіна Fedorenko Vitalina , Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна/
Ярослав Белінський / Yaroslav Belinsky, Асоціація Design4Ukraine, президент, співзасновник / Design4Ukraine Association, head, co-founder
Семчук Наталія / Semchuk Natalia, Завідувач бібліотеки #27 централізованої бібліотечної системи для дітей м. Львова / Head of the library # 27 of the centralized library system for children in Lviv
Данил Штангеєв / Danil Shtangeev, Ілюстратор та автор коміксів / illustrator & comix artist
Інна Прокопчук Inna Prokopchuk, Кандидат мистецтвознавства, доцент Національний лісотехнічний університет України; Phd art NLTU Ukraine
Ірина Володимирівна Петрук, Працівник банку
Monica Fredriksson Tal, Folkoperan
Морозов Ілля , Артист балету
Рєпін Павло Сергійович/Riepin Pavlo, Творчий аспірант НМАУ ім.П.І.Чайковського, театральний режисер/PhD student of the Tchaikovsky National Music Academy of Ukraine, theatre director
Janusz Bałdyga, profesor Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, Professor University of Arts Poznań
Алла Стромило /Alla Stromylo, Вчитель/ teacher
Владислава Прудкова / Vladyslava Prudkova, Ілюстраторка / Illustrator
Стоянова Тетяна/Stoianova Tetiana, Директор публічної бібліотеки/director of the public library
Olha Tsyapko, Library for children
Chris Salewicz, Chris Salewicz
Юрій Римар _ Yurii Rymar, Художник
Наталія Прохорчук Nataliia Prokhorchuk, Вчитель /teacher
Олександра Долгова Olexandra Dolgova, Київський Палац дітей та юнацтва, педагог
Юлія Білоус, Yuliia Bilous, producer
Бодак Юлія/ Bodak Yuliia, Волонтер/Volonteer і Greek-catolik church Lviv
Шмідт Олена Олександрівна, КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для юнацтва” Завідувачка відділом обслуговування користувачів Kyiv Regional Library for Youth Librarian
Ольга Сидорова / Olha Sydorova, Кандидат мистецтвознавства, режисер
Крістіна Золотарьова /Kristina Zolotarova , Культуролог /Culturologist
Данило Кузнецов/Danylo Kuznetsov, Актор театру та кіно/drama actor
Василь Вовкун Vasyl Vovkun, Генеральний директор-художній керівник Львівської національної опери General Director-Artistic Director of Lviv Opera Theater
Дубровська Єлизавета/Dubrovska Yelyzaveta, Актор
Agnieszka Kubicka-Dzieduszycka, curator&project manager WRO Art Center, Wrocław, Poland / curator POCHEN Biennale, Chemnitz, Germany /
Єрмакова Юлія/Yermakova Yuliia,, Актор/actor
Кравченко Таїсія/Kravchenko Taisiia, Студентка Харківської державної академії дизайну та мистецтва/ student of Kharkov State Academy of Design and Fine Arts
Kim Yelyzaveta, Student Korea University
Maria sytnuk Марія Ситник, студент
Крячок СвiтланаБiб, Бiблiотека
Marta Wójcicka, President of Artanimacje Association
Чинька Ольга, Бібліотекар, ЦБС для дітей м. Львова
Юлія Княгницька , Yuliia Kniahnytska , Акторка,Actress
Maria Zahaina, Novelist
Абрамова Альона Вадимівна / Abramova Alona, Студентка / student
Людмила Кривонос Павлівна, Музичний керівник у ЗДО
Покотило Софія/ Sophia Pokotylo, –
Дарина Рогова Daryna Rohova, Викладач малювання Painting teacher
Ганна Передерій/Hanna Perederii, Economist/Private bissnes
Марія Урста / Mariia Ursta, Редакторка (Видавництво “Ранок”) / Editor (“Ranok” publishing)
Міфтахова Діана / Miftakhova Diana, UI/UX дизайнерка в IT / UI/UX Designer, IT
Ірина Маламуж Iryna Malamuzh , Сценаристка, продюсерка, співщасновниця ТОВ “САН СТОРІС” Screenwriter, producer, cofounder “Sun Stories”
Мерчук Анна/Merchuk Anna, Акторка театру “Перелаз”/ Actress of “Perelaz” theatre
Занік Мар‘яна /Zanik Maryana, Візажист
Yulia Ostrovska, IT support manager
Rannveig Tryggvadóttir, Artist
Piotr Krajewski, Chief curator /Artistic director
Ярослава Ткачук/Yaroslava Tkachuk, Художник/artist
Василь Вовкун/ Vasyl Vovkun, Генеральний директор – художній керівник Львівського національного академічного тетру опери та балету імені Соломії Крушельницької/ General Director – Artistic Director of the Lviv National Opera
Валерія Тімець/Valeriia Timets, Дизайнер/ UX Designer
Олена Живкова Olena Zhivkova, Заступниця генерального директора з науково-дослідної роботи, куратор та зберігач колекції європейського живопису Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків Olena Zhivkova Deputy-Director General on Research, curator and the keeper of European painting The Bohdan and Varvara Khanenko National Museum of Arts
Абакумов Ігор / Abakumov Ihor, Tuba player / Artist of Khmelnytsky Symphony Orchestra at the Khmelnytsky Philharmonic
Соколов Ігор, Photinus Studio
Шовкопляс Катерина Shovkoplias Kateryna, Художник Artist
Любов Ільницька Liubov Ilnytska, кураторка театрального напрямку Jam Factory Art Center / theatre curator Jam Factory Art Center
Рудик Анастасія/Rudyk Anastasiia, Студентка
Alicia Girod-Kusmeruk, Student, violonist
Марина Захарчук/Maryna Zakharchuk, Видавництво “Віхола”, співзасновниця/ Vikhola Publishers, co-founder
Людмила Чередник/Liudmila Cherednyk, доцент, Національний університет “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”/Fssiociate Professor, Yuri Kondratyuk Poltava Politechnik
Сас Олександра/Sas Oleksandra, Ukrainian Tattoo Association
Бондар Владислав Bondar Vladyslav, Артист балету “Київська опера”, ballet artist “Kyivska opera”
Оксана Сіра / Oksana Sira, Артистка балете / ballet dancer
Стогнієнко-Виговська Ірина / Stohniienko-Vyhovska Iryna, письменниця / writer
Валерія Савотіна / Valeriia Savotina, Видавчиня / Book Publisher
Andrea De Carlo, Phd, Polish language and literature, Università di Napoli L’Orientale (Italy)
Роксоляна Хороз, Художник
Софія-Марія Волошин/Sofia-Maria Voloshyn, Студент/Student
GRZEGORZ FRANCZAK, University of Milan, Associate Professor
Стогнієнко Дмитро / Stohnienko Dmytro, Режисер / director
Małgorzata Ignatowska, Teatr Ochoty, Teatr Soho
Дар’я-Асенія Коломієць / Daria Aseniia Kolomiiets , Студентка Болонського університету / the student of the university of Bologna
Марина Безсмертна / Maryna Bezsmertna, графічна дизайнерка / graphic designer
Ірина Олександрівна Марченко / Iryna Marchenko, Книжкова блогерка / Book bloger
Антон Денисенко / Anton Denysenko, Концепт-художник Пларіум ЮКРЄЙН / Concept artist at Plarium UKRAINE
Марія Ситник/Mariia Sytnyk, PR-менеджерка Київського академічного театру «Золоті ворота»/PR-manager of Kyiv academic theatre “Golden Gates”
Oleh Siriachenko, Seafarer
Юрій Коваль/Yurii Koval, Художник/Artist
Софія Садовська / Sofiia Sadovska, Заступник керівника літературно-драматургічної частини
Яна Герич, Безработная
Дубініна Світлана/Dubinina Svitlana, Зав.дитячої бібліотеки 26/head of library
Piotr Rypson, Chair, ICOM Poland
Дарія Прудіус / Daria Prudius, Student
Юлія Куца / Yuliia Kutsa, Менеджер з підтримки зарубіжних клієнтів / Customer support manager
Radchuk Natalia, Film photographer
Justyna Górska, animator kulturalny Fundacja Vlepvnet
Маргарита Черненко/Margarita Chernenko, КНУ ТКІТ ім.Карпенка-Карого/ Кiyv university of Theatre, Cinema and TV
Тетяна Ложечник / Tetiana Lozhechnyk, Бібліотекар, Сумський державний університет / Librarian, Sumy State University
Наталія Степаненко / Nataliia Stepanenko, Manager at Stomus LLC
Правдива Анастасія, Pravdyva Anastasiia , Артистка балету, ballet dancer
Софія Панасюк/Sofiia Panasiuk, Студентка ХДАК/Student of KSAC
Ben Harrison, Artistic Director, Grid Iron
Ірина Білан / Iryna Bilan, Грантовий менеджер / НКММК Мистецький арсенал // Grant manager / Mystetskyi Arsenal
Peter DERIASHNYJ, Koshoviy Ot. Ukrainian Free Kozaks Australia
Monika Aleksandrowicz, Head of the Art Mediation Department, visual artist
Максим Волошин / Maksym Voloshyn, The Russian Federation is the aggressor. Its culture is toxic!
Dorota Porowska, actress
Марія Хилько; Mariia Khylko, Organist
Борисова Дар’я, Менеджер зі зв’язків з громадскістю Департаменту Культури Києва
Hamish MacDonald, Freelance Writer, Scotland
Petrova Nataliia, Designer
Лариса Артюгіна/Larysa Artiugina, кінорежисерка “Платформа української документалістики”/ film director docUA Platform
Світлана Садова(Svitlana Sadovay), Завідуюча бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка м. Краматорськ
Шемуда Ольга Сергіївна ShemudaOlha Serhiivna, студентка НАОМА
Олександр Ющук (Oleksandr Yushchuk), Соло Туба Філармонії Познаньської (Solo Tuba Filharmonia Poznań)
Dorota Segda, Actress and Rector, AST National Academy of Theatre Arts in Krakow
Євгеній Карнаух Yevhenii Karnaukh, Актор театру та кіно, режисер театру Aktor of cinema and theatre, theatres producer
Тетяна Михайлова / TetianaMykhailova, Аспірантка, КНУКіМ /PhD Student, Kiev National University of Culture and Arts
Богдан Діана / Bohdan Diana, Учениця / student
Тетяна Спанчак / Tetiana Spanchak, Бібліотекар Національна історична бібліотека України / librarian National Historical Library of Ukraine
Христина Патрауха ( khrystyna Patraukha), Безробітня (unemployed)
Ганна Гаркавенко/ Hanna Harkavenko, Художник/Artist
Dr Habil.Tomasz Kamusella , Reader of Modern History, University of St Andrews,School of History, University of St Andrews, St Katharine’s Lodge, 14The Scores, St Andrews KY16 9BA Scotland, Great Britain
Вікторія Котлярська/Viktoriy Kotlyarskay, Працівник МКІП/ Employee of Ministry of culture and information policy of Ukraine
Ганна Бешкенадзе / Hanna Beshkenadze, Керівниця відділу маркетингу в Театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра / Head of the marketing department at the Drama and Comedy Theater on the left bank of the Dnieper
Natalia Chitishvili, Researcher, George Chubinashvili National Research Centre for Georgian Art History and Heritage Preservation
Анна Чорнопольська / Anna Chornopolska , старшокласниця / student
Андоній Галина Вікторівна Andonii Halyna, МЦ ЗДОРОВ’Я СТОЛИЦІ/ MC Zdorovie Stolici
Вікторія Антошевська/ Viktoriia Antoshevska, Музичний критик / Music critic
Едуард Котляров / Eduard Kotliarov , Ветеринарний лікар, клініка ВетЮА / veterinarian, VET.UA clinic
Ewa Luczak, Artist
Михайло Гапон Mykhaylo Hapon, громадянин citizen
Asta Pakarklytė, Chairwoman of the Lithuanian Council for Culture
Nicolai Riise, OperaNorge – Opera Norway
Svitlana Urbanska, Translator Board Coordinator / Welltech
ЛарисаТопчій, Шпиківська публічна бібліотека
Мирослава Мартинюк / Myroslava Martyniuk, Художниця / Artist
Олена Демчeнко/Elena Demchenko , Директор Дашівської ПБ ім Й.Позичанюка / Dashiv PB name after J.Pozychanyuk
Lidiya Hershunenko, Tovarystvo Leva
Діана Ігнатенко / Diana Ihnatenko , Авторка та ведуча / author and presenter SEVDI podcast & blog
Halyna Tkachuk, writer
Камецька Іванна-Марія (Kametska Ivanna-Mariia), Студентка (Student)
Олександра Тимчишин Oleksandra Tymchyshyn, керівник комерційного відділу Львівського палацу мистецтв // chief commercial officer Lviiv art palace
Катерина Половко, Kateryna Polovko, Безробітня, unemployed
Бойко Марина Валентинівна/Boiko Maryna, Волонтер/Volunteer АEGEE
Яна Жила / Yana Zhyla, Студентка / Student
Dominik Kurylek, Curator
Mark Caffrey, Performer
Нитка Ольга Nytka Olha, Студент/Student
Мар‘яна Шевчук/Mariana Shevchuk, Студентка / Student
Хусточка Юрій / Khustochka Iurii , Musicien
Діана Кук/ Diana Kuk, Художниця/ artist
Таня Стус / Tania Stus, Письменниця / writer
Валентина Галушко / Valentine Halushko, Директор ЦБС для дітей м. Львова / Director of CBS for children of Lviv
Заржицька Марія Олександрівна Zarzhytska Maria Oleksandrivna, Художник ілюстратор бакалавр Artist illustrator bachelor
Гончаренко Анастасія / Honcharenko Anastasiia, Інститут проблем сучасного мистецтва НАМ України / Modern Art Research Institute of the National Academy of art of Ukraine
Ярина Кашеба / Yaryna Kasheba, Студент УАД / student of Ukrainian Academy of printing
Слободянюк Вікторія/Slobodianuk Viktoria, Студентка/student
Анна Антонова/Anna Antonova, Студентка Української академії друкарства/Student of the Ukrainian Academy of Printing
Марія Герасимук/Mariia Herasymchuk , Волонтер/Volunteer
Вікторія Верес/Victoria Veres, Директорка – НГО “Культпрожектор”/ Director – NGO “Cultprojector”
Діана Гужвіна -Diana Huzhvina, студентка
Алла Соляник/ Alla Solianyk, декан / Харківська державна академія культури / Dean /Kharkiv State Academy of Cultalter
Альона Рижа / Alona Ryzha, Фотограф / Photographer
Анна Венідиктова Anna Venidyktova, Завідувачка відділу мистецтв Державної бібліотеки України для юнацтва України / Head of the Аrt Department of the State Library of Ukraine for Youth /
Софія Король Sofia Korol’, Мистецтвознавець, завідувачка відділу мистецтвознавства Інституту народознавства НАНУ, Art Historian, Head of the Art History Department, the Ethnology Institute National Academy of Science of Ukraine
Люба Романюк / Lyuba Romanyuk, бібліограф ЦБС для дітей м. Львова / bibliographer of CBS for children of Lviv
Ігор Прокопчук / Igor Prokopchuk, Художник
Андрєєва Наташа, Andrieieva Natasha, Арт-менеджерка в Port.agency, art manager at Port.agency
Olka Syrotiuk , PR manager
Фурманець Наталія , Художній керівник
Ганна Гоголєва / Ganna Gogolyeva, Редактор видавництво «Ранок» / redactor PH Ranok
Olena Rodnina / Олена Родніна, Провідна фавчиня компонента “Молочний сектор”, QFTP / Dairy Sector Component Expert, QFTP
Сергій Фрецюк, Sergey Fretsyuk, Librarian at the Grabovets Rural Library,Бібліотекар в Грабовецькій сільській бібліотеці
Олександр Фоменко/Oleksandr Fomenko, Культурний менеджер/cultural manager
Дішківська Валерія/Dishkivska Valeriya, Студент/Student
Яріш Софія/ Yarish Sofiya, Художниця, студентка Української академії друкарства/ artist, student of the Ukrainian Academy of Printing
Соловйова Вікторія, Viktoriia Soloviova, Перекладачка
Марія Висоцька – Mariia Vysotska, студент – Ukrainian student
Грицик Сніжана/Hrytzyk Snizhana, Музика
Bartosz Witkowski, Composer, Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
Щерба Володимир / Shcherba Volodymyr , ГО “Мистецьке об’єднання “ПЛАЙ” / NGO “Art community “PLAI”
Beatrice Karlsson, Programmer Stockholm International Film Festival
Ann Tokar Анна Токар, Student студент
Анастасія-Домна Кривенко / Anastasiia-Domna Kryvenko, Старший науковий співробітник/ Інститут народознавства НАН України senior researcher/The Ethnology Institute of National Academy of Sciences of Ukraine
Ірина Кондратюк / Iryna Kondratiuk, Музикант-аматор / Musician
Piotr Czaban, student of Artistic University in Poznań
Ewa Pajestka-Kojder, Oficna Naukowa
Микита Козлов / Mykyta Kozlov, Голова Міжнародного відділу КМКФ “Молодість”, кінопродюсер /Molodist KIFF Head of International Department, producer
Shanina Olena Шаніна Олена, Бібліотекар,, Вугледарська бібліотека, librarian,Vuhledarsʹka Library
Яцута Леся/Yatsuta Lesia , Засновниця видавництва БукБанда/co-founder of publishing house “BookBanda”
Олеся Гілевич, Музичний керівник
Олександра Дерій / Oleksandra Deriy, Музикант
Gosia Olchowska, architect
Ільків Катерина /Ilkiv Kateryna , Psychologist
William J. Wisniewski, Emeritus VP CIS Operations IDB International
Dmytro Kanewskij, Opera singer
Дмитрук Діна/Dmytruk Dina, Мама в декреті
Тетяна Грудень/Tetiana Hruden , Бібліотекар, Львівська обласна універсальна наукова бібліотека / Librarian, Lviv Regional Universal Scientific Library
Юлія Колісник | Yuliia Kolisnyk , Український інститут книги | Ukrainian Book Institute
Italia Ruotolo, Napoli
Петришин Вероніка/Petryshyn Veronika, Художник/Artist
Софія Греськів/ Sofiia Hreskiv, перекладачка/ translator
Стас Когут / Stas Kohut, Студент , музикант / Student / musician
Гліб Капоріков / Glib Kaporikov, LLIWELL/Projector
Костюминський Дмитро/Kostiumynskyi Dmytro , Режисер/художник. Театральна компанія Доллмен/Director/Artist. Theater Company DollMen
Юр‘єва Анастасія Олександрівна Yurieva Anastasiia , Student студентка
Orysia Zabeida, Designer
Сергій Колесник / Serhii Kolesnyk, Безробітний / Unemployed
Анастасія Діденко / Anastasiia Didenko , Фотограф-відеограф / photographer-vidiographer
Viltė Migonytė-Petrulienė, Curator, Kaunas 2022
Parna-Beka Chiladze, Writer
Szymon Kobylarz, Artist/Academy of Fine Arts Katowice
Варвара Васильєва/Varvara Vasylieva, скрипалька/violinist
Violeta K Fuduric, A friend from USA
Антон Кудряшов / Anton Kudriashov, графічний дизайнер в Київському Академічному Театрі Драми і Комедії на Лівому Березі Дніпра / graphic designer at the Kyiv Academic Drama and Comedy Theater on the Left Bank of the Dnipro
Світлана Лавочкіна/Svetlana Lavochkina , Poet, novelist, translator
Олена О’Лір / Olena O’Lear, поетеса, перекладачка / poet, translator
Поліна Снісаренко-Кульчицька / Polina Snisarenko-Kulchytska, Актриса театру та кіно / Theatre and cinema actress
Ірина Прокопчук Iryna Prokopchuk, Художник painter
Саша Богуцький/Sasha Bohutskyi, Художник/Artist
Айя Нея Aya Neia , Author
Олександра Осадча / Oleksandra Osadcha, кураторка Музею Харківської школи фотографії / Curator of the Museum of Kharkiv School of Photography
Вікторія Ромашко/Viktoriia Romashko, Актор/actor
Вікторія Желєзняк/Viktoriia Zheliezniak, Software Engineer
Людмила Дем’яненко/Ludmila Demyanenko, Координатор проекту “Асканійський звіриний стиль”, м. Херсон/Coordinator of the project “Askanian animal style”, Kherson
Владислав Іванісов, Безробітний
Альона Якименко , Yakimenko Alena , Актриса , actress
Громик Наталія Nataliia Gromyk, Художниця/ілюстраторка Artist /illustrator
Keplina Iuliia/Кепліна Юлія, Перший заступник директора департаменту культури КМДА
Лілія Іванісова – Liliia Ivanisova, Безробітна
Андріяна Баланда Andriiana Balanda, Журналіст Journalist
Наталія Сміріна NATALIYa Smirina, Pur:Pur, Astronata, hochusebetakoe TM
Slawomir Chrzanowski- , Conductor, Managing and Artistic Director of Zabrze Philharmonic
Галина Єфіменко, Бібліограф
Андрій Май / Andriy May, Режисер, куратор театральних фестивалів
Яковенко Дмитро Сергійович/ Yakovenko Dmytro, Актор / Національний академічний драматичний театр ім І.Франка/ Actor / Theatre by Franko
Ugnė Aleksiejūnaitė, Creative industries student, Vytautas Magnus University
Mažvydas Maziliauskas, Exhibition Coordinator at “Kaunas – European Capital of Culture 2022”
Євген Нищук Yevhen Nyschuk, Актор Нац.театру ім.Франка
Jekaterina Jukneviciene, School principal, Lithuania
Лагай Ігор Lahai Ihor, Актор в Київському національному академічному Молодому театрі Actor at the Kyiv National Academic Young Theater
Емілія Сидор / Emiliia Sydor, Мистецтвознавець / art critic
Тетяна Качак/ Tetiana Kachak , Прикарпатський національний університет імені ВасиляСтефаника/ Vasyl Stefanyk Precarpathian National University
Yuliia Polovynchak, The Vernadsky National Library of Ukraine, National Law Library, Director
Олександр Охріменко / Oleksandr Okhrimenko, кандадат історичних наук, асистент кафедри історії мистецтв, КНУ імені Тараса Шевченка / PhD, Assistant Professor, Art History Department, Taras Shevchenko National University of Kyiv
Ryszard Miętkiewicz, Warsaw International Film Festival, senior programmer
Olga Kanishcheva, self employed
Леся Толстова / Lesia Tolstova, заступник Генерального директора, НХМУ/ Deputy General Director, NAMU
Yuliia Hromylo, Talent Researcher, Universe Apps
Jörg Halubek, Conductor
Roman Slipchenko, Музикант / Musician
Пащенко Сергій Вілорійович Pashchenko Serhii Viloriyovych, Actor Актор
Роксолана Дячук/Roksolana Diachuk, Big Data Developer at Captify
Pustova Mariia/ Пустова Марія, Актриса
Александрович Марина Василівна, Aleksandrovych Maryna Vasylivna, Перекладачка, літературна редакторка. Freelance translator and copy editor
Dmytro Kozik/Дмитро Козік, Тренер з боксу
Хмур Ігор , Kyiv-based Techno artist
Михайло Миколишин / Mykhailo Mykolyshyn , Менеджер лейблу “элек///чество” / Label manager @ elek3chestvo
Laura Quercioli, Professor – Polish Literature and Culture – University of Genoa
Кондратьєв Кирило/Kyrylo Kondratiev, Світлорежисер/lighting produser
Moskovchuk Daryna, Musician “Rozhanytsia”
Marina Grebinna, Vfx artist
Gundega Laivina, Freelance curator
Гуляс Валентина/Hulias Valentyna , Kyivcultural – translator, Hub Cultural Garage administrator
Daiva Citvariene, Kaunas European capital of culture 2022
Oliviia Miroshnykova, Singer – Freelance
Оксана Мольдерф / Oksana Molderf , Викладачка, ЛНУ ім. Івана Франка / Lecturer IFNUL
Семен Стасюк /Semen Stasyuk, Голова профкому студентів та аспірантів Львівської Національної Академії Мистецтв / Chairman of the Trade Union of Students and Postgraduates of the Lviv National Academy of Arts
Аліна Залєвська / Alina Zalievska, Бібліотекар / Librarian
Vincas, None
Денис Никула / Denys Nykula, програміст, перекладач / programmer, translator
Олександра Венславовська Olexandra Venslavovska, Президент «Мистецького об‘єднання «Плай», President “Art community “Plai”
Fabio Conti, Професор Слов’янськоï Фiлологiï
Владислав Дмитрук, Актор
Бутусов Іван / Butusov Ivan, Незалежний музикант / Independent artist
Красавін Сергій Сергійович / Krasavin Serhii , Музикант, фронтмен гурту Monkey Shock Band \ Musican Monkey Shock Band’ frontman
Ломовацький Антон/ Anton Lomovatskyi, Музыкант / Musician
Тетяна Водотика Tetiana Vodotyka, Історикиня, Інститут історії України НАН України / Historian, Institute of History of Ukraine, NASU
Vaiva Marija Bružaitė, Kaunas2022
Simona Sindriūnaitė, Student
Марія Блозовська Mariya Blozovska, Дизайнерка Designer
Анна Сагаль / Anna Sagal, Співорганізаторка проєкту CUTOUT COLLAGE FESTIVAL & STUDIO
Флора Боровик / Flora Borovyk, Акторка, перформер / Actress, performer