Чинний склад громадської ради при Державному агентстві України з питань мистецтв та мистецької освіти було обрано 31 січня 2022 року на установчих зборах з формування складу громадської ради при Держмистецтв.
Наразі склад громадської ради формують представники громадських організацій, діяльність яких пов’язана з культурою, зокрема зі сферою мистецтва або спеціалізованою мистецькою освітою. Наголошуємо, що, відповідно до змін в законодавстві, цей склад буде чинним до кінця воєнного стану і не буде припиняти своєї діяльності.
Станом на цей час вже було проведено ряд засідань громадської ради при Держмистецтв, за результатами яких складені відповідні протоколи та звіти з якими можна ознайомитись на офіційному вебсайті відомства.
Однак нагадуємо, що громадська рада при Держмистецтв завжди відкрита для всіх, хто вболіває за розвиток культури, мистецтва та мистецької освіти в Україні.
Якщо ви, як представник громадської організації чи об’єднання, маєте пропозиції, які необхідно обговорити і включити до плану роботи громадської ради у 2025 році – запрошуємо долучитись до збору пропозицій.
Для цього необхідно направити ваші пропозиції у довільній формі до 20 січня 2025 року на електронну адресу [email protected] на офіційному бланку громадської організації чи об’єднання.
Окремо наголошуємо про важливість та значення пропозицій на обговорення і від закладів культури та мистецької освіти, які постраждали від ворожої агресії російської федерації та потребують підтримки у їх розвитку та діяльності.
Члени громадської ради розглянуть всі звернення та, попередньо обговоривши всі питання, включать їх до плану роботи громадської ради при Держмистецтв на 2025 рік.
Звертаємо увагу: у випадку наявності пропозицій до обговорення громадської ради при Держмистецтв, які попередньо не були включені до плану роботи у 2025 році, – протягом року їх також можна направити на електронну адресу [email protected]. Такі пропозиції будуть розглянуті відповідно до чинного законодавства про звернення громадян з повідомленням ініціатора.
Обговорюємо та вирішуємо питання, що мають важливе суспільне значення, разом!
13.12.2024
227