Головна> Всі новини> При Держмистецтв діє громадська рада
strelka Всі новини
 

При Держмистецтв діє громадська рада

17.07.2023

prosm

304

громадська рада при Держмистецтв

17.07.2023

prosm

304

громадська рада при Держмистецтв

Поділитися
сторінкою:

При Державному агентстві України з питань мистецтв та мистецької освіти діє громадська рада – тимчасовий консультативно-дорадчий орган, утворений для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.

Чинний склад громадської ради при Державному агентстві України з питань мистецтв та мистецької освіти було обрано 31 січня 2022 року на установчих зборах з формування складу громадської ради при Держмистецтв.

До складу громадської ради, що діятиме протягом 2022-2024 років, увійшли представники громадських організацій діяльність яких пов’язана зі сферою мистецтва або спеціалізованою мистецькою освітою.

За цей час вже було проведено шість засідань громадської ради при Держмистецтв за результатами яких складались відповідні протоколи. У цьому році планується проведення ще мінімум двох засідань.

Однак зазначимо, в кінці 2023 року розпочнеться процес формування нового складу громадської ради при Держмистецтв, оскільки термін повноважень цього складу вже добігає до кінця.

Оголошення про формування нового складу буде розміщено на всіх інформаційних ресурсах Держмистецтв.

У свою чергу всю інформація про діяльність громадської ради при Державному агентстві України з питань мистецтв та мистецької освіти можна знайти на нашому офіційному сайті у рубриці «Для громадськості» – «Громадська рада».

strelka Попередня новина

Держмистецтв опікується реалізацією мистецьких проектів

дні народження митців мистецькі проекти

11.07.2023

prosm

374

Наступна новина strelka

На портал «Поезія Вільних» можна подати віршовані твори про війну в Україні

поезія поезія вільних умови

26.07.2023

prosm

1345