Головна> Громадська рада при Державному агентстві України з питань мистецтв та мистецької освіти нагадує про можливість співпраці
strelka Всі анонси
 

Громадська рада при Державному агентстві України з питань мистецтв та мистецької освіти нагадує про можливість співпраці

26.12.2023

prosm

579

громадська рада при Держмистецтв пропозиції

26.12.2023

prosm

579

громадська рада при Держмистецтв пропозиції

Поділитися
сторінкою:

Чинний склад громадської ради при Держмистецтв було обрано 31 січня 2022 року на установчих зборах з формування складу громадської ради при Держмистецтв.

Наразі склад громадської ради формують представники громадських організацій, діяльність яких пов’язана з культурою, зокрема зі сферою мистецтва або спеціалізованою мистецькою освітою. Наголошуємо, що, відповідно до змін в законодавстві, цей склад буде чинним до кінця воєнного стану і не буде припиняти своєї діяльності.

Станом на цей час вже було проведено ряд засідань громадської ради при Держмистецтв, за результатами яких складені відповідні протоколи та звіти з якими можна ознайомитись на офіційному вебсайті відомства.

Однак нагадуємо, що громадська рада при Держмистецтв завжди відкрита для всіх, хто вболіває за розвиток культури, мистецтва та мистецької освіти в Україні.

Якщо ви, як представник громадської організації чи об’єднання, маєте пропозиції, які необхідно обговорити і включити до плану роботи громадської ради у 2024 році – запрошуємо долучитись до збору пропозицій.

Для цього необхідно направити ваші пропозиції у довільній формі до 21 січня 2024 року на електронну адресу [email protected] на офіційному бланку громадської організації чи об’єднання.

Окремо наголошуємо про важливість та значення пропозицій на обговорення і від закладів культури та мистецької освіти, які постраждали від ворожої агресії російської федерації та потребують підтримки у їх розвитку та діяльності.

Члени громадської ради розглянуть всі звернення та, попередньо обговоривши всі питання, включать їх до плану роботи громадської ради при Держмистецтв на 2024 рік.

Обговорюємо та вирішуємо питання, що мають важливе суспільне значення, разом!

Детальніше про діяльність громадської ради при Держмистецтв 

strelka Попередній анонс

А ти займаєшся спортом?

опитування спорт images

25.12.2023

prosm

139

Наступний анонс strelka

Відкриття пересувної банерної виставки «Живописні поеми І. С. Їжакевича»

виставка Їжакевич

12.01.2024

prosm

443