Головна> Мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» у Кривому Розі
strelka Всі анонси
 

Мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» у Кривому Розі

28.03.2022

prosm

465

війна вільне небо концерт музика videos

28.03.2022

prosm

465

війна вільне небо концерт музика videos

Поділитися
сторінкою:

29 березня 2022 року о 13:00 у Кривому Розі відбудеться мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» на підтримку звернення українського народу та Президента України Володимира Зеленського до країн Заходу та інших держав закрити небо над нашою країною та зупинити війну.

Музиканти виконають не лише Гімн України та популярні українські мелодії. У виконанні міського духового оркестру також прозвучить «Париж Монмартр» – попурі на мелодії французьких композиторів.

Цією акцією українські митці хочуть у тому числі звернутися до французьких митців, звернути їхню увагу на тисячі загиблих мирних жителів – жінок, дітей, стариків та попросити їх підтримати заклик українського народу, щоб західні політики закрили небо над Україною та припинили масові вбивства, які щодня робить країна-агресор – Росія.

Також на цій акції буде презентовано пісню «Закрийте небо!», створену криворізьким автором та виконавцем Ольгою Фоміною. Пісня присвячується пам`яті всіх українських дітей, убитих російськими військами.

Захід організовано за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики, Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, виконкому Криворізької міської ради.

Відеозапис мистецької акції з’явиться в ефірі єдиного марафону усіх українських телеканалів.

#NOflyZoneUA

 

Мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» у Кривому Розі

strelka Попередній анонс

Твори Миколи Лисенка звучатимуть просто неба у Львові

концерт Львів Микола Лисенко музика videos

26.03.2022

prosm

543

Наступний анонс strelka

Мистецька акція «Вільне небо/FreeSky» в Полтаві

вільне небо концерт музика videos

30.03.2022

prosm

514