Головна> Мистецька акція «Вільне небо/Free Sky»
strelka Всі анонси
 

Мистецька акція «Вільне небо/Free Sky»

11.03.2022

prosm

529

free sky NoFlyZone закрити небо мистецька акція videos

11.03.2022

prosm

529

free sky NoFlyZone закрити небо мистецька акція videos

Поділитися
сторінкою:

12 березня 2022 року в Одесі, на розі вулиць Дерибасівська-Рішельєвська, відбудеться мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» на підтримку заклику українського народу та Президента України Володимира Зеленського до країн Заходу та інших держав світу закрити небо над нашою країною та зупинити війну.

Музиканти симфонічного оркестру та хору Одеського Національного академічного театру опери та балету, які залишилися в місті, під керівництвом диригента, заслуженого артиста України, викладача Одеської національної музичної академії імені А.Нежданової, Ігоря Чернецького виконають Державний гімн України, а також низку відомих музичних творів.

Зокрема, у виконанні оркестру та хору пролунають: фрагмент з опери Джузеппе Верді «Набукко», пісня Данила Крижанівського «Реве та стогне Дніпр широкий» на слова Тараса Шевченка та величний твір Миколи Лисенка «Молитва за Україну».

«Ми – музиканти, наша зброя-музика, тому сьогодні, артисти Одеської національної опери зібрались, щоб, використовуючи свою мистецьку зброю, закликати країни світу закрити небо над Україною і зупинити війну,»– наголосив Ігор Чернецький, диригент мистецької акції.

Захід організовано за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики, Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти і Одеської обласної військової адміністрації.

Відеозапис мистецької акції з’явиться в ефірі єдиного марафону усіх телеканалів.

По завершенню мистецької акції «Вільне небо/Free Sky» відбудеться брифінг для представників ЗМІ.

Мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» - Одеса

strelka Попередній анонс

“Світ Сковороди” – офіційна айдентика до святкування 300-річчя

айдентика брендбук Григорій Сковорода Світ Сковороди videos

07.02.2022

prosm

1420

Наступний анонс strelka

Платформа #Моя_Війна

війна докази зібр моя війна

15.03.2022

prosm

889