Головна> Святкування 150-річчя видатної української співачки Соломії Крушельницької
strelka Всі анонси
 

Святкування 150-річчя видатної української співачки Соломії Крушельницької

19.09.2022

prosm

356

Крушельницька Львів опера святкування ювілей images

19.09.2022

prosm

356

Крушельницька Львів опера святкування ювілей images

Поділитися
сторінкою:

З 23 вересня по 2 жовтня 2022 року у Львівській національній опері пройде ряд заходів присвячених Соломії Крушельницькій.

Так, 23 вересня 2022 року, у день 150-річчя Соломії Крушельницької, на сцені Львівської національної опери відбудеться Гранд-концерт «Соломія. Brava!»
Серед виконавців – співаки та співачки з усіх оперних театрів України, солісти, хор й оркестр Львівської національної опери і запрошений зірковий диригент – італієць Альберто Веронезі, що співпрацював з оперними театрами та симфонічними оркестрами Італії, Австрії, Німеччини, Бельгії й США.

Також в цей же день відбудеться відкриття тематичної виставки «Історія тріумфу», що розкаже про життя та творчість співачки, а 24 вересня 2022 року пройде лекція-концерт «Відома та невідома Крушельницька».

На честь співачки на головній та камерній сценах театру можна буде побачити відомі твори світового мистецтва – оперу «Мадам Баттерфляй» Дж. Пуччіні, балет «Повернення Баттерфляй» Дж. Пуччіні – М. Скорика та драму «Саломея» Н. Давидовської.

Закриватимуть цикл ювілейних подій два концерти: виступ італійського гітариста-віртуоза Сімоне Онніса, що виконає в інструментальному перекладі відомі оперні арії, та концерт наймолодших музикантів Львова, що навчаються в музичному ліцеї імені Соломії Крушельницької.

Урочисті події присвячені святкуванню ювілею відомої української оперної виконавиці відбудуться за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.

Айдентику святкування можна завантажити за посиланням
Фотоматеріали

Також розроблено сайт до ювілею видатної оперної діви, де можна знайти багато цікавої та корисної інформації про її життя та творчість.

Про Соломію Крушельницьку та про святкування цьогорічного ювілею видатної української співачки 21 вересня 2022 року розповідав в прямому ефірі “Українського радіо” заступник Голови Держмистецтв Михайло Швед.

photo

strelka Попередній анонс

Держмистецтв проводить фахову розмову присвячену мистецтву у публічних просторах

дискусія доколонізація мистецтво обговорення videos

03.06.2022

prosm

437

Наступний анонс strelka

Ресурси, які можуть стати в нагоді викладачам закладів мистецької освіти

громадська рада мистецька освіта програми ресурси

20.10.2022

prosm

7860