Головна> Проект Держмистецтв «Знати про своїх»
strelka Всі анонси
 

Проект Держмистецтв «Знати про своїх»

26.04.2023

prosm

724

знати про своїх мистецтво митці проект images

26.04.2023

prosm

724

знати про своїх мистецтво митці проект images

Поділитися
сторінкою:

Держмистецтв запустило власний проект «Знати про своїх» у якому розповідає про видатних українських митців, їх досягнення і вклад в українську й світову культуру.

Знати про своїх важливо та необхідно, бо лише знаючи про життя та діяльність видатних українців, їх здобутки та надбання, ми позбавляємось комплексу меншовартості і незначущості власного перед чиїмсь іншим, як нам здається, великим, вагомим та кращим.

Наша історія повна імен видатних й талановитих українців, які творили на цій землі та прославляли її своїми роботами, творами, винаходами і відкриттями.

Наразі ми вже розповіли про 18 українських митців, що зробили неоціненний внесок у розвиток нашої культури й мистецтва та імена яких вже закарбувались у нашій історії.
Інформацію про Аллу Горську, Олександра Кошиця, Михайля Семенка, Софію Яблонську, Олександра Архипенка, Остапа Вишню та інших митців ви можете знайти у наших дописах на сторінках Держмистецтв у Facebook та Instagram або за цим посиланням.

Ці матеріали можна використовувати під час уроків, подій, виховних заходів тощо або для того, щоб просто поділитись з друзями цією інформацією.

Наразі ж проект ще триває – ми не зупиняємось і продовжуємо й далі розповідати про своїх, тому слідкуйте за нашими публікаціями у соціальних мережах, що мають #знатипросвоїх та дізнавайтесь більше про видатних українських митців.

«Знати про своїх» життя та творчість видатних українських митців 

photo

strelka Попередній анонс

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

допомога здоровя психологічна підтримка ти як

04.04.2023

prosm

526

Наступний анонс strelka

Семінар для потенційних претендентів на стипендію Президента України для молодих митців

молоді митці семінар стипендії

13.06.2023

prosm

206