Головна> Всі новини> Дизайн ХХІ століття. Українська модель дизайну: Василь Єрмілов
strelka Всі новини
 

Дизайн ХХІ століття. Українська модель дизайну: Василь Єрмілов

28.03.2024

prosm

156

дизайн Єрмілов конференція images

28.03.2024

prosm

156

дизайн Єрмілов конференція images

Поділитися
сторінкою:

Сьогодні, 28 березня 2024 року, в Харкові розпочалась дводенна Міжнародна наукова конференція «Дизайн ХХІ століття. Українська модель дизайну: Василь Єрмілов».

Організаторами та ідейними натхненниками проведення конференції стали Харківська державна академія дизайну і мистецтв та Східний регіональний науково-мистецький центр НАМ України, які хотіли створити грунтовну наукову дискусію з приводу творчості видатного українського художника та дизайнера Василя Єрмілова, 130-річчя якого відзначається цьогоріч.

Учасниками цієї конференції стали представники Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, науковці, викладачі вищих закладів мистецької освіти та українські й зарубіжні митці. Також долучитись до події онлайн могли всі поціновувачі творчості Василя Єрмілова.

З вітальним словом до учасників конференції звернулась і в.о. Голови Держмистецтв Ольга Россошанська, яка вказала на важливість та потрібність роботи проведення наукової роботи в напрямку розвитку українського дизайну.

“Не зважаючи на війну наша держава продовжує розвиватись та жити, а українські митці продовжують творити. Зі свого боку науковці Харківської державної академії дизайну і мистецтв також приймають на себе виклики сьогодення щодо збереження та подальшого розвитку надбань українського мистецтва і знаходження нових рішень для вдосконалення сучасної моделі українського дизайну на основі творчості Василя Єрмілова” – підкреслила Ольга Россошанська.

У свою чергу, окрім проведення конференції, з 29 березня 2024 року в головному корпусі ХДАДМ відбудеться виставка плакатів до 130 -річчя Василя Єрмілова – легенди українського авангарду – дизайнера, експериментатора та яскравого представника харківської художньої школи.

photo

strelka Попередня новина

Участь у виставковому проєкті в Сеулі

можливості фестиваль

22.03.2024

prosm

67

Наступна новина strelka

Обрано лауреата премії імені Миколи Гоголя у 2024 році

лауреат премії літературна премія премія Гоголя

01.04.2024

prosm

216