Головна> “Останній вірш поета” в рамках Національного тиждня читання поезії
strelka Медіагалерея
 

“Останній вірш поета” в рамках Національного тиждня читання поезії

25.03.2024

prosm

214

images

25.03.2024

prosm

214

images

Поділитися
сторінкою:

З 16 по 24 березня 2024 року проходив перший Національний тиждень читання поезії, започаткований Українським інститутом книги, до якого долучилось і Держмистецтв.

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти долучилось до вказаної ініціативи, однак ми трохи відійшли від теми тижня поезії 2024 – ДІМ.

Українська література має велику кількість видатних співців українського слова чиї твори надихають нас сьогодні. І здавалося б жив би той чи інший поет вічно, він зробив би набагато більше, написав би ще купу цікавих і корисних творів та врешті-решт розповів би нам усі таїни світотворення. Але не судилось.

Хтось прожив довге життя, хтось коротке, хтось відчував, що скоро його покличе вічність, а хтось ні… Та по кожному з них залишились твори, однак один із цих творів має тавро останнього. Останнього, що вийшов з під пера поета та став своєрідною крапкою в його поетичній творчості.

“Останній вірш поета”– рубрика Держмистецтв, яку ми вели на нашій сторінці у Facebook до 24 березня 2024 року.

Ознайомитись з усім опублікованим дописами можна за посиланнями нижче:

Чи є в цих творах своєрідний висновок життя, передбачення власної долі та долі людства чи можливо в них криється настанова для майбутніх поколінь? А може є в них остання згадка про рідний ДІМ? Відповіді на ці питання давайте шукати разом прочитавши останні твори поетів.

 

strelka Попередня гарелея

Рубрика Держмистецтв “10 цікавих фактів про Кобзаря за 10 днів”

images

11.03.2024

prosm

437

Наступна галерея strelka

Український АРТ ХАБ «Мистецька ФОРТЕЦЯ»

21.05.2024

prosm

75