Головна> Консультації з громадськістю> Громадське обговорення пропозицій щодо змін Положення про конкурс-фестиваль творчої молоді «Бієнале сучасного мистецтва»
strelka Всі новини
 

Громадське обговорення пропозицій щодо змін Положення про конкурс-фестиваль творчої молоді «Бієнале сучасного мистецтва»

15.02.2022

prosm

590

бієнале громадське обговорення конкурс сучасне мистецтво

15.02.2022

prosm

590

бієнале громадське обговорення конкурс сучасне мистецтво

Поділитися
сторінкою:

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти підготувало пропозиції щодо змін Положення про конкурс-фестиваль творчої молоді «Бієнале сучасного мистецтва» (далі – зміни до Положення) та пропонує їх для громадського обговорення.

Пропозиції розроблено за участі робочої групи Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти «Екосистема актуального мистецтва в Україні», до складу якої увійшли провідні митці, мистецтвознавці, арт-менеджери, куратори, дослідники. Вищезазначені фахівці здійснили аналіз проведення Бієнале минулих років, а також дослідили міжнародну практику проведення таких заходів у сфері сучасного мистецтва та запропонували переглянути існуючий формат заходу шляхом удосконалення процесу підготовки та проведення Бієнале в Україні.

Зауваження та пропозиції щодо змін Положення приймаються до 7 березня 2022 року включно на електронну адресу: [email protected] у формі порівняльної таблиці (форма додається).

Надані пропозиції та зауваження буде розглянуто під час доопрацювання змін до Положення.

Результати консультацій з громадськістю буде розміщено на офіційному вебсайті Держмистецтв.

Відповідальна особа за проведення консультацій – головний спеціаліст відділу візуальних мистецтв департаменту мистецтв Держмистецтв Пашкова Наталія,

(044) 202 13 90;  [email protected].

strelka Попередня новина

Відомі претенденти на премію імені М.В. Лисенка у 2022 році

Лисенко музична премія премія претенденти

14.02.2022

prosm

709

Наступна новина strelka

Визначено лауреата премії імені Леся Курбаса у 2022 році

лауреат премії Лесь Курбас мистецтво премія театр

15.02.2022

prosm

775