Головна> Всі новини> Інформаційна кампанія «EUКраїна»
strelka Всі новини
 

Інформаційна кампанія «EUКраїна»

06.01.2023

prosm

299

EUКраїна ЕС Європа Україна

06.01.2023

prosm

299

EUКраїна ЕС Європа Україна

Поділитися
сторінкою:

Інформаційна кампанія «EUКраїна», що реалізується за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та проєкту Association4U, розповідає про базові європейські цінності, розкриває практичний зміст євроінтеграції і ті переваги та можливості, які з’являються у житті українців завдяки інтеграції нашої країни до ЄС. 

Метою цієї кампанії є підвищення обізнаність щодо переваг євроінтеграції та демонстрація європейських цінностей на прикладах щоденного життя українців, оскільки ми не завжди усвідомлюємо, що підвищення якості нашого життя – нові ЦНАПи, безвіз, реформа медицини, нові зручні державні сервіси, ремонт доріг тощо – відбуваються завдяки євроінтеграції.

Європейська інтеграція – це зближення України з Європейським Союзом як на рівні законів, так і на рівні правил та звичаїв, що існують у суспільстві. Її метою є вступ України до ЄС. Тож по суті євроінтеграція – це зовнішньополітичний курс, який повинен створювати внутрішній попит на реформи, суспільний тиск на інституції, які повинні і здатні впроваджувати важливі зміни в країні.

Також «EUКраїна» детально розповідає про 6 базових європейських цінностей:

  • Повага до людської гідності,
  • Свобода,
  • Демократія,
  • Рівність,
  • Верховенство права,
  • Повага до прав людини.

Чому ці цінності важливі та потрібні для нашої країни? В чому полягає їх суть та як вони можуть реалізуватись в нашому житті? Відповісти на всі ці питання і покликана вказана кампанія. Переходьте за посиланням та дізнавайтесь більше про євроінтеграцію.

strelka Попередня новина

Мистецтво – це сила! Підсумки 2022 року від Держмистецтв

Держмистецтв мистецтво підсумки 2022 проекти

03.01.2023

prosm

438

Наступна новина strelka

Претенденти на здобуття премії імені Леся Курбаса у 2023 році

Лесь Курбас премія претенденти театр

09.01.2023

prosm

967