Головна> Всі новини> Кампанія «Embrace Ukraine. Strengthen the Union» на підтримку кандидатства України в члени ЄС
strelka Всі новини
 

Кампанія «Embrace Ukraine. Strengthen the Union» на підтримку кандидатства України в члени ЄС

30.05.2022

prosm

487

Embrace Ukraine Європа Україна членство в ЄС videos

30.05.2022

prosm

487

Embrace Ukraine Європа Україна членство в ЄС videos

Поділитися
сторінкою:

Україна запускає комунікаційну кампанію «Embrace Ukraine. Strengthen the Union», яка спрямована на те, аби забезпечити нашій державі підтримку на шляху до європейського майбутнього, зокрема отримання статусу кандидата на членство в ЄС.

Героїчний опір українців повномасштабному вторгненню росії засвідчив силу та стійкість України, відданість захисту демократії та свободи, – інтеграція України посилить та зміцнить Євросоюз перед лицем найбільшої з часів Другої світової війни загрози.

Сьогодні наша країна має безпрецедентну підтримку серед громадян ЄС. Більшість  (66%) вважає, що «Україна повинна приєднатися до ЄС, коли вона буде готова», а 71% – що Україна є частиною європейської родини. Важливо, щоб лідери країн-членів ЄС почули голос громадян, і ухвалили необхідне рішення про юридичне закріплення статусу України як країни кандидата.

28 лютого 2022 року Україна офіційно подала заявку на членство в ЄС та виконала всі необхідні процедури. Наприкінці червня відбудеться засідання лідерів ЄС, де розглядатиметься рішення щодо надання Україні статусу кандидата.

Слоган «Embrace Ukraine» поєднує у собі силу слова й силу міці, soft power і hard power одночасно. «Embrace» можна перекласти як «обійняти, прийняти», його ж можна чітко зчитати як «вступити в, забрати до, приєднати». «Embrace Ukraine» поєднує те, що Європа вже зробила й робить, приймаючи біженців, надаючи гуманітарну та військову допомогу, а також те, що вона ще має зробити.

«Strengthen the union» своєю чергою доповнює основний слоган і підкреслює саме посилення Україною великої команди Європейського Союзу. Україна – сильна, велика, демократична і сучасна країна, яка лише зміцнить та посилить Євросоюз.

Айдентику кампанії розробила креативна агенція Green Penguin Media. Скорочення EU та UA мають одну спільну літеру: U. Саме вона у лого кампанії відповідає й уособлює Україну.

Green Penguin Media передала Міністерству культури та інформаційної політики України виключні майнові авторські права у вигляді оприлюднення та опублікування авторських матеріалів, в тому числі слоган та візуальне рішення кампанії.

Візуальні рішення та айдентика комунікаційної кампанії Embrace Ukraine. Strengthen the Union

Кампанія "Embrace Ukraine" на підтримку кандидатства України в члени ЄС

strelka Попередня новина

Triennale di Milano в Україні

Planeta Ukrain візит мистецтво обмін досвідом трієнале images

27.05.2022

prosm

312

Наступна новина strelka

Атестація педагогічних працівників закладів спеціалізованої мистецької освіти у 2022-2023 навчальному році

атестація мистецька освіта

01.06.2022

prosm

1065