Головна> Всі новини> Мистецька акція «Небо/Sky»
strelka Всі новини
 

Мистецька акція «Небо/Sky»

10.03.2022

prosm

549

закрити небо концерт мистецька акція музика videos

10.03.2022

prosm

549

закрити небо концерт мистецька акція музика videos

Поділитися
сторінкою:

09 березня 2022 року оркестр «Київ-Класик» зіграв концерт на Майдані Незалежності на підтримку заклику народу України та Президента України до світових лідерів закрити небо над Україною.

У День народження всесвітньо відомого генія українського народу Тараса Шевченка на Майдані Незалежності в Києві відбулась мистецька акція «Небо/Sky» на підтримку заклику українського народу та Президента України Володимира Зеленського до країн Заходу та інших держав світу закрити небо над нашою країною та зупинити війну.

Музиканти симфонічного оркестру оркестру «Київ-Класик», які залишилися в столиці України, під керівництвом диригента, «Артиста ЮНЕСКО в ім’я миру» Германа Макаренко виконають Гімни України та Європи (фрагмент «Оди до радощів» Людвіга ван Бетховена), а також низку відомих українських музичних творів.

Зокрема, у виконанні оркесту пролунають фрагмент балету «Лілея» українського композитора Костянтина Данькевича за однойменною баладою Тараса Шевченка; «Козачок» з першої опери на лібрето українською мовоб «Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського; українська народна пісня «Ніч яка місячна»; фрагмент увертюри до опери «Тарас Бульба» Миколи Лисенка.

«Ми хочемо, аби музика миру, музика життя у нашому виконанні дійшла до серця кожного мешканця вільного світу та лідерів цих країн, і допомогла їм знайти рішення, яке б зробило безпечним українське небо, під яким ми виступатимемо», – наголосив Герман Макаренко.

Мистецька акція «Небо/Sky» - Майдан Незалежності, Київ

strelka Попередня новина

Як розмовляти з росіянами. Правда – наша зброя!

війна правда росія агресор

04.03.2022

prosm

854

Наступна новина strelka

Інформація щодо організації та проведення мистецьких премій у 2022 році

комітет лауреати премій мистецькі премії премії

11.03.2022

prosm

736