Головна> Всі новини> Мистецький проєкт «Культурний фронт»
strelka Всі новини
 

Мистецький проєкт «Культурний фронт»

03.07.2023

prosm

413

концерти культурний фронт мистецький проект

03.07.2023

prosm

413

концерти культурний фронт мистецький проект

Поділитися
сторінкою:

На території Донецької області наразі проходить мистецький проєкт «Культурний фронт». Проект реалізовується за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики України, координації Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, а також за підтримки Донецької облдержадміністрації.

Цей проект проводиться з метою надання сучасних культурних послуг жителям області, в першу чергу територіям де зруйновані або пошкоджені заклади культури, для поліпшення їх психоемоційного стану та емоційного розвантаження.

Уже було організовано та проведено кілька подій на території Донецької області за участі артистів Національної філармонії України та Національного театру ім. І.Франка, а саме:

  • 12 травня 2023 року в межах проєкту в Донецьку область завітала концертна бригада Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка – народний артист України Анатолій Гнатюк, заслужений артист України Олексій Паламаренко та заслужений артист України Андрій Романій. Артисти відвідали населенні пункти: с. Рубці та с. Новоселівка Лиманської громади.
  • 28 травня 2023 року в межах проєкту в Донецьку область завітала концертна бригада ансамблю гітаристів «Київ» Національної філармонії України: Руслан Черемних, Олег Григорович, Марія Шаруєва, Олександр Рудько, Роман Смоляр, Леонід Сіраш. Артисти відвідали населенні пункти: м. Добропілля та м. Білицьке Добропільської громади.
  • 1 липня 2023 року концертна бригада Національної філармонії України провела концерти у м. Добропілля і м. Білецьке.

Найближчим часом ще проходитимуть виступи артистів по всій території області для мешканців міст та військових частин.

strelka Попередня новина

Методичні рекомендації, що будуть корисні для працівників сфери культури

методичні рекомендації

30.06.2023

prosm

2031

Наступна новина strelka

Кампанія на підтримку української культури та мистецтва під час війни

європейська інтеграція євросоюз разом зберігаємо images

04.07.2023

prosm

253