Головна> Всі новини> Відбулась зустріч з керівниками обласних Центрів народної творчості
strelka Всі новини
 

Відбулась зустріч з керівниками обласних Центрів народної творчості

01.04.2024

prosm

334

нарада обласні Центри народної творчості images

01.04.2024

prosm

334

нарада обласні Центри народної творчості images

Поділитися
сторінкою:

28 березня 2024 року в Держмистецтв відбулась зустріч з керівниками обласних Центрів народної творчості на якій обговорювали питання розвитку та функціонування Центрів у сучасних умовах.

Ця подія об’єднала понад 50 керівників з усіх регіонів України, які активно обговорювали роль і місце Центрів у системі закладів культури, а також виробляли пропозиції щодо вдосконалення політики у сфері культури.

Під час зустрічі запрошені до діалогу представники Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, Українського центру культурних досліджень та Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти надавали роз’яснення та рекомендації щодо вирішення проблемних питань, що надходили від учасників.

“У сучасних умовах, коли культурний ландшафт динамічний та складний, обласні Центри народної творчості України мають величезну відповідальність перед українським суспільством. Їх роль стає надзвичайно важливою, особливо під час війни, коли наша культурна ідентичність та національна спадщина перебувають під загрозою. Тому саме зараз необхідно зосередити зусилля Центрів на переосмислення та трансформацію власної діяльності, аби стати гнучкими й адаптивними до сучасних реалій,” – вказала під час заходу в.о. Голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти Ольга Россошанська.

Держмистецтв разом з МКІП і керівниками Центрів планують продовжити співпрацю за напрямами, визначеними під час зустрічі, для подальшого розвитку Центрів народної творчості.

photo

strelka Попередня новина

Обрано лауреата премії імені Миколи Гоголя у 2024 році

лауреат премії літературна премія премія Гоголя

01.04.2024

prosm

470

Наступна новина strelka

Стипендії Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2024 рік

народні майстри стипендії

02.04.2024

prosm

4053