Головна> Всі новини> Оголошуємо ім’я лауреата премії імені Олеся Гончара 2023 року
strelka Всі новини
 

Оголошуємо ім’я лауреата премії імені Олеся Гончара 2023 року

03.04.2023

prosm

582

лауреат премії літературна премія Олесь Гончар премія

03.04.2023

prosm

582

лауреат премії літературна премія Олесь Гончар премія

Поділитися
сторінкою:

В день 105-річчя від дня народження видатного українського письменника Олеся Гончара Держмистецтв оголошує цьогорічного лауреата однойменної премії.

21 березня 2023 року в Державному агентстві України з питань мистецтв та мистецької освіти відбулось засідання Комітету з присудження даної літературної премії, на якому і було обрано переможця. Сьогодні, в день народження письменника, оголошуємо ім’я лауреата премії.

Цьогоріч на конкурс до Держмистецтв надійшло 25 заявок, розглянувши які, члени комітету з присудження премії шляхом відкритого голосування, після жвавої та тривалої дискусії визначили лауреатом премії Стольникова Владислава.

Нагороду автор отримає за збірку віршів «Вітри на сполох», видану видавництвом «Юніверс» у 2020 році.

Вітаємо переможця та бажаємо йому нових творчих звершень!

Держмистецтв щиро дякує членам Комітету за відповідальне ставлення до вивчення всіх творів та всім претендентам за подані на конкурс заявки.

Нагадуємо, премію імені Олеся Гончара присуджують щорічно за кращі літературні твори, які утверджують ідеали гуманізму, духовні цінності українського народу, ідеї незалежності України.

Вказана щорічна премія заснована Міністерством культури та інформаційної політики України, повний організаційний супровід здійснює Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти.

strelka Попередня новина

Називаємо ім’я лауреата премії імені Миколи Гоголя у 2023 році

Гоголь лауреат премії літературна премія

31.03.2023

prosm

940

Наступна новина strelka

Громадське обговорення порядку складення, подання, реєстрації та опрацювання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Держмистецтв

громадське обговорення консультації з громадськістю

07.04.2023

prosm

478