Головна> Всі новини> Платформа допомоги врятованим
strelka Всі новини
 

Платформа допомоги врятованим

13.04.2023

prosm

243

ВПО допомога підтримка постраждалим центри допомоги юридичні консультації

13.04.2023

prosm

243

ВПО допомога підтримка постраждалим центри допомоги юридичні консультації

Поділитися
сторінкою:

Працює безкоштовний та конфіденційний онлайн-майданчик для українців, які постраждалих внаслідок війни, на якому можна отримати допомогу. 

Якщо ви або ваші близькі постраждали від насильства — цей сервіс стане дороговказом, як побороти травму та знайти найзручніший сервіс підтримки. Водночас це збільшить вашу обізнаність, як взаємодіяти з постраждалою особою й не допустити подальшої травматизації.

Тут зібрана інформація про всі ключові перевірені сервіси фахової соціально-психологічної, юридичної, інформаційної підтримки під час війни. Всі ініціативи, розміщені на платформі, покликані забезпечити підтримку українцям у будь-якому куточку країни, а також за її межами.

Усі сервіси є перевіреними, конфіденційними та безоплатними. Водночас представлений на платформі допомоги врятованим перелік не є вичерпним, тому інші сервіси й організації за бажанням також можуть приєднатися.

Якщо ви постраждали від будь-якого з видів насильства: сексуального, фізичного, психологічного, економічного, через платформу ви знайдете контакти й отримаєте комплексну допомогу — соціальну, психологічну і юридичну. Також через контакти на онлайн-платформі можна звернутися до Центрів допомоги врятованим. Фахівці таких центрів допомагають людині впоратися з наслідками війни й повернутися до нормального життя.

Створено платформу за ініціативою Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядової уповноваженої з питань гендерної політики та підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

strelka Попередня новина

Громадське обговорення порядку складення, подання, реєстрації та опрацювання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Держмистецтв

громадське обговорення консультації з громадськістю

07.04.2023

prosm

395

Наступна новина strelka

Претенденти на премію імені А. Ф. Шекери у 2023 році

мистецька премія перелік претендентів хореографія Шекера

14.04.2023

prosm

383