Головна> Всі новини> Прийом документів на премію за видатні досягнення у сфері хореографічного мистецтва
strelka Всі новини
 

Прийом документів на премію за видатні досягнення у сфері хореографічного мистецтва

02.02.2022

prosm

1124

мистецтво премія хореографія Шекера

02.02.2022

prosm

1124

мистецтво премія хореографія Шекера

Поділитися
сторінкою:

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголошує конкурс на здобуття премії імені А. Ф. Шекери у 2022 році

Премія присуджується балетмейстерам за видатні досягнення у сфері хореографічного мистецтва – постановки, що мають сценічне втілення на професійній сцені.

Премія присуджується громадянам України на конкурсних засадах. Щороку присуджується лише одна премія у розмірі 20 тис. грн (двадцять тисяч гривень).

На здобуття премії висувається завершена постановка або сукупність постановок, прем’єри яких відбулися протягом останніх трьох років, але не пізніше, ніж за місяць до їх висування на здобуття премії.

На здобуття премії не висуваються постановки, які вже були відзначені іншими преміями, державними нагородами.
Премія не присуджується повторно. Премія не присуджується посмертно.

Пропозиції щодо кандидатів на здобуття премії вносяться закладами культури усіх форм власності, які здійснюють професійну діяльність у галузі хореографічного мистецтва, Національною хореографічною спілкою України, Національною академією мистецтв України, іншими творчими спілками, а також громадськими об’єднаннями, які діють у галузі професійного хореографічного мистецтва, закладами вищої освіти мистецького спрямування (далі – суб’єкти подання).

Достовірність наданої інформації забезпечують керівники суб’єктів подання, що подали пропозиції щодо претендента (претендентів) на здобуття премії, а також самі претенденти.

На здобуття премії до 01 квітня 2022 року до Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти (вул. Б. Грінченка, 1, м. Київ, 01001) подаються:

  • клопотання про присудження премії за підписом керівника установи, підприємства, організації, що висувають кандидата;
  • письмова згода кандидата на висунення його на здобуття премії та згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія кандидата, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку;
  • творча характеристика кандидата за підписом керівника установи, підприємства, організації, що висувають кандидата;
  • копія документа, що посвідчує особу кандидата;
  • копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);
  • цифрові відеозаписи творів (файли у форматі .MOV, .MPEG, .MP4, .AVI, .WMV), що висуваються на здобуття премії, супутні фотографії (файли у форматі .jpg, .jpeg, .tif, .tiff, .png), друкована продукція;
  • копії (фотокопії) публікацій відгуків у засобах масової інформації щодо постановки (сукупності постановок), висунутої на здобуття премії (за наявності).

У разі невідповідності поданих документів вищезазначеним вимогам, а також якщо їх подано після 01 квітня 2022 року, такі документи розгляду не підлягають та повертаються із зазначенням причини повернення.

У разі усунення недоліків документи може бути подано до Держмистецтв повторно до 01 квітня 2022 року. 

Контактна особа: Гліб Генсіцький, [email protected];

тел.:(044) 202-13-90.

‼️ ‼️ У зв’язку з прийняттям Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64 “Про введення воєнного стану в Україні” інформуємо, що до закінчення в державі воєнного стану Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти тимчасово призупиняє питання щодо організації конкурсних процедур на здобуття галузевих премій, їх урочистого вручення та грошових виплат ‼️ ‼️

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти відновлює організацію конкурсних процедур на здобуття галузевих премій з 06 червня 2022 року.

Прийом заявок на конкурс на здобуття премії імені Анатолія Шекери триватиме з 06 червня 2022 року по 27 червня 2022 року.

Положення про премію імені А. Ф. Шекери 

strelka Попередня новина

Починається формування персонального складу комітету з присудження літературної премії

літературна премія Олесь Гончар премія склад комітету

01.02.2022

prosm

522

Наступна новина strelka

При Держмистецтв вперше створено громадську раду

громадська рада склад громадської ради установчі збори

02.02.2022

prosm

510