Головна> Всі новини> Результати засідання Комітету з присудження премії імені А. Ф. Шекери
strelka Всі новини
 

Результати засідання Комітету з присудження премії імені А. Ф. Шекери

26.09.2022

prosm

361

балет лауреат премії премія Шекера

26.09.2022

prosm

361

балет лауреат премії премія Шекера

Поділитися
сторінкою:

23 вересня 2022 року, за сприяння Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, відбулось засідання Комітету з присудження премії імені А. Ф. Шекери у 2022 році.

На початку засідання члени Комітету обрали Головою вказаного Комітету, Миколу Вантуха – генерального директора-художнього керівника Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського та заступником Голови Комітету Ірину Голіздру — театрознавицю та журналіста.

Після кропіткого вивчення всіх шести заявок, які цього року отримали в Держмистецтв, та тривалого обговорення, члени Комітету з присудження премії імені А. Ф. Шекери вирішили утриматись від присудження вказаної премії у 2022 році.

Таке рішення було прийняте за результатами відкритого голосування членів Комітету, оскільки жоден з цьогорічних кандидатів не набрав необхідної кількості голосів.

Дякуємо всім членам Комітету за роботу та претендентам за надані заявки. Маємо сподівання, що наступного року лауреата вказаної премії буде обрано.

strelka Попередня новина

Відкриті вакансії в Держмистецтв

вакансія Держмистецтв команда

21.09.2022

prosm

793

Наступна новина strelka

Міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини

вікіпедія конкурс культура фото

29.09.2022

prosm

480