Головна> Всі новини> Список претендентів на здобуття премії імені Григорія Кочура у 2023 році
strelka Всі новини
 

Список претендентів на здобуття премії імені Григорія Кочура у 2023 році

07.06.2023

prosm

409

Григорій Кочур літературна премія перелік претендентів

07.06.2023

prosm

409

Григорій Кочур літературна премія перелік претендентів

Поділитися
сторінкою:

Премія імені Григорія Кочура присуджується щороку за кращі переклади українською мовою визначних творів світової поезії та вагомі перекладознавчі праці в царині українського художнього перекладу.

До 01 червня 2023 року до Держмистецтв надходили заявки на конкурс і тепер ми оприлюднюємо імена претендентів та назви творів, що цьогоріч номінуються на вказану премію.

  • Іваничук Наталя – переклад українською мовою книги Кетіль Бйорнстад “До музики”, “Видавництво Старого Лева”, Львів, 2019;
  • Таращук Петро – переклад українською мовою твору Кретьєна де Труа «Ланселот, або Лицар Воза: роман у віршах», видавництво «Навчальна книга – Богдан», Тернопіль, 2021;
  • Чистяк Дмитро – переклад українською мовою вибраних творів Філіппа Жаккотте “Зошит зелені”, видавництво “Саміт-книга”, Київ, 2020.

Після ознайомлення з усіма отриманими роботами відбудеться засідання Комітету з присудження премії, про результати якого Держмистецтв обов’язково повідомить окремо на офіційному вебсайті та сторінках у соціальних мережах.

Щорічна премія заснована Міністерством культури та інформаційної політики України, повний організаційний супровід здійснює Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти.

strelka Попередня новина

Конкурс на здобуття премії імені Шолом-Алейхема у 2024 році

літературна премія премія Шолом-Алейхем

01.06.2023

prosm

2062

Наступна новина strelka

Держмистецтв запрошує до складу Комітетів з присудження двох літературних премій

літературна премія премія Гоголя премія Гончара склад комітету

12.06.2023

prosm

389