Головна> Всі новини> Стажування в Метрополітен-опера для молодих фахівців української оперної сфери
strelka Всі новини
 

Стажування в Метрополітен-опера для молодих фахівців української оперної сфери

04.04.2024

prosm

2197

метрополітен-опера опера стажування

04.04.2024

prosm

2197

метрополітен-опера опера стажування

Поділитися
сторінкою:

У 2024 році знову буде відкрито програму стажування для молодих оперних фахівців, щоб запропонувати можливість професійного розвитку в оперній сфері.

Метрополітен-опера запрошує працівників українських оперних театрів та незалежних організацій взяти участь у програмі стажування для обміну досвідом та ознайомлення з принципами та методами роботи, які використовуються в одному з найбільших театрів США.

«МЕТ пишається тим, що є мистецьким партнером України в її доблесній боротьбі за свободу на культурному фронті. За планами пані Олени Зеленської та Міністерства культури та інформаційної політики України, МЕТ відкриє свої двері для кваліфікованих молодих українських професіоналів, які бажають отримати міжнародний досвід в одному з провідних театрів світу», – сказав Петер Ґелб.

Програма стажування стала можливою завдяки ініціативі Першої леді України пані Олени Зеленської, запрошенню Метрополітен-опера, підтримці Міністерства культури та інформаційної політики України та Посла, Постійного представника України в ООН, пана Сергія Кислиці. Програма реалізується за сприяння Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.

Інтерни будуть направлені до одного з наступних відділів Метрополітен-опери:

  • Media & Presentations
  • Marketing and Advertising
  • Development (Guest Relations, Special Events and Development Services)
  • Production

Остаточне рішення прийматиме МЕТ на основі кваліфікації стажерів.

Обов’язкова умова для участі – мотивація до отримання нового досвіду, який можна застосувати в оперній сфері в Україні, та добре знання англійської мови.

Стажування триватиме з вересня по грудень 2024 року. Стажування передбачатиме участь чотирьох українських молодих професіоналів на початку кар’єри в постановочному процесі та управлінні театром разом з американськими колегами в Метрополітен-опера.

Ті, хто бажає взяти участь в програмі стажування, мають подати онлайн-заявку, що повинна містити рекомендаційний лист та мотивацію, написану англійською мовою.

Фінансову підтримку витрат на стажування нададуть приймаюча сторона та Ukrainian Habitat Fund.

Дедлайн подачі заявок – 25 квітня 2024 року.

strelka Попередня новина

Обрано лауреата премії імені Олеся Гончара у 2024 році

лауреат премії літературна премія премія Гончара

03.04.2024

prosm

314

Наступна новина strelka

Претенденти на премію імені А. Ф. Шекери у 2024 році

балет перелік претендентів Шекера

09.04.2024

prosm

211