Головна> Всі новини> Святкування 150-річчя видатної української співачки Соломії Крушельницької
strelka Всі новини
 

Святкування 150-річчя видатної української співачки Соломії Крушельницької

19.09.2022

prosm

524

опера події Соломія Крушельницька ювілей images

19.09.2022

prosm

524

опера події Соломія Крушельницька ювілей images

Поділитися
сторінкою:

За підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти у Львові відбудуться урочисті події присвячені святкуванню ювілею відомої української оперної виконавиці.

З 23 вересня по 2 жовтня 2022 року у Львівській національній опері пройде ряд заходів присвячених Соломії Крушельницькій.

Так, 23 вересня 2022 року, у день 150-річчя Соломії Крушельницької, на сцені Львівської національної опери відбудеться Гранд-концерт «Соломія. Brava!»
Серед виконавців – співаки та співачки з усіх оперних театрів України, солісти, хор й оркестр Львівської національної опери і запрошений зірковий диригент – італієць Альберто Веронезі, що співпрацював з оперними театрами та симфонічними оркестрами Італії, Австрії, Німеччини, Бельгії й США.

Впродовж святкування ювілею Соломії Крушельницької можна буде також більше дізнатися про її життя і творчість. Зокрема, пройде тематична виставка на першому балконі театру «Історія тріумфу» та відбудеться лекція-концерт «Відома та невідома Крушельницька».

На честь співачки на головній та камерній сценах театру можна буде побачити відомі твори світового мистецтва – оперу «Мадам Баттерфляй» Дж. Пуччіні, балет «Повернення Баттерфляй» Дж. Пуччіні – М. Скорика та драму «Саломея» Н. Давидовської.

Закриватимуть цикл ювілейних подій два концерти: виступ італійського гітариста-віртуоза Сімоне Онніса, що виконає в інструментальному перекладі відомі оперні арії, та концерт наймолодших музикантів Львова, що навчаються в музичному ліцеї імені Соломії Крушельницької.

Айдентику святкування можна завантажити за посиланням
Фотоматеріали

Також розроблено сайт до ювілею видатної оперної діви, де можна знайти багато цікавої та корисної інформації про її життя та творчість.

Про Соломію Крушельницьку та про святкування цьогорічного ювілею видатної української співачки 21 вересня 2022 року розповідав в прямому ефірі “Українського радіо” заступник Голови Держмистецтв Михайло Швед.

photo

strelka Попередня новина

Конкурс на здобуття премії імені М.Г. Дерегуса

образотворче мистецтво премія премія Дерегуса

12.09.2022

prosm

2170

Наступна новина strelka

Відкриті вакансії в Держмистецтв

вакансія Держмистецтв команда

21.09.2022

prosm

793