Головна> Всі новини> Український АРТ ХАБ «Мистецька ФОРТЕЦЯ»
strelka Всі новини
 

Український АРТ ХАБ «Мистецька ФОРТЕЦЯ»

15.05.2024

prosm

88

АРТ ХАБ мистецька фортеця харків images

15.05.2024

prosm

88

АРТ ХАБ мистецька фортеця харків images

Поділитися
сторінкою:

12 травня 2024 року стартував новий проєкт «Український АРТ ХАБ «Мистецька ФОРТЕЦЯ», що створений на базі ХНАТОБ імені М.В. Лисенка та діяльність якого координується Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти, а також Харківським національним академічним театром опери та балету імені М. В. Лисенка.

Так, до функцій Держмистецтв належить здійснення методичного забезпечення і моніторингу реалізації Концепції проєкту «Український АРТ ХАБ «Мистецька ФОРТЕЦЯ», а до задач ХНАТОБ імені М.В. Лисенка входить розробка логістики для творчих груп з національних театрів і концертних організацій, які за допомогою мистецтва надаватимуть психологічну підтримку захисникам України – військовослужбовцям ЗСУ, а також мешканцям й представниками правоохоронних органів та пошуково-рятувальних служб деокупованих територій і зон, наближених до бойових дій.

Проект відкрили артисти Національного академічного драматичного театру імені І. Франка, які представили виставу-концерт “Музи не мовчать”, створену режисером Іваном Уривським. В її основі – вірші та авторські пісні акторів-франківців, що об`єднують в єдине ціле минуле, сьогодення і майбутнє нас і нашої країни.

12 травня 2024 року перед мешканцями деокупованої Балаклії виступили Євген Нищук – генеральний директор-художній керівник Національного академічного драматичного театру імені І.Франка, народний артист України; Лариса Руснак – народна артистка України та артисти театру Михайло Кукуюк, Катерина Артеменко і Валерій Величко. Вже наступного дня, 13 травня, у залі ХНАТОБу бурхливими аплодисментами зустрічали та проводжали київських гостей і харків`яни.

Загалом же в межах реалізації проєкту планується проведення протягом року щонайменше 100 мистецьких заходів для 60000 мешканців та захисників України як безпосередніх відвідувачів заходів на території 30-ти громад Харківської, Донецької, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської та Сумської областей. В організації цих поїздок допомагатимуть партнери – Харківська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна та БО “БФ “Мирне небо”.

photo

strelka Попередня новина

Вітаємо молодих митців з призначенням грантів Президента України

грантери гранти гранти Президента України

09.05.2024

prosm

286

Наступна новина strelka

Громадське обговорення пропозицій щодо змін Положення про премію імені М. Г. Дерегуса

громадське обговорення Дерегу консультації з громадськістю

20.05.2024

prosm

61