Головна> Всі новини> В Кривому Розі діячі культури звернулися до Європи із закликом сприяти закриттю неба
strelka Всі новини
 

В Кривому Розі діячі культури звернулися до Європи із закликом сприяти закриттю неба

29.03.2022

prosm

433

війна вільне небо концерт мистецька акція videos

29.03.2022

prosm

433

війна вільне небо концерт мистецька акція videos

Поділитися
сторінкою:

Сьогодні, 29 березня 2022 року, в Кривому Розі відбулась мистецька акція «Вільне небо/Free Sky»

Музиканти виконали Гімн України, популярні українські мелодії та Гімн Кривого Рогу. Також у виконанні міського духового оркестру пролунав «Париж Монмартр» – попурі на мелодії французьких композиторів.

На цій акції була презентована її пісня «Закрийте небо!». Пісня присвячена памяті всіх українських дітей, вбитих російськими військами.

Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул подякував діячам культури міста, які силою мистецтва наближають Україну до перемоги.

«Музика є унікальною мовою. Її не треба перекладати. Вона зрозуміла одночасно всім народам, вона каже більше, ніж слова. Мелодії французьких композиторів, які були виконані сьогодні – про кохання, добро, мир. Наразі російські агресори хочуть це знищити в Україні, скидаючи бомби та ракети на мирні міста, вбиваючи жінок та дітей. Ми сподіваємося, що французькі митці почують і підтримають Україну», – сказав Вілкул.

Головний диригент муніципального духового оркестру Кривого Рогу Іван Кулжинський сказав: «Я повністю підтримую цю акцію, підтримую прагнення нашого народу до свободи, незалежності. Ми підготували твори, що трішки звільнять душі людей. Тому що, слухаючи музику, люди розслабляються і їх лишають погані емоції. Як казав Леонід Биков: «Всё приходящее, а музыка – вечна!»

Захід організовано за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, виконкому Криворізької міської ради.

#NOflyZoneUA

Мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» в Кривому Розі

strelka Попередня новина

В Національній опері України пролунали твори українських класиків

концерт Микола Лисенко музика videos

27.03.2022

prosm

507

Наступна новина strelka

Позиція МКІП та Держмистецтв щодо припинення культурного діалогу з агресором

війна культура мистецтво

04.04.2022

prosm

378