Головна> Всі новини> Відкриття Міжнародної науково-практичної конференції «Ерделівські читання»
strelka Всі новини
 

Відкриття Міжнародної науково-практичної конференції «Ерделівські читання»

22.09.2023

prosm

263

Ерделівські читання конференція мистецька освіта images

22.09.2023

prosm

263

Ерделівські читання конференція мистецька освіта images

Поділитися
сторінкою:

22 вересня 2023 року у стінах Закарпатської академії мистецтв відбулося відкриття Міжнародної науково-практичної конференції «Ерделівські читання», яка присвячена 20-річчю художньої освіти на Закарпатті.

Цей захід вже традиційно збирає професійну спільноту мистецтвознавців, художників, культурологів, дизайнерів, менеджерів образотворчого мистецтва освітніх закладів України та інших європейських країн.

Нинішня наукова подія є доброю нагодою ще раз нагадати, що художня освіта та мистецька спадщина Закарпаття є невід’ємними частинами світових інтеграційних процесів, які сприяють їхньому розвитку та збереженню.

В. о. Голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти Ольга Россошанська долучилася до привітань учасників конференції та побажала результативних робочих днів, відкритих наукових діалогів, жвавих інтелектуальних обговорень, нових професійних досягнень та творчих ідей на шляху формування спільного щасливого європейського майбутнього.

Ольга Россошанська наголосила:

«На сьогоднішній день науковий та мистецький світ переживає особливий період, де інтеграція та обмін ідеями відіграють ключову роль у розвитку і збереженні культурної спадщини. Тому результати таких заходів, як Міжнародна науково-практична конференція «Ерделівські читання» сьогодні вкрай необхідні».

Цьогорічна конференція відбувається вже у 28-ме. Протягом двох днів професійна мистецька спільнота працюватиме над актуальними питаннями та проблемами образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, дизайну і художньої освіти на Закарпатті, в Україні та Європі.

Джерело фото

strelka Попередня новина

Відбувся форум «Платформа реєстрів»

платформа реєстри форум цифровізація images

20.09.2023

prosm

231

Наступна новина strelka

Авторське право у сфері мистецтв та мистецької освіти

авторське право інтелектуальна власність мистецтво мистецька освіта

26.09.2023

prosm

2203