Головна> Всі новини> Виставковий проект «Знак на щиті»
strelka Всі новини
 

Виставковий проект «Знак на щиті»

25.08.2023

prosm

526

виставка проект тризуб images

25.08.2023

prosm

526

виставка проект тризуб images

Поділитися
сторінкою:

Сьогодні, 25 серпня 2023 року, із нагоди офіційного завершення реалізації проєкту «Тризуб Батьківщини», відбулось відкриття виставки «Знак на щиті».

Відкривали цю виставку куратор проєкту – генеральний директор Національного музею історії України у Другій світовій війні, Юрій Савчук, та представники держави й бізнесу, які були безпосередньо долучені до загальнодержавного масштабного проекту «Тризуб Батьківщини», суть якого полягала в заміні радянської символіки на щиті монумента «Батьківщина-мати» на український державний символ – Тризуб.

Присутньою на цьому відкритті була в.о. Голови Держмистецтв, Ольга Россошанська, яка побувавши на першій кураторській екскурсії проведеній Юрієм Савчуком, наголосила, що вказаний проект спрямований не лише на розриття маловідомих сторінок нашої історії, а й ілюструє закарбування найвагомішого символу України у витворах мистецтва протягом багатьох століть.

В самому просторі виставки представлено понад 200 автентичних артефактів, що охоплюють більш ніж тисячолітній відрізок історії України та відображають найцікавіші факти з історії Тризуба.

Спеціально для втілення проєкту було облаштовано новий експозиційний простір у Виставковому центрі, який складається із трьох залів. Кожен із них уміщує відповідний розділ виставки.

В одному з розділів представлені зразки декоративно-ужиткового мистецтва – народний одяг та предмети побуту, що були створені між Першою та Другою світовими війнами, та містять зображення Тризуба.

Триватиме виставка орієнтовно до кінця вересня цього року.

strelka Попередня новина

Атестація педагогічних працівників закладів спеціалізованої мистецької освіти у 2023-2024 навчальному році

атестація мистецька освіта

24.08.2023

prosm

8485

Наступна новина strelka

Гранти Президента України для молодих діячів у галузі культури

гранти молоді діячі культури молоді митці

28.08.2023

prosm

6677