Головна> Всі новини> Євроінтеграція під час війни - дія української культури
strelka Всі новини
 

Євроінтеграція під час війни – дія української культури

03.10.2023

prosm

764

європейська інтеграція єс культура і мистецтво videos

03.10.2023

prosm

764

європейська інтеграція єс культура і мистецтво videos

Поділитися
сторінкою:

В рамках всеукраїнської комунікаційної кампанії «Євроінтеграція під час війни» вийшов сюжет про те як українська культура «м’якою силою» допомагала мобілізовувати підтримку Європи, щоб не тільки вистояти, а й отримати кандидатство на членство в ЄС.

З перших днів повномасштабного російського вторгнення Україна говорить зі світом мільйонами голосів — політиків, лідерів думок, українців за кордоном. Не менш потужну силу має й культурна дипломатія. Українці розповідають про війну не лише у високих кабінетах, а й в музеях та бібліотеках, на вулицях і сценах, з екранів телевізорів й кінотеатрів.

Через виставки, концерти, мистецькі проєкти, фестивалі та кінопокази демонструємо, що Україна виражає цінності, які є базовими для Європейського Союзу: свобода, демократія, повага до людської гідності. Це особливо важливо, адже війна точиться у багатьох вимірах, зокрема і в культурному.

Трансляція трьох телемарафонів у Варшаві, Берліні та Амстердамі у 2022 році, перемога гурту Kalush Orkestra на Євробаченні-2022, а також події, що відбувались в галузях музики, мистецтва та літератури у світі показували різноманітність, багатогранність, самобутність та сучасність нашої культури.

Про все це у відео, які є українською та англійською мовами за посиланнями нижче.

Актуальні новини про шлях України до ЄС можна дізнатися на Євроінтеграційному порталі  та Фейсбук-сторінці Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Кампанія здійснюється за ініціативи Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції за підтримки Європейського Союзу — проєктів ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій в Україні», виконавцем якого є консорціум DAI і EUROPE Ltd та Association4U.

strelka Попередня новина

Конкурс на здобуття премії імені Б. М. Лятошинського у 2024 році

Лятошинський мистецька премія музична премія

02.10.2023

prosm

2371

Наступна новина strelka

Список претендентів на здобуття премії імені В.С. Косенка у 2023 році

косенко музична премія перелік претендентів

09.10.2023

prosm

565