Головна> Всі новини> Затверджено Стандарт профільної музичної освіти
strelka Всі новини
 

Затверджено Стандарт профільної музичної освіти

26.01.2024

prosm

601

мистецька освіта Стандарт профільної музичної освіти

26.01.2024

prosm

601

мистецька освіта Стандарт профільної музичної освіти

Поділитися
сторінкою:

Міністерство культури та інформаційної політики України затвердило Стандарт профільної музичної освіти, що здобувається на основі початкової музичної освіти одночасно з повною загальною середньою освітою.

Головне завдання затвердженого Стандарту – забезпечити якісну профільну музичну освіту, яка надається музичними ліцеями. Стандарт містить обов’язкові результати навчання, які мають досягти учні старшої школи мистецьких ліцеїв музичного спрямування та перелік обов’язкових освітніх компонентів, з яких випускники таких ліцеїв мають скласти атестацію для завершення опанування відповідної освітньої програми. Він також стане основою для розроблення Типової освітньої програми третього рівня повної загальної середньої освіти з музичного мистецтва.

Цей Стандарт було розроблено спільно з Держмистецтв, відповідно до основних завдань Положення про Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти.

Утворено робочу групу з розроблення зазначеного проєкту до якої долучились фахівці Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства освіти і науки України, Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти, Державної служби якості освіти України, Українського центру оцінювання якості освіти, а також провідні фахівці мистецьких ліцеїв, закладів вищої та фахової передвищої мистецької освіти.

За результатами діяльності цієї робочої групи, в координації з Держмистецтв, було розроблено проєкт документа, проведено громадське обговорення, узагальнено пропозиції та передано на затвердження до МКІП.

Наразі ж на етапі доопрацювання перебувають Стандарт профільної художньої освіти та Стандарт початкової музичної освіти, яка надається мистецькими ліцеями.

strelka Попередня новина

Запрошуємо до нашої команди – маємо вакансії!

вакансія команда Держмистецтв

24.01.2024

prosm

365

Наступна новина strelka

Конкурс на здобуття премії імені Григорія Кочура 2024 року

Григорій Кочур конкурс мистецька премія переклади

30.01.2024

prosm

1201