Головна> Всі новини> Завершилось європейське та американське турне Ukrainian Freedom Orchestra
strelka Всі новини
 

Завершилось європейське та американське турне Ukrainian Freedom Orchestra

22.08.2022

prosm

576

Ukrainian Freedom Orchestra концерт музика оркестр тур images videos

22.08.2022

prosm

576

Ukrainian Freedom Orchestra концерт музика оркестр тур images videos

Поділитися
сторінкою:

З 28 липня по 20 серпня 2022 року тривало турне Ukrainian Freedom Orchestra – «Українського оркестру свободи», що було організовано за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства закордонних справ України та Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.

Найкращі музиканти із Києва, Львова, Харкова, Одеси та інших міст України, а також українські учасники відомих європейських колективів, що увійшли до складу цього оркестру, під керівництвом канадсько-української диригентки Кері-Лин Вільсон, протягом вказаного періоду зіграли 12 блискучих концертів.

Турне розпочиналося 28 липня 2022 року в Польській національній опері, а далі відбулися виступи у Великобританії, Ірландії, Франції, Німеччині і Нідерландах після яких музиканти прибули до США, де мали виступи у Нью-Йорку та Вашингтоні.

В усіх містах оркестр виконував програму, що включала, зокрема, Сьому симфонію українського композитора Валентина Сильвестрова й Концерт №2 для фортепіано з оркестром Шопена, а також відомі класичні й сучасні музичні твори.

Відмітимо, що засновниками та безпосередніми організаторами цього турне стали Метрополітен-опера та Польська національна опера, а всі кошти, зібрані від туру, підуть на підтримку українських артистів.

Зробити самостійне пожертвування тут

Ukrainian Freedom Orchestra: National Anthem of Ukraine

strelka Попередня новина

Запрошуємо до нашої команди – маємо дві вакансії!

вакансія мистецька освіта

15.08.2022

prosm

800

Наступна новина strelka

В команді Держмистецтв поповнення керівного складу

Держмистецтв керівництво Лихоліт Швед

22.08.2022

prosm

475