Головна> Грантова програма Per Forma для реалізації мистецьких проєктів
strelka Всі анонси
 

Грантова програма Per Forma для реалізації мистецьких проєктів

14.05.2024

prosm

379

грантова програма можливості

14.05.2024

prosm

379

грантова програма можливості

Поділитися
сторінкою:

Грантова програма Per Forma надає фінансову підтримку в розмірі від 1000 до 7000 євро на реалізацію проєктів та професійний розвиток як окремих митців, так і колективів у сфері перформативних мистецтв в Україні.

У рамках проєкту можуть бути профінансовані такі види діяльності:

  • Реалізація проєкту та супровідні витрати, а саме: організація виступу, концерту, мініфестивалю, вистави, перформансу, освітнього заходу тощо.
  • Створення нового музичного, театрального, танцювального, перформативного твору, нових освітніх та кураторських програм, вистав, хореографічних постановок, проведення дослідження тощо.
  • Професійні потреби, а саме: придбання матеріалів, технічного оснащення; оренда репетиційних приміщень, студій; оплата праці, до прикладу, для створення або актуалізації персонального сайту або сайту колективу, написання музики до події, роботи дизайнерів сцени або костюмів; закупівля реквізиту, необхідного для реалізації проєкту тощо.

Проєкти мають бути реалізовані в Україні.

Переможці програми мають реалізувати проєкти в період з липня по листопад 2024 року та прозвітувати про їх виконання.

Щоб податися на програму, необхідно заповнити онлайн-заявку та надати усі необхідні документи до 26 травня 2024 року, 23:59 за київським часом.

Результати відбору буде оголошено впродовж липня 2024 року. 

Контактна адреса для запитань і пропозицій: [email protected] 

Програма створена Kyiv Contemporary Music Days за підтримки Performing Arts Fund NL та Міністерства освіти, культури та науки Нідерландів, а також інформаційної підтримки Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти. 

strelka Попередній анонс

Конкурс на здобуття премії імені Г.Кочура 2024 року

22.04.2024

prosm

257