Головна> Запрошуємо на вільну екскурсію виставкою «Живописні поеми І.С. Їжакевича» до Держмистецтв
strelka Всі анонси
 

Запрошуємо на вільну екскурсію виставкою «Живописні поеми І.С. Їжакевича» до Держмистецтв

04.07.2024

prosm

206

виставка вільна екскурсія Їжакевич

04.07.2024

prosm

206

виставка вільна екскурсія Їжакевич

Поділитися
сторінкою:

16 липня 2024 року о 16.00 в приміщенні Держмистецтв відбудеться безкоштовна екскурсія пересувною банерною виставкою «Живописні поеми І.С. Їжакевича», яку організовано в межах освітнього проєкту Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти.

18 січня 2024 року виповнилось 160 років від дня народження українського живописця, письменника, графіка та народного художника України Івана Сидоровича Їжакевича.
Мистецтвознавці підрахували він розписував добрі два десятки церков. Ще за життя він став відомим ілюстратором періодичних видань та популярним книжковим графіком. Мав дуже багато картин, що змальовували український побут, традиції та історичні події. Ілюстрував твори відомих українських письменників та оформлював видання “Кобзаря”, виданого до 125-річчя Тараса Шевченка, – намалював 31 ілюстрацію.

Дізнатися ж більше про видатного українського художника можна буде безкоштовно відвідавши виставку «Живописні поеми І.С. Їжакевича», яка протягом цього літа триватиме в Держмистецтв.

На вас чекатиме екскурсія виставкою від співробітників Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти Інни та Ірини Ковальчук, які дослідили життєвий та творчий шлях митця і підготували експозицію виставки.

Реєстрація на екскурсію виставкою обов’язкова та доступна за посиланням

Не зволікайте, оскільки кількість місць обмежена!

У разі якщо ви просто бажаєте відвідати виставку без екскурсії, то це можна зробити щосереди протягом серпня 2024 року з 16.30 до 17.30.

Для цього теж просимо вас заповнити форму за посиланням нижче, щоб ми були готові зустріти вас та провести в приміщення Держмистецтв

Якщо хочете організувати окрему екскурсію для своєї організації або закладу, то звертайтесь за адресою: [email protected]

Детальніше про саму виставку

strelka Попередній анонс

Грантова програма Per Forma для реалізації мистецьких проєктів

грантова програма можливості

14.05.2024

prosm

634

Наступний анонс strelka

Програма стажування у сфері реставрації творів мистецтва

мистецтво реставрація стажування

18.07.2024

prosm

112