Головна> Мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» у Львові
strelka Всі анонси
 

Мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» у Львові

15.03.2022

prosm

471

війна вільне небо мистецька акція музика videos

15.03.2022

prosm

471

війна вільне небо мистецька акція музика videos

Поділитися
сторінкою:

Завтра, 16 березня 2022 року, о 15:30 на проспекті Свободи у Львові відбудеться мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» на підтримку заклику українського народу та Президента України Володимира Зеленського до країн Заходу та інших держав світу закрити небо над нашою країною та зупинити війну.

Артисти симфонічного оркестру «INSO-Львів» Львівської Національної філармонії, які залишилися в місті, під керівництвом диригента Віталія Протасова (м.Київ), виконають «Українську сюїту» Андрія Гнатишина.

«За двадцять днів війни в Україні загинули тисячі мирних жителів, в тому числі величезна кількість дітей. Ми закликаємо світ діяти, адже, не закривши небо над Україною, ви дозволяєте далі проливати нашу кров. Ми, українці, воюємо за свою землю, ми відстоюємо свободу та демократію, яка є в нашому серці і тече в нашій крові. Своєю акцією ми закликаємо людей, які впливають на це рішення – ЗАКРИТИ НЕБО НАД УКРАЇНОЮ», – наголосив Віталій Протасов, диригент мистецької акції.

Захід організовано за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, Львівської ОДА та Львівської обласної ради.

Відеозапис мистецької акції зʼявиться в ефірі єдиного марафону усіх телеканалів.

Нагадаємо, мистецький марафон стартував 9 березня 2022 року в Києві та продовжився в Одесі 12 березня. Ряд подібних  проектів відбудеться і в інших містах України.

Мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» - Львів

strelka Попередній анонс

Платформа #Моя_Війна

війна докази зібр моя війна

15.03.2022

prosm

889

Наступний анонс strelka

Мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» у Дніпрі

акція війна вільне небо концерт videos

18.03.2022

prosm

460