Головна> Мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» у Дніпрі
strelka Всі анонси
 

Мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» у Дніпрі

18.03.2022

prosm

461

акція війна вільне небо концерт videos

18.03.2022

prosm

461

акція війна вільне небо концерт videos

Поділитися
сторінкою:

На Дніпропетровщині відбудеться мистецька акція «Вільне небо/Free Sky»

Акція має на меті підтримати заклик українського народу та Президента України Володимира Зеленського до країн Заходу та інших держав світу закрити небо над нашою країною та зупинити війну.

Музиканти симфонічного оркестру та хору Дніпропетровського академічного театру опери та балету, під керівництвом диригента, народного артиста України, Володимира Гаркуші виконають Державний гімн України, а також низку відомих музичних творів.

Зокрема, у виконанні оркестру та хору пролунають: фрагмент увертюри до опери Миколи Лисенка «Тарас Бульба», «Благовіст України» Віктора Мужчиля – Мирослава Скорика на слова Віктора Коржа та величний твір Миколи Лисенка «Молитва за Україну» на слова Олександра Кониського.

«У 21 сторіччі на території України гинуть тисячі мирних українців та сотні дітей. Руйнуються житлові будинки, лікарні, школи, дитячі садочки…Усе це спричинено нальотами російської військової авіації, яка воює на нашій території та здійснює ракетні удари по Україні. Така ціна зволікання із закриттям неба. Цю Акцію митці театру проводять щоби нас почули у всьому світові – ЗАКРИТТЯ НЕБА НАД УКРАЇНОЮ зможе врятувати тисячі людських життів та зупинити війну. Діяти треба негайно!» – наголосив Константин Пінчук, генеральний директор Дніпропетровського академічного театру опери та балету.

Захід організовано за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики, Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти та Дніпропетровської ОДА.

Відеозапис мистецької акції зʼявиться в ефірі єдиного марафону усіх телеканалів.

Мистецький марафон стартував 9 березня в Києві, продовжився в Одесі 12 березня,  Львові 16 березня  та Рівному 18 березня.

Ряд подібних мистецьких проектів відбудеться і в інших містах України.

#NOflyZoneUA

strelka Попередній анонс

Мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» у Львові

війна вільне небо мистецька акція музика videos

15.03.2022

prosm

471

Наступний анонс strelka

Проект “Поезія вільних”. Закликаємо долучатись!

війна література поезія твори

20.03.2022

prosm

1489