Головна> Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»
strelka Всі анонси
 

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

04.04.2023

prosm

1096

допомога здоровя психологічна підтримка ти як

04.04.2023

prosm

1096

допомога здоровя психологічна підтримка ти як

Поділитися
сторінкою:

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» має на меті допомогти українцям знайти своє джерело сили та визначити власний психічний стан та зробити хоча б приблизну оцінку ступеня його кризовості.

За даними соціологічних досліджень, понад 90% українців мали хоча б один із симптомів тривожного розладу, а 57% перебувають у зоні ризику розвитку ментальних порушень. Українці не мають звички звертатися до фахівця: 31% громадян не вважають свої проблеми достатніми для цього. Зараз це основний бар’єр на шляху звернення по психологічну допомогу.

Так само, як здатність до адаптування, функціонування й навіть певного розвитку під час війни, перспективи повоєнного відновлення України значною мірою залежать від рівня емоційної солідарності громадян та культури піклування про ментальне здоров’я. Психологічні проблеми наростають непомітно, впливають на всі сфери життя та знижують здатність протистояти викликам.

У межах кампанії створено спеціальну сторінку, де запропоновані контакти, посилання, поради, продукти, техніки та методики, які допоможуть піклуватися про ментальне здоров’я – своє та людей поруч.

Розробку та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я координує МОЗ України. Всесвітня організація охорони здоров’я – експертний партнер, виконавчий партнер – громадська організація «Безбар’єрність». Майданчиком для розробки та ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада при Кабінеті Міністрів України. Комунікаційна кампанія реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

strelka Попередній анонс

Щиро вітаємо з прийдешніми святами!

вітання мрія новий рік перемога videos

30.12.2022

prosm

369

Наступний анонс strelka

Семінар для потенційних претендентів на стипендію Президента України для молодих митців

молоді митці семінар стипендії

13.06.2023

prosm

357