Головна> Всі новини> Атестація педагогічних працівників закладів спеціалізованої мистецької освіти у 2022-2023 навчальному році
strelka Всі новини
 

Атестація педагогічних працівників закладів спеціалізованої мистецької освіти у 2022-2023 навчальному році

28.06.2022

prosm

3838

атестація заклади мистецької освіти мистецька освіта

28.06.2022

prosm

3838

атестація заклади мистецької освіти мистецька освіта

Поділитися
сторінкою:

У зв’язку з оголошенням в Україні воєнного стану Міністерство культури та інформаційної політики України внесено зміну до наказу Міністерства культури України від 12 липня 2018 року № 628 «Питання атестації педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури».

Положення доповнено нормою, відповідно до якої проведення чергової атестації педагогічних працівників, проходження якої відповідно до строків, встановлених Положенням, затвердженим пунктом 1 наказу, припадає на період дії воєнного стану та наступні три місяці після його припинення або скасування, переноситься на наступний рік після завершення зазначеного періоду. Період дії воєнного стану, а також наступні три місяці після його припинення або скасування не входить до міжатестаційного періоду.

При цьому за педагогічними працівниками зберігаються раніше присвоєні (підтверджені) кваліфікаційна категорія (тарифний розряд), педагогічне звання до проходження чергової або позачергової атестації.

Атестації у 2022 році не буде.

У 2022 році атестаційні комісії не створюються, атестація педагогічних працівників не проводиться.

Звертаємо увагу, що зазначені зміни не стосуються обсягу підвищення кваліфікації, які повинен пройти педагогічний працівник для проходження перенесеної атестації. Такий обсяг становитиме 120 годин (4 кредити ЄКТС).

Разом з тим, зміни до наказу не обмежують право педагогічного працівника представляти під час проходження перенесеної атестації свій педагогічний та/або методичний доробок (за наявності), здобутий у період дії воєнного стану та наступні три місяці після його припинення або скасування та досягнення якого не пов’язане з щорічним виконанням критеріїв для присвоєння або підтвердження кваліфікаційних категорій. До таких досягнень можуть належати проходження підвищення кваліфікації, розроблення робочої навчальної програми, узагальнення методичного досвіду тощо.

У разі видання керівниками до 10 червня 2022 року наказів про затвердження списків педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації в цьому році, дія таких наказів призупиняється окремими наказами відповідних керівників на період, визначений наказом Міністерства культури та інформаційної політики України від 26 травня 2022 року № 179, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10 червня 2022 року за № 632/37968.

 

strelka Попередня новина

Маніфест «Культурна консолідація задля перемоги»

війна культура маніфест мистецтво перемога

27.06.2022

prosm

526

Наступна новина strelka

Членство російських оперних театрів в асоціації Opera Europa призупинено

опера підтримка російська агресія санкції

04.07.2022

prosm

347