Головна> Всі новини> Благодійне світове турне Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. Вірського
strelka Всі новини
 

Благодійне світове турне Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. Вірського

23.03.2022

prosm

1286

концерт танець турне

23.03.2022

prosm

1286

концерт танець турне

Поділитися
сторінкою:

За 85 років існування знаменитий український колектив виконав десятки тисяч танцювальних номерів та підкорив сотні тисяч сердець глядачів, прославляючи Україну по всьому світу.

VIRSKY SHOW – унікальне явище в історії української культури. Це надбання нації, уособлення сили, духу і самобутності українського народу.

Кожен номер ансамблю – справжній шедевр танцю: запальна українська енергетика, яскраві національні костюми, колорит та виразні рухи, які неможливо забути.

Віртуозність, майстерність й оригінальна інтерпретація народних стилів – по праву відносять ансамбль до числа одного з найкращих колективів світу.

Легендарний колектив вирушає у благодійне турне та найближчим часом виступить у Польщі, Чехії, Угорщині, Німеччині, Італії, Болгарії, Туреччині, Франції, Нідерландах, Ізраїлі й Грузії.

Під час концертів проходитиме збір коштів для підтримки сфери культури і мистецтва в Україні, що постраждала від збройної агресії росії.

Вказане турне відбувається за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.

strelka Попередня новина

Мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» триває у містах України

війна вільне небо концерт мистецька акція videos

22.03.2022

prosm

749

Наступна новина strelka

Благодійний рахунок для підтримки української культури та медіа / The charity account to support Ukrainian culture and media

StandWithUkraine Підтримай Україну

23.03.2022

prosm

1313