Головна> Без категорії> Мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» триває у містах України
strelka Всі новини
 

Мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» триває у містах України

22.03.2022

prosm

750

війна вільне небо концерт мистецька акція videos

22.03.2022

prosm

750

війна вільне небо концерт мистецька акція videos

Поділитися
сторінкою:

На Буковині відбулась мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» на підтримку заклику українського народу та Президента України Володимира Зеленського до країн Заходу та інших держав світу закрити небо над нашою країною та зупинити війну.

22 березня о 13:00 на території Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – об’єкту Всесвітньої спадщини під захистом ЮНЕСКО – лунала музика просто неба. Ми звертаємось до світу із закликом захистити життя мирних людей і матеріальну спадщину, яка належить всьому людству.

Музиканти симфонічного оркестру та зведених хорів Чернівецької обласної філармонії ім.Д.Гнатюка, а також артисти з Харкова, Києва та інших міст України, де йдуть запеклі бої, під керівництвом диригентів Йосипа Созанського та Дмитра Морозова виконали Державний гімн України, а також низку відомих музичних творів.

Зокрема, у виконанні оркестру та хору звучали: М. Скорик «Мелодія», «Зродились ми великої години», Л. ван Бетовен «Ода Радості», М. Лисенко «Боже великий, єдиний».

«Сьогодні, у центрі Європи, на території України, здійснюється прямий геноцид українського народу. Через авіа-нальоти російських військ гине мирне населення, діти і жінки, руйнуються мирні міста.

Ми долучаємося до всеукраїнської акції, щоб світова спільнота почула нас! Ціна кожної хвилини вагання щодо закриття неба над Україною – смерті дітей і жінок, таких самих, як і в Німеччині, Італії, Угорщині чи США! Почуйте нас! Усвідомте, що це вже відбувається з вами, і якщо ви не станете на захист миру у центрі Європи, то завтра біда може прийти вже і у ваш дім!» – наголосила Руслана Косар, в.о. генерального директора Чернівецької обласної філармонії ім. Д.Гнатюка.

Захід організовано за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики, Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти та Чернівецької ОДА. Відеозапис мистецької акції зʼявиться в ефірі єдиного марафону усіх телеканалів.

Мистецький марафон стартував 9 березня в Києві, продовжився в Одесі 12 березня, Львові 16 березня, Рівному 18 березні та у місті Дніпро 19 березня.

Ряд подібних мистецьких проектів відбудеться і в інших містах України.

#NOflyZoneUA

Мистецька акція «Вільне небо/Free Sky» у Чернівцях

strelka Попередня новина

Об’єднуємося в заклику закрити небо над Україною!

вільне небо концерт мистецька акція Україна videos

13.03.2022

prosm

456

Наступна новина strelka

Благодійне світове турне Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. Вірського

концерт танець турне

23.03.2022

prosm

1286