Головна> Всі новини> Благодійний проєкт «TOGETHER WITH UKRAINE»
strelka Всі новини
 

Благодійний проєкт «TOGETHER WITH UKRAINE»

03.05.2022

prosm

631

війна концерт мистецтво музика videos

03.05.2022

prosm

631

війна концерт мистецтво музика videos

Поділитися
сторінкою:

Львівська національна опера у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики України, Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти, Національною спілкою театральних діячів України, мистецьким середовищем України та провідними українськими компаніями обʼєднані в один культурний фронт покликаний презентувати та утверджувати українську культуру.

Благодійний проєкт «TOGETHER WITH UKRAINE» – серія онлайн концертів відомих творів українських композиторів та світової класики. Приєднатися до онлайн концертів зможуть глядачі у будь-якому куточку світу, придбавши квиток на трансляцію наживо із залу Львівської національної опери. Виручені кошти будуть спрямовані на благодійні ініціативи, підтримку українського народу та культури у час війни.

Зокрема, кошти будуть спрямовані на потреби Військово-медичного клінічного центру західного регіону, що потребує закупівлі реанімаційного обладнання. Щомісяця таке новітнє обладнання зможе врятувати сотні життів наших захисників та цивільних, які постраждали внаслідок російської агресії.

Презентація проєкту та перша онлайн трансляція відбудеться 6 травня 2022 року о 20:00 (19:00 за центральноєвропейським часом).

Оркестр Львівської національної опери під керівництвом головного диригента Івана Чередніченка презентуватимуть проект доленосним твором симфонічної музики – Симфонію №3 Бориса Лятошинського. У складі оркестру будуть також музиканти з інших регіонів України, які вимушено покинули власні домівки.

Надалі в програмі онлайн концертів будуть виконуватися найвідоміші симфонічні, оперні, хорові, камерні твори українських композиторів та світових класиків. Зокрема, це феєрія-опера Євгена Станковича «Коли цвіте папороть» (20 травня), «Духовні концерти» Дмитра Бортнянського (28 травня) та інструментальна музика Бориса Лятошинського (2 червня).

Проєкт покликаний об’єднати мистецьке середовище світу довкола багаторічних культурних надбань України. Музичні твори та перформанси українських композиторів сприятимуть утвердженню української культурної айдентики у світі, а як наслідок сприятимуть побудові міцних культурних партнерств.

Симфонія №3 Бориса Лятошинського у виконанні оркестру Львівської національної опери

strelka Попередня новина

Виставка сучасного українського мистецтва «Захоплений будинок»

Берлін виставка війна захоплений будинок мистецтво

02.05.2022

prosm

777

Наступна новина strelka

В Києві відкрилася виставка «Україна. Війна в Європі»

виставка війна Європа images

09.05.2022

prosm

441