Головна> Без категорії> В Києві відкрилася виставка «Україна. Війна в Європі»
strelka Всі новини
 

В Києві відкрилася виставка «Україна. Війна в Європі»

09.05.2022

prosm

441

виставка війна Європа images

09.05.2022

prosm

441

виставка війна Європа images

Поділитися
сторінкою:

8 травня 2022 року на Контрактовій площі відкрилась виставка «Україна. Війна в Європі», яка розповідає про сучасну російсько-українську війну.

Виставку створив Український інститут національної пам’яті на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики України та за підтримки Міністерства закордонних справ України, Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти та Штабу порятунку спадщини.

Експозицію також можна буде побачити і у Європі: 9 травня – у Вільнюсі (Литва) та Варшаві (Польща); 16 травня – в Берліні, Бамберзі та Франкфурті (Німеччина), пізніше в Брюсселі (Бельгія) та інших європейських містах.

Мешканці Європи мають знати справжнє обличчя росії й усвідомити загрози, які йдуть від неї всьому людству, аби допомогти Україні захистити і себе, і Європу.

Також відвідувачі виставки в європейських містах зможуть дізнатися про передумови та причини вторгнення російської федерації на українську землю, а також про героїчний спротив українського народу.

Партнери за кордоном: Литовський інститут історії, Центр історичних досліджень Польської академії наук в Берліні, Інститут Пілецького в Берліні, громадська організація «Bildungsverein Freundschaft kennt keine Grenzen e.V.», Музей історії Польщі.

За посиланням можна завантажити банери виставки у якості для друку та вебваріант для перегляду.

photo

strelka Попередня новина

Благодійний проєкт «TOGETHER WITH UKRAINE»

війна концерт мистецтво музика videos

03.05.2022

prosm

630

Наступна новина strelka

Об‘єднана платформа культури та медіа під час війни

війна культура мистецтво платформа

13.05.2022

prosm

808