Головна> Всі новини> Об‘єднана платформа культури та медіа під час війни
strelka Всі новини
 

Об‘єднана платформа культури та медіа під час війни

13.05.2022

prosm

808

війна культура мистецтво платформа

13.05.2022

prosm

808

війна культура мистецтво платформа

Поділитися
сторінкою:

Міністерство культури та інформаційної політики України запускає Об‘єднану платформу на якій розміщені ініціативи та фонди, що реалізуються відомством від початку широкомасштабного вторгнення росії на територію України.

На цій платформі ви можете знайти проєкти у сферах культури та інформаційної політики України, що реалізуються як міністерством культури та його партнерами, так і волонтерами й спеціалістами з різних сфер.

Кожен проєкт унікальний, але всі разом вони покликані привернути увагу світу до жахіть, які відбуваються в Україні. До стійкості та віри, яку проявляє український народ. До сили мистецтва під час війни.

Серед тем проектів — докази військових злочинів рф, актуальна інформація щодо знищення культурної спадщини, унікальні фото та відео, діяльність Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, творчість у часи війни, можливості вивчення української мови тощо.

Ознайомитися із ними можна за посиланням

strelka Попередня новина

В Києві відкрилася виставка «Україна. Війна в Європі»

виставка війна Європа images

09.05.2022

prosm

440

Наступна новина strelka

Громадське обговорення проекту наказу «Про затвердження Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Держмистецтв»

громадське обговорення звернення

16.05.2022

prosm

667