Головна> Для громадськості> Доступ до публічної інформації
strelka Для громадськості

Доступ до публічної інформації

Запит на публічну інформацію

Завантажте та заповніть форму запиту

file Зразок запиту на публічну інформацію

Заповнену форму відправляти на електронну адресу:

[email protected]
Дякуємо, Ваш запит успішно відправлено!

Важливо:

Згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації», відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 вказаного закону, рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Також вказаний надає запитувачу вибір – вказувати у запиті свою поштову адресу чи адресу електронної пошти. Але з огляду на необхідність надіслання розпорядником запитувачу відмови в задоволенні запиту (ч. 5 ст. 22), повідомлення про продовження строку розгляду (останнє речення ч. 4 ст. 20) виключно в письмовій формі, рекомендується уточнювати в запитувача його поштову адресу, якщо вона не відома. 

Якщо адресу пошти не вдалося встановити, то листування із запитувачем слід здійснювати відповідно до наданих ним контактів. Відсутність поштової адреси не може бути підставою для ненадсилання запитувачеві відмови в задоволенні запиту чи повідомлення про продовження строку розгляду запиту.

 

Довідкова телефонна «гаряча лінія» для звернень

(044) 202-13-90

(працює в робочі години Держмистецтв)

Звіти

Нормативно-правові акти