Головна> Для громадськості> Доступ до публічної інформації
strelka Для громадськості

Доступ до публічної інформації

Запит на публічну інформацію

Завантажте та заповніть форму запиту

file Зразок запиту на публічну інформацію

Заповнену форму відправляти на електронну адресу:

[email protected]
Дякуємо, Ваш запит успішно відправлено!

Важливо:

Згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації», відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 вказаного закону, рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Також вказаний надає запитувачу вибір – вказувати у запиті свою поштову адресу чи адресу електронної пошти. Але з огляду на необхідність надіслання розпорядником запитувачу відмови в задоволенні запиту (ч. 5 ст. 22), повідомлення про продовження строку розгляду (останнє речення ч. 4 ст. 20) виключно в письмовій формі, рекомендується уточнювати в запитувача його поштову адресу, якщо вона не відома. 

Якщо адресу пошти не вдалося встановити, то листування із запитувачем слід здійснювати відповідно до наданих ним контактів. Відсутність поштової адреси не може бути підставою для ненадсилання запитувачеві відмови в задоволенні запиту чи повідомлення про продовження строку розгляду запиту.

Про проведення трискладового тесту
Робочою групою, утвореною наказом Держмистецтв від 22.12.2023 опрацьовано пропозиції структурних підрозділів щодо переліків набори даних, які підлягають оприлюдненню згідно Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835.

 

Запит на публічну інформацію можна подати в приміщенні Держмистецтв на першому поверсі адміністративної будівлі за адресою вул. Бориса Грінченка, 1, м. Київ або за телефоном (044) 202-13-90

 

Система обліку публічної інформації (2020)  

Система обліку публічної інформації (2021)

Система обліку публічної інформації (2022)

Система обліку публічної інформації (2023)

Система обліку публічної інформації (2024)

 

НАКАЗИ ДЕРЖМИСТЕЦТВ 

Звіти

Нормативно-правові акти

planeta

Закон України «Про доступ до публічної інформації»

strelka
planeta

Закон України «Про інформацію»

strelka
planeta

Указ Президента України від 5 травня 2011 року № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»

strelka
planeta

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 583 «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади

strelka
planeta

Постанова Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 р. № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію»

strelka
planeta

Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»

strelka
planeta

Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію

strelka