Головна> Всі новини> Електронний документообіг у закладах освіти
strelka Всі новини
 

Електронний документообіг у закладах освіти

30.08.2023

prosm

1518

документообіг мистецька освіта

30.08.2023

prosm

1518

документообіг мистецька освіта

Поділитися
сторінкою:

Роз’яснення з приводу впровадження електронного документообіг у закладі мистецької освіти.

Необхідність введення електронних документів у нашій державі визначено Законом України «Про електронні документи та електронний документообіг».

У 2022 році Міністерство освіти і науки України наказом № 707 від 08.08.2022 затвердило Інструкцію з ведення ділової документації у закладах загальної середньої освіти в електронній формі.

Що стосується закладів мистецької освіти, то саме статтею 9 вказаного Закону України зазначено, що порядок електронного документообігу визначається державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності згідно з законодавством.

Тобто, кожен орган управління освітою, мистецька школа чи мистецький ліцей, може самостійно впровадити електронний документообіг у своєму закладі та керуватись в роботі вказаною вище інструкцією.

Варто наголосити, що електронний документообіг – це вже не тільки вимога часу, а і вагомий крок на шляху спрощення й автоматизації освітніх процесів у закладах мистецької освіти.

Ведення документації закладу освіти в електронній формі допоможе удосконаленню управління закладом шляхом автоматизації одержання, обробки та зберігання інформації та документів у електронній формі, а також сприятиме забезпеченню оперативності, достовірності й цілісності інформації, що використовується в освітній діяльності.

У свою чергу саме впровадження електронного документообігу має важливе значення для налагодження ефективного дистанційного навчання.

strelka Попередня новина

Результати Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» у 2023 році

книга року премія

29.08.2023

prosm

339

Наступна новина strelka

Інтелектуальна власність: захід в рамках проєкту «34 полюси творчості: авторське право у креативних індустріях»

авторське право інтелектуальна власність мистецтво мистецька освіта images

30.08.2023

prosm

539