Головна> Всі новини> Інтелектуальна власність: захід в рамках проєкту «34 полюси творчості: авторське право у креативних індустріях»
strelka Всі новини
 

Інтелектуальна власність: захід в рамках проєкту «34 полюси творчості: авторське право у креативних індустріях»

30.08.2023

prosm

602

авторське право інтелектуальна власність мистецтво мистецька освіта images

30.08.2023

prosm

602

авторське право інтелектуальна власність мистецтво мистецька освіта images

Поділитися
сторінкою:

25 серпня 2023 року фахівці Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти взяли участь у семінарі, організованому “Українським національним офісом інтелектуальної власності та інновацій” (УКРНОІВІ) за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Цей захід об’єднав митців різних галузей мистецтва, включаючи театральне, музичне, хореографічне, естрадно-циркове та образотворче мистецтво, а також представників мистецької освіти.

Основна тема семінару – застосування нового Закону України “Про авторське право і суміжні права” в діяльності творчих колективів та культурних установ.

Під час обговорення учасники заходу поділились досвідом і обговорили питання співпраці між культурно-мистецькими установами та організаціями колективного управління майновими правами авторів.

Зокрема, були розглянуті аспекти забезпечення прав інтелектуальної власності режисерів-постановників, драматургів та інших митців в діяльності культурних закладів, а також виникнення прав інтелектуальної власності при створенні творів за допомогою штучного інтелекту.

Так, захід став чудовою платформою для обміну досвідом і відкритого обговорення важливих тем.

Організатори, серед яких Любов Майданик, Дмитро Дорошенко, Олена Орлюк та Ольга Кулініч, акцентували на можливості звернень до Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій для отримання консультацій з питань захисту і використання прав інтелектуальної власності.

photo

strelka Попередня новина

Електронний документообіг у закладах освіти

документообіг мистецька освіта

30.08.2023

prosm

1776

Наступна новина strelka

Запрошуємо до команди Держмистецтв — маємо вакансії

вакансії Держмистецтв команда

05.09.2023

prosm

718