Головна> Грантова програма "Instrumental"
strelka Медіагалерея
 

Грантова програма “Instrumental”

05.02.2024

prosm

144

videos

05.02.2024

prosm

144

videos

Поділитися
сторінкою:

Освітньо-концертна платформа сучасної академічної музики Kyiv Contemporary Music Days (KCMD) відкрила програму Instrumental, яка має на меті надати кошти музикантам на придбання, ремонт або обслуговування музичних інструментів.

Програма передбачає надання фінансової підтримки у розмірі до 5200 євро.

Так, з 5 грудня 2023 року по 22 січня 2024 року подаватися на програму Instrumental могли фахівці у сфері академічної музики в Україні: виконавці, композитори, музикознавці, викладачі тощо. У поняття “інструмент” входять власне музичні інструменти, програмне забезпечення та інші технічні засоби, необхідні для професійної діяльності у сфері академічної музики. Гранти можуть бути використані на придбання нового або вживаного інструмента та аксесуарів до нього, а також на ремонт, реставрацію, обслуговування та покращення наявного інструмента. Програма Instrumental передбачає покриття як повної вартості інструмента, так і частини вартості за умови, що заявник має кошти на покриття решти суми.

Всього за вказаний період організатори програми отримали від митців 188 заявок із 13 країн світу, серед яких Україна, Німеччина, Польща, Словаччина, Австрія, США, Литва, Швеція, Швейцарія, Туреччина, Словенія, Португалія та Велика Британія.

Тепер розгляд та оцінювання цих заявок здійснюватиме Рада, що складається з українських фахівців у сфері академічної музики. Критерії відбору включають обґрунтованість потреби у конкретному інструменті, активну професійну діяльність у сфері академічної музики, професійні досягнення та потенціал заявника для презентації України на міжнародному рівні.

Програма Instrumental стала можливою завдяки фінансовій підтримці Gesellschaft zur Verwertung von Leistungsschutzrechten. Фонд підтримки української академічної музичної спільноти KCMD фінансується Ernst von Siemens Music Foundation.

Головним інформаційним партнером програми є Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти.

Презентація результатів програми Instrumental

strelka Попередня гарелея

Банерна виставка «Живописні поеми І. С. Їжакевича»

images

24.01.2024

prosm

193

Наступна галерея strelka

Рубрика Держмистецтв “10 цікавих фактів про Кобзаря за 10 днів”

images

11.03.2024

prosm

437