Головна> Проєкт “Авангардна історія України”
strelka Медіагалерея
 

Проєкт “Авангардна історія України”

15.12.2022

prosm

263

images

15.12.2022

prosm

263

images

Поділитися
сторінкою:

З липня по листопад 2022 року, за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики спільно з Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти, Міністерством закордонних справ України та агенцією Havas Engage, проходила інформаційно-мистецька кампанія «Авангардна історія України».

Проєкт мав на меті через мову художнього образу та фактів, що відображають неймовірну багатогранність України, ближче познайомити європейців з історією та культурою нашо країни.

У межах цього проєкту було створено інстаграм-сторінку avantgardestory.ua, на якій через притаманні українцям риси, як-от: креативність, жага до пригод, авангардизм, демократичність, освіченість, підприємливість, мелодійність, сміливість, завзятість — можна познайомитися з цікавими фактами тисячолітньої української історії.

Окрім інстаграм-сторінки, про авангардну історію України розповідали інтерактивні інсталяції, що були встановлені на найбільших площах таких європейських міст як Брюссель, Відень, Париж та Амстердам.

«Авангардна історія України» — це захоплива розповідь мовою художнього образу та фактів, що відображають неймовірну багатогранність України: споконвіку до сьогодення.

photo

strelka Попередня гарелея

Святкування 150-річчя видатної української співачки Соломії Крушельницької

images videos

26.09.2022

prosm

465

Наступна галерея strelka

Виставковий мистецький проєкт “Світ Сковороди”

images videos

15.12.2022

prosm

236