Головна> Всі новини> Команда українського павільйону “Planeta Ukrain” прибула до України
strelka Всі новини
 

Команда українського павільйону “Planeta Ukrain” прибула до України

22.05.2022

prosm

516

архітектура візит мистецтво треєнале

22.05.2022

prosm

516

архітектура візит мистецтво треєнале

Поділитися
сторінкою:

З 22 по 24 травня 2022 року, на запрошення Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, відбудеться візит команди українського павільйону “Planeta Ukrain” Міланського трієнале архітектури, дизайну та мистецтва в Україну.

Разом з куратором павільйону Джанлуїджі Рікуператі до України приїхали інші арт-менеджери та куратори, зокрема: Ванесса Бренсон – англійська філантропка та засновниця Маракешського бієнале; Альберто Зонтоне – засновник провідної італійської студії дизайну та архітектури; Стівен Навін – музичний продюсер; Габріеле Аббруццезе – італійський фотограф та Марія Іссерліс – українська мисткиня та кураторка з Берліну.

Мета цього візиту – знайомство з культурними інституціями в Україні під час війни та можливість побачити на власні очі, що наразі відбувається у Києві, містах Київської області та Львові. В рамках візиту заплановані зустрічі з менеджерами та культурними діячами України. Гості відвідають такі інституції як Довженко Центр, Мистецький арсенал, Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, Я-Галерею, Львівський органний зал та інші.

Також, у ході візиту планується обговорити можливості міжінституційної горизонтальної співпраці в майбутньому та провести онлайн-симпозіум “Planeta Ukrain”. До симпозіуму в онлайн-форматі доєднається генеральний директор Міланського трієнале архітектури, дизайну та мистецтва – Стефано Боері.

Нагадаємо, Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти є співорганізатором українського павільйону Міланського трієнале архітектури, дизайну та мистецтва, до програми якого увійшла низка виставкових проєктів та заплановані майбутні проєкти у таких напрямках як театр, музика, кіно, фотографія та література.

Онлайн симпозіум розпочнеться 22 травня 2022 року о 18:30 у київській галереї сучасного мистецтва The Naked room, засновниці якої, Лізавета Геман та Марія Ланько, разом з Борисом Філоненком є кураторами Українського національного павільйону на цьогорічному Венеційському бієнале.

Симпозіум відбудеться за участі Олександра Ткаченка – Міністра культури та інформаційної політики України; Галини Григоренко – Голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти та команди українського павільйону “Planeta Ukrain” – Джанлуїджі Рікуператі, Ванесси Бренсон, Альберто Зонтоне, Стівена Навіна, Габрілелле Аббруццезе та Марії Іссерліс.

Долучитись онлайн до події можна за посиланням

strelka Попередня новина

Затверджено професійні стандарти педагогічних працівників закладів мистецької освіти

мистецька освіта мистецька школа мистецький ліцей професійні стандарти

18.05.2022

prosm

3248

Наступна новина strelka

Вийшла в світ найбільша колекція цифрового мистецтва для допомоги Україні

NFT допомога Україні колекція цифрове мистецтво

26.05.2022

prosm

305